39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +8
39 ppt ?

świecowanie uszu - najlepszy sposób na poprawę słuchu (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

świecowanie uszu - najlepszy sposób na poprawę słuchu

Napisał(a): ~Goniaxx -

Jak w temacie, sama nie wierzyłam dopóki nie spróbowałam. Świecowanie uszu jest najlepszym sposobem dbania o higienę tej części ciała. Nie tylko pomaga usunąć zalegającą woskowinę, której NIE powinno się usuwać popularnymi patyczkami higienicznymi, ale jest świetnym patentem przy przeziębieniach czy w przypadku problemów z zatokami. A co najlepsze, naprawdę poprawia się słuch! To pewnie dlatego, że usuwa się zalegający wosk, którego innymi sposobami nie można się pozbyć. Regularne czyszczenie naprawdę poprawia słuch!
INTERIA.PL

Re: świecowanie uszu - najlepszy sposób na poprawę słuchu

~gościa Mogłabyś napisać jak to się robi? Mam aktualnie kłopoty ze słuchem ale nie wiem od czego zacząć. Z góry b.dziękuję:)
Kupujesz specjalne świece, wkładasz do lodówki, a później do ucha. Dobrze by było, żeby ktoś był przy Tobie. Jak włożysz do ucha, to trzeba podpalić i leżeć dopóki się nie spali ;)

Napisał(a): ~gościa -

~Goniaxx
~gościa Mogłabyś napisać jak to się robi? Mam aktualnie kłopoty ze słuchem ale nie wiem od czego zacząć. Z góry b.dziękuję:)
Kupujesz specjalne świece, wkładasz do lodówki, a później do ucha. Dobrze by było, żeby ktoś był przy Tobie. Jak włożysz do ucha, to trzeba podpalić i leżeć dopóki się nie spali ;)
Czy te świece kupuje się w aptece? i one są przeznaczone tylko do tego zabiegu? pytam bo pierwszy raz o tym słyszę.. a chętnie skorzystam z domowego leczenia, bez stania w kolejce do laryngologa:))

abce Czy byłaś u laryngologa na badaniu uszu , badanie słuchu ? Jeśli nie ,to rozpocznij od gabinetów.
chodzi o higenę uszu, nie można używać patyczków, to jest bezpieczna alternatywa, dzięki której oczyszają się i poprawia się tym samym słuch, oczyszczając zalegającą woskowinę

Napisał(a): stiffnecked -

~Goniaxx
abce Czy byłaś u laryngologa na badaniu uszu , badanie słuchu ? Jeśli nie ,to rozpocznij od gabinetów.
chodzi o higenę uszu, nie można używać patyczków, to jest bezpieczna alternatywa, dzięki której oczyszają się i poprawia się tym samym słuch, oczyszczając zalegającą woskowinę
Prawidlowa higena uszu polega na myciu ich woda z mydlem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: świecowanie uszu - najlepszy sposób na poprawę słuchu