26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń119
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +11
26 ppt ?

System alarmowy do garażu (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: System alarmowy do garażu

Napisał(a): ~Mikossss -

Wydaje mi się, że każdy system alarmowy poradzi sobie z takim zadaniem. Miałem podobny problem. Jak ochronić swoje mienie w czasie kiedy nie ma mnie w domu. Wybrałem system alarmowy od http://www.satva.pl/. Skutecznie zadziałał kiedy włamywacze próbowali dostać się do domu przez garaż. Dlatego chętnie polecam.
INTERIA.PL

Re: System alarmowy do garażu

Napisał(a): beexu -

Oprócz systemu alarmowego musisz także pamiętać o bezpieczeństwie wewnątrz i polecam Ci wejść na stronę sklepuhttps://smart(...)e24.pl/ i zamówić to samo co ja czyli czujnik dymu. W garażu różne rzeczy się robi i czasem przez nieuwagę może dojść do pożaru a taki czujnik temu zapobiega. Polecam.

Re: System alarmowy do garażu

Napisał(a): ~pauleczka -

beexu Oprócz systemu alarmowego musisz także pamiętać o bezpieczeństwie wewnątrz i polecam Ci wejść na stronę sklepuhttps://smart(...)e24.pl/ i zamówić to samo co ja czyli czujnik dymu. W garażu różne rzeczy się robi i czasem przez nieuwagę może dojść do pożaru a taki czujnik temu zapobiega. Polecam.
Ja ze smarthome24 mam inteligentną wtyczkę z pomiarem energii także tylko jedno urządzenie a wygoda na maksa. Kupiłam ją w tamtym mce także jak dla mnie warto naprawdę

Re: System alarmowy do garażu

Napisał(a): ~yazgur -

śmiało tą wtyczkę ze smarthome24.pl mozesz zamawiac. Nie mam takiej samej co prawda, ale bardzo podobna i tak, pozwala to na monitorowanie zuzycia energii w domu przez co bedziesz mogl oszczedzac wylaczajac to, co niepotrzebnie jest wlaczone ;)

Re: System alarmowy do garażu

Napisał(a): ~polaaa -

~yazgur śmiało tą wtyczkę ze smarthome24.pl mozesz zamawiac. Nie mam takiej samej co prawda, ale bardzo podobna i tak, pozwala to na monitorowanie zuzycia energii w domu przez co bedziesz mogl oszczedzac wylaczajac to, co niepotrzebnie jest wlaczone ;)
też myślę nad zakupem tej wtyczki ze smarthome24 podobno właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić sporo na rachunkach. także jak tylko wrócę do Polski to zamówię
« Wróć do tematów
Do góry strony: System alarmowy do garażu