95
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +10
95 ppt ?

swiateczne ozdoby - jak je zrobic samemu? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

swiateczne ozdoby - jak je zrobic samemu?

Napisał(a): ~ryfka -

jak zrobic samemu ozdoby swiateczne? jak sie w ogole do tego zabrac? bardzo mi sie podobaja takie rozne recznie robione drobiazgi, ale po pierwsze nie mam do tego reki, a po drugi brak mi cierpliwosci... Ktos ma jakies instrukcje jak zrobic samemu np krasnala swiatecznego? albo jakies inne ozdoby?
INTERIA.PL

Re: swiateczne ozdoby - jak je zrobic samemu?

Napisał(a): Blandare51 -

moze te obrazki Ci pomoga...https://www.google.pl/search?q=sl%C3%B6jd+jul+saker&tbm=isch&tbs=rimg:CUAkEHTTCLqZIjgHh7ZgvvnhrvMnYjmXfH35-k9-WkyYb9qa77cx-DBIZJx46GJKIM0UMtbWNqM4yaREfbSiS0XzdioSCQeHtmC--eGuES_11if-p2yOvKhIJ8ydiOZd8ffkRB0eglxBHmMUqEgn6T35aTJhv2hEGCGuwQdIRMCoSCZrvtzH4MEhkEWLoCnII0kgMKhIJnHjoYkogzRQRGEm1h0Ro8oAqEgky1tY2ozjJpBFBSh_1dI200mioSCUR9tKJLRfN2EcK-yJ0Gx900&tbo=u&sa=X&ved=0ahUKEwj3p9Cpzv3XAhWCFZoKHQarAr0Q9C8IHw&biw=1280&bih=652&dpr=1#imgrc=_EpTZf0psTPiNM:

Napisał(a): ~gośc -

Nie potrzeba ci talentu w niczym wystarczy wydmuszka klej i wata możesz zrobic a to mikołaja na choinkę a to inny ludzik a teraz prosty sposób na domowe ozdoby to ci dziecko zrobi to łańcuchy papierowe dziś masa różnych papierów a to złote czy srebrne potnij na paski i sklej w koła przetykaj i już masz początek możesz tym ozdobic choinkę całą wyglądają dobrze inne ozdoby też natura to orzechy zawinięte w srebrną folię/włoskie/ dodaj tylko haczyk z drutu wbij w środek orzecha i ładnie wygląda na choince a to cukierki kolorowe to samo dodaj nitkę zawiąż za skręcenie cukierka i masz ozdobę a jak to dziecko lubi podkradac i zjada takie ozdoby albo male jabłka ale czerwone za ogonek i na choinkę nitka i to samo żadne dziecko nie przejdzie obok takiej choinki aby nie skubac tego co na niej możesz dodac wypieki a to pierniki i polukruj je tylko i daj formę taka trochę inną np. choinka czy ludziki i masz ozdoby potwierdza to a na czubek zrób sama gwiazdę z kartonu oklej srebrna folią i masz czubek jak wolisz coś ciekawego. jak masz dzieci za goń do robienia takich ozdób zapewniam cie zabawa dla nich przednia a one same są szczęśliwe bo to będzie ich choinka dziś taka moda ale kiedyś co 2 rodzina miała taka choinkę po 1nic w sklepach nie było a po drugie rodziny liczne to bieda była i każdy robił sam taką a u wielu taka była mimo ze tam było kasy masę ale nie było gdzie kupic jak w kraju puste półki były ..................witam .......................on/ona/ono

Napisał(a): ~gabka -

Do wykonania skrzata potrzebujesz:

starej, wełnianej skarpety lub fragmentu swetra. Dobrze aby oczka nie były zbyt rzadkie, bowiem do środka wsypiesz ryż i nie może być go zwyczajnie widać.
ryżu sypkiego, u mnie kubek wystarcza na jednego krasnala
woreczka foliowego na ten ryż
drugiej skarpety w kolorze zbliżonym do cielistego- z niej zrobisz nochala. U mnie to była stopka – taka opuszczona, nie do pary
mocnych nici do wiązania
nożyczek
waty do wypełnienia nosa
igły do szycia z dużym oczkiem
kleju na gorąco ale jeśli nie masz takiego kleju, to czapkę zwyczajnie przyszyjesz

tutaj masz instrukcje!http://pozach(...)arpety/

Napisał(a): ~balia -

Ja to kompletnie nie mam talentu jeśli chodzi o ozdabianie mieszkania. Nawet projekt aranżacji mieszkania zamówiłam w DD Projekt, bo sama po prostu nie ogarniam takich rzeczy, a wiadomo, że chciałam, żeby mieszkanie wyglądało pięknie.

Napisał(a): ~mmm -

~gośc Nie potrzeba ci talentu w niczym wystarczy wydmuszka klej i wata możesz zrobic a to mikołaja na choinkę a to inny ludzik a teraz prosty sposób na domowe ozdoby to ci dziecko zrobi to łańcuchy papierowe dziś masa różnych papierów a to złote czy srebrne potnij na paski i sklej w koła przetykaj i już masz początek możesz tym ozdobic choinkę całą wyglądają dobrze inne ozdoby też natura to orzechy zawinięte w srebrną folię/włoskie/ dodaj tylko haczyk z drutu wbij w środek orzecha i ładnie wygląda na choince a to cukierki kolorowe to samo dodaj nitkę zawiąż za skręcenie cukierka i masz ozdobę a jak to dziecko lubi podkradac i zjada takie ozdoby albo male jabłka ale czerwone za ogonek i na choinkę nitka i to samo żadne dziecko nie przejdzie obok takiej choinki aby nie skubac tego co na niej możesz dodac wypieki a to pierniki i polukruj je tylko i daj formę taka trochę inną np. choinka czy ludziki i masz ozdoby potwierdza to a na czubek zrób sama gwiazdę z kartonu oklej srebrna folią i masz czubek jak wolisz coś ciekawego. jak masz dzieci za goń do robienia takich ozdób zapewniam cie zabawa dla nich przednia a one same są szczęśliwe bo to będzie ich choinka dziś taka moda ale kiedyś co 2 rodzina miała taka choinkę po 1nic w sklepach nie było a po drugie rodziny liczne to bieda była i każdy robił sam taką a u wielu taka była mimo ze tam było kasy masę ale nie było gdzie kupic jak w kraju puste półki były ..................witam .......................on/ona/ono
wiecie co ,a wy macie jakies konkretne ,plany zajecia,czy czas poswiecacie na klejenie wydmuszek,jacy wy dziwni,ja malo znam ludzi takich glupich jak wy w zyciu nie psowiecaja czasu na klejenia wydmuszek wola zaraobic pare groszy wiecej i kupic porzadne bombki

Napisał(a): gość -

Na Youtube jest mnóstwo filmów z instrukcjami jak wykonać różne ozdoby świąteczne i choinkowe, które z pozoru mogą wydawać się trudne a właściwie nie sprawiają aż tyle trudności jakby mogło się wydawać. Polecam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: swiateczne ozdoby - jak je zrobic samemu?