Komentarze (143)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Krystyna -

Jestem z rocznika, który był jako pierwszy w dużych miastach zaszczepiony był przeciw polio. Mój starszy o trzy lata brat zmarł na tę chorobę przed moim urodzeniem . W mojej klasie było troje dzieci z powykrzywianymi i niewładnymi kończynami. W starszych klasach takich dzieci było znacznie więcej. Z tego powodu wierzę w szczepienia i nie rozumiem jak można igrać z życiem własnego dziecka nie zabezpieczając przed tak groźnymi chorobami.
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): omega 3-6-9 -

szczepienia(wybudzeni)com/2017/10/12/dr-jayne-donegan-wygrala-z-naczelna-rada-lekarska
Zamiast nawiasów przed i po (wybudzeni) trzeba wstawić kropki przed i po .wybudzeni. bo inaczej tego linka nie można tutaj zamieścić! Zobaczcie na wykres i powiedzcie, czy szczepionce DTP (wynalezionej w latach 60-tych) można przypisywać, że ona była przyczyną ustąpienia krztuśca??? Spadek zgonów był widoczny od początku XX wieku, z pojedynczymi pikami co kilka/kilkanaście lat. Przypisywanie czegokolwiek szczepionce, jak ilość zgonów był niemal na zerowym poziomie to grube nadużycie!!!
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): Kryskas -

Mam 75 lat i byłem szczepiony na wszystko co możliwe, nie chorowałem w ogóle bo organizm nauczył sie zwalczać choroby. Miałem w życiu 3 psy, żyły pi 20 lat- były szczepione na wszystko co trzeba i kiedy trzeba-weterynarze mówią że to zasługa szczepionek. Ludzkie życie na świecie wydłużyło sie od czasu szczepień -bo organizm uczy sie walki z chorobą, a nie od czsu antybiotyków-bo bakcyle sie na nie szybko uodparniają. Komuś zależy na depopulacji ludzi i steruje ruchami antyszczepionkowymi- może chcą zająć ziemie i bogactwa po wymarłych narodach-sami pomyślcie kto to i komu na tym zależy aby zniszczyć np nasz naród ?
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): db -

Polecam MegaDokument: "Wyszczepieni. Od tuszowania faktów do katastrofy". Film o dzieciach, które zostały okaleczone przez szczepionkę MMR (świnka, odra, różyczka) oraz o w jaki sposób dokonano oszustwa przy badaniach tej szczepionki, aby okazała się "bezpieczna". Prawda wyszła na jaw tylko dzięki jednemu informatorowi z grupy 5 badaczy. Reszta podpisała się pod fałszywym raportem, świadomie narażając na ciężkie kalectwa setki tysięcy dzieci... Badanie to dowiodło, że ta szczepionka powoduje autyzm (przynajmniej ta). Jeśli ktoś nie obejrzał tego dokumentu, a jest krytyczny wobec powyższego, niech właśnie najpierw go zobaczy, a gwarantuję, że nie będzie co komentować...Film jest bardzo niewygodny dla wielkich interesów i gdzie tylko się pojawi po niedługim czasie jest usuwany (stąd za każdym razem zmieniany jest tytuł), dlatego obejrzenie go polecam nie odciągać na potem:-) Na youtubie już go nie ma...https://glori(...)woq64Nj
Załączniki:
Odpowiedzi (26)

Napisał(a): Ewa -

Przecież na odrę się nie umiera! Jak byłam mała, to wszystkie dzieci ją przechodziły i nic się nie działo. Tak samo różyczkę!
Niestety jak byłam już młodą matką dałam się namówić na szczepionkę MMR II dla mojej małej córeczki (notabene musiałam za nią zapłacić) i potem przez 9 dni walczyłam bezskutecznie z jej wysoką gorączką. lekarka twierdziła, że nie wie co to jest a ka odchodziłam od zmysłów. Nie było żadnych innych objawów poza światłowstrętem aż do 10 dnia kiedy pokazała się wysypka i wtedy pani dr orzekła odrę poszczepienną. Dopiero niedawno od tej samej pani dr dowiedziałam się, że w tym samym roku jeszcze jedna dziewczynka miała podobne objawy. Ciekawe czy przychodnia zgłosiła to jako NOP?
Córka zaczęła mieć problemy z jelitami - bóle brzucha po jedzeniu, cierpi też na alergię i tak się zastanawiam czy szczepionka się do tego nie przyczyniła...
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): grizzly -

Ludzi jest obecnie stanowczo za dużo, co jest skutkiem przede wszystkim masowych szczepień ochronnych wprowadzonych po II wojnie światowej. Aby powstrzymać ten trend należało zniechęcić najgłupszą część ludności do działań ochronnych i wmówić im, że np. polio można wyleczyć witaminą C (sic!!!). I to się znakomicie udało. Środowisko tzw. antyszczepionkowców powinno dostać zbiorowo nagrodę Darwina a pozostała część ludzkości powinna być chyba im wdzięczna, że jej najgłupsza składowa wyeliminuje się sama....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Rozsadnie? -

To nie spisek, a biznes. Nie plaska ziemia, a miliardy dolarow. Zaden proces na swiecie nie jest idealny. Zadne lekarstwo, samochod, czy pralka. Tak samo nie sa szczepionki. Problem w tym, ze obie strony sa tak ekstremalnie nakrecone przeciwko sobie, ze nie jest mozliwe wyciagniecie rozsadnych wnioskow.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): i. -

szczepionka na odrę jest wyprodukowana z abortowanych płodów...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Różyczka -

Jak odwiedzałam szwagierkę w szpitalu w USA (szwagierka urodziła dziecko) to był tam wielki napis:
OSOBOM KTÓRE BYŁY SZCZEPIONE 30 DNI WSTECZ, WSTĘP WZBRONIONY !!!!!
Spytałam się lekarza (tak, tak mówię bardzo dobrze po angielsku) dlaczego?
Wyjaśnił, że osoby świeżo szczepione roznoszą choroby !!!!
Voila !
Swoje dzieci szczepię bardzo wybiórczo :-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Anka -

z cyklu uruchom myślenie: skoro przechodzenie świnki i różyczki daje 100 % zabezpieczenie a nie są to choroby śmiertelne, zaś jak wynika z oficjalnych stron rządowych szczepienie zabezpiecza w 60-70% to kto tu widzi sens szczepienia?
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz