326
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +44
326 ppt ?

Szafran przyprawa idelana dla mężczyzn (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szafran przyprawa idelana dla mężczyzn

Napisał(a): olianka -

Szafran, przyprawa bardzo droga, lecz posiadająca niesamowite właściwości! Poza tym, że dostarcza naszym organizmowi ogromnej ilości mikroelementów oraz witamin, to o jednej właściwości szafranu na pewno nie wiedzieliście! A szkoda! Szafran jest silnym przeciwutleniaczem, co ma duże znaczenie dla mężczyzn. Już wyjaśniam - szafran, chroni plemniki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, sprzyja obronie przed niepłodnością!

Co więcej?! Jest coś i dla pań, zawarte w szafranie związki zwiększają stężenie hormonu szczęścia, a dodatkowo przyprawa spowalnia procesy starzenia!

A więc do kuchni, wypróbujcie tę przyprawę w praktyce :)
INTERIA.PL

Re: Szafran przyprawa idelana dla mężczyzn

Napisał(a): ~Rak -

Podobno każdy "STRZELEC" po osiągnięciu 35-40 lat stroni od seksu.
Sam mam w domu 2 STRZELCÓW (żona i syn). Żona straciła zainteresowanie seksem w wieku 35 lat, a syn z tego co widzę (35 lat) też nie jest już zainteresowany kobietami ani mężczyznami.

Napisał(a): ~Ekolog -

~Rak Podobno każdy "STRZELEC" po osiągnięciu 35-40 lat stroni od seksu.
Sam mam w domu 2 STRZELCÓW (żona i syn). Żona straciła zainteresowanie seksem w wieku 35 lat, a syn z tego co widzę (35 lat) też nie jest już zainteresowany kobietami ani mężczyznami.
Mój teściu ma 62 lata jest też strzelcem jak by mógł to by nawet mrówkę przez lejek kobieta moja "Strzelec '' 38lat Praktycznie co drugi dzień.

Napisał(a): ~gosc -

~Ekolog
Mój teściu ma 62 lata jest też strzelcem jak by mógł to by nawet mrówkę przez lejek kobieta moja "Strzelec '' 38lat Praktycznie co drugi dzień.
.............................O tak masz racje we wszystkim o tak jak by inaczej było 'biedaku' wszyscy impotenci teraz coś ci napisze na 1 post gdzie to mówi się że ktoś każe ci o tak każe pan i potwierdził to jak nie walnie w szybę zaraz dzwoni każe tak robic czyli kraśc wszak to diabeł jest nie rozumiesz chyba ze to cwaniak nad cwaniakami tu uśmiecha się a tu robi co chce ile to razy tak się kłóci że wióry lecą/potwierdzają to albo przymila się i tak wiecznie jak widzisz on nie daje nic za darmo a święcenia można sobie wsadzic nie odejdzie/potwierdzają to jak go się wywoła i tyle a ilu każe kraśc potwierdza to duch widzisz obaj siedzą jeden za oknem a drugi potwierdza masę i jak widzisz z nim nie można rozwodu brac wywołasz jest u ciebie a ja nie potrafię ani wróżyc ani wywoływac i dlatego siedzą jak pod klej a że diabeł nie może wejśc do domu bo nie wywołany potwierdza to to siedzi za oknem na dachu i marudzi wiecznie czy go się boję raczej nie bo śmieszy mnie przechodzi od marudzenia do wesołości i potem do ;proszenia to klnie jak by go nawiedziło ale ja dłużny mu nie jestem a ile razy pyta czy się gniewam ze przyszedł mówię gniewac się nie miałem czasu trzeba było was wysłac do góry i tak jest do dnia dzisiejszego a ile razy powiedział ludzie ich oszukali i to wszystkich wiele razy nazwał siebie starym głupcem że wierzył w każde słowo a ludzie go kantowali a wiesz jak wygląda teraz jest przerazliwie biały dalej jak koza jednak tak bialy jak nie wiem co potwierdza to duch............................on/ona/ono

Napisał(a): ~Wścibski Jaś -

~Ekolog
A Pan,co ile?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szafran przyprawa idelana dla mężczyzn