Komentarze (282)

Dodaj komentarz

Napisał(a): mb -

wiecie może coś źle rozumie, ale ostatnio miałem okazję jechać kaszlakiem i syrenką 105.mam prawie 186cm wzrostu, w syrence nie było żadnych problemów z miejscem dla osób w moim wzroście z tyłu do tego nie mały bagażnik, a co mnie obchodzi że silnik z jakiejś moto pompy, wozem w 4os bez problemu przemierzyłem dobry kawałek drogi.w kaszlaku nie wiem co w tym było cudownego,ale ja ledwo co wszedłem głowa lekko pochylona,ramiona jakbym jadł w stołówce,o tyle można było zapomnieć żeby wszedł człowiek z identycznym wzrostem.ludzie może i to był jakiś obciach ta syrenka,ale gdybym w tamtych czasach miał wybierać to bez słowa syrena.i nie przesadzajcie że była wykonana na tzw.odwal.fotele jak w mariocie,ramiona luz,autko trzymało się super drogi,co do podwozia też nie było wykonane na owal,a osiągi hmm jeśli potrafiłem się włączyć bezproblemowo do ruchu na średnicówce w latach 2014 to nie będę narzekał.jak na mnie wóz mógł mieć naprawdę dobrą przyszłość idąc z duchem czasu.co do kaszlaka wybaczcie ale to dobre było dla kobiety do sklepu,ale nie dla człowieka który miał zamiar wyjechać poza miasto.i nie wypisujcie bzdur ile to palił kaszlak bo co 4 miał źle ustawiony gaźnik więc pożerał nie przysłowiowe 5l.to fikcja było 7-9l.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gosc -

poszukuje auta syrena laminat 110 w polsce do kupienia jestem zainteresowany kupieniem auta do jazdy lub remotu auta syrena laminat 110 od osub posiadajacy tak samochod polskiej produkcji jak syrena 110 bo posiasam syrenke 104 , chetnie kupil te auto kopletne od ludzi co posiadaja taki samochod lub wiedza kto ma takie auto usiebie na podwurzu , lub na szrocie z autami i chce sie pozbyc takiego auta syne laminat 110 w polsce .. pozdrawiam ,, gosc,,
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dan -

niestety polak głupi jak kupuje to nie zastanawia się gdzie idą jego pieniądze, komu daje prace i na jakich warunkach- a nawet jak miałoby się okazać że wspiera polski przemysł to specjalnie kupi coś "zagranicznego" zeby czasami nie wesprzeć sąsiada :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zza granicy -

Polska konstrukcje, chocby ze zlota zrobic, to na kilometry poznasz, ze polska... Dokladnie, tak jak "Designer" napisal, Polacy powinni papier toaletowy produkowac, albo gwozdzie... Moze w tym beda dobrzy...
Odpowiedzi (13)

niestety wtedy woleliśmy kopować przestarzałe włoskie licencje,maszyny- zamiast cokoliwk stworzyć własnego, potem wolwliśmy kupować używane niemieckie szroty niż nasze POldki,Ursusy,Stary, Jelcze- Polak uważał że wszystko co niemieckie jest 100razy lepsze- jakby nie zdając sobie sprawy że za każdą z tych produkcji stoją tyciące miejsc pracy
Odpowiedź (0)

"Chociaż wszystko wskazuje na to, że "polska motoryzacja" to już zamknięty rozdział historii, nasz samochodowy dorobek jest bogatszy niż wydawałoby się to na pierwszy rzut oka." a za chwilę mowa o jakiś prototypach(właściwie samo nadwozie,reszta stara)- które powstały w oszałamiajacej ilosci kilku sztuk z czego zadna nie przetrwała :)- niestety żałosne
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): hanys -

Gdyby niemcy mieli stare szupy ciągle wydobywać z garaży,to poloki nie nadążyliby ze sprowadzaniem---wy yno historą żyjecie tak jak kaczor,zróbcie coś nowego!!!i szlus
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): qwerty -

Brzydkie samochody zacofana technologia. Dobrze że nie weszły do produkcji.
Odpowiedzi (34)

Napisał(a): golfiarz -

załosny widok drogowy! polaczek w syrence! kup se golfa poczujesz siem kims! prestisz wyglond osiongi
Odpowiedzi (18)
Dodaj komentarz