18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń169
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
18 ppt ?

Szkoła policealna Kraków?? OPIEKUNKA DZIECIĘCA (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Szkoła policealna Kraków?? OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Napisał(a): Alala08 -

Opiekunka dziecięcia jest także w Cosinusie. Ja miałam styczność z tą szkołą, w sumie nadal mam :) i jestem bardzo zadowolona. Nie wiedziałam czy dobrze robie, ale teraz nie żałuję wyboru i wybrałabym tak samo. Na pewno wiele można wynieść z tej szkoły i myślę że bez problemu zdasz końcowe egzaminy po tej szkole.

Napisał(a): WKamila -

Hej dziewczyny! Chciałabym Was zachęcić do zapisu do Policealnej Szkoły Medycznej ATUT LIDER KSZTAŁCENIA na kierunek Opiekunka dziecięca.
Kierunek jest całkowicie DARMOWY za naukę nie płacisz NIC!

Opiekunka Dziecięca to kurs po którym otrzymasz uprawnienia do wykonywania zawodu opiekunka dziecięca. Po zakończeniu nauki na tym kierunku będziesz kompleksowo przygotowana do opieki nad dziećmi w różnym wieku. Będziesz potrafiła samodzielnie stymulować rozwój dziecka, poprzez różnego rodzaju zajęcia: plastyczne, ruchowe i muzyczne. Będziesz również przygotowana do pracy z dziećmi chorymi i niepełnosprawnym Otrzymując tytuł Opiekunka dziecięca może podjąć pracę w: żłobkach, przedszkolach, sanatoriach, w domach dziecka czy szpitalach oraz prowadzić praktykę prywatną w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej.

Kontakt: ul. Sławkowska 1, II piętro
31-014 Kraków (zaraz przy rynku!)
tel. (12) 307 20 85
tel. kom. 535 132 661
e-mail:krakow@atutszkola.plhttp://atutsz(...)ontakt/

Napisał(a): cosinus -

W COSINUSIE zawód OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ zdobędziesz ZA DARMO!
Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, a nauka przez cały okres trwania jest całkowicie bezpłatna.
Zero opłat i brak wpisowego.
Zajęcia praktyczne już na pierwszym semestrze.
Darmowe materiały dydaktyczne i naukowe.
Dowiedz się więcej odwiedzając Nasz sekretariat w ponad 40 miastach w Polsce lub wchodząc na cosinus.pl
Zapisz się już dziś i zarezerwuje sobie miejsce na stronie rekrutacja.cosinus.pl.
Zapraszamy!

Kraków ul. Długa 53a/4
tel./fax: 12 422 11 12
e-mail: krakow@cosinus.pl

Napisał(a): ~anulka -

andzielineczka Hej. Opiekunka dziecięca rusza w tym roku w szkole ATUT na ul. Sławkowskiej w Krakowie, zaraz przy rynku jest sekretariat.
To po co się mam zapisywać jak nie trzeba chodzić? Czego ja się nauczę? ;/

Napisał(a): ~anonymka010 -

teraz w większości szkół jest ten kierunek. ale lepiej jest iść do sekretariatu i zapytać, a nie czytać te opinie. mi by sie nie chciało pisać tyle razy tego samego na miejscu tych pan, ale taka praca ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szkoła policealna Kraków?? OPIEKUNKA DZIECIĘCA