779
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi205
  • Ocen na +164
779 ppt ?

Szokująca treść w książce do religii (206)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szokująca treść w książce do religii

Napisał(a): ~Bodzio -

W internecie zawrzało! A to za sprawą książki do religii. Jeden zaniepokojony rodzic umieścił w sieci taki wpis:

Ale to jeszcze nic, bo dziennikarka "Polityki" przeanalizowała książki tego wydawnictwa i zauważyła bardzo interesujące wpisy. Okazało się bowiem, że onanizm nazwano grzechem większym od "bomby atomowej", a poczęcie dokonuje się pod sercem. Ponadto prezerwatywy wywołują groźne zapalenia i nie są skuteczne, a wszystkie metody antykoncepcji zmieniają łono kobiety w śmietnik. Natomiast za homoseksualizm odpowiedzialni są rodzice, może wywołać go tęsknota do ojca, nieufność do innej płci, gwałt czy bunt przeciwko Bogu. Sam homoseksualizm jest wielkim grzechem, z którego tylko Jezus może uleczyć.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Szokująca treść w książce do religii

Napisał(a): buc1 -

~Julicia Ale co tu zawrzało? Przecież to wszystko prawda, takie małżeństwa z arabami się rozpadają. Ja nie słyszałam o ani jednym szczęśliwym małżeństwie.
A moja koleżanka nie dawno zmarła, po udanym szczęśliwym związku małżeńskim z Arabem.

Napisał(a): ~gość -

buc1
~Julicia Ale co tu zawrzało? Przecież to wszystko prawda, takie małżeństwa z arabami się rozpadają. Ja nie słyszałam o ani jednym szczęśliwym małżeństwie.
A moja koleżanka nie dawno zmarła, po udanym szczęśliwym związku małżeńskim z Arabem.
Ale zmarła naturalnie? Czy było takie szczęśliwe, że to aż z tego szczęścia??

Napisał(a): ~dfdsfsdf -

Widziałam ostatnio dziecko przytulające do piersi książkę (prawdopodobnie do religii) pod tytułem: "Wierzę w Kościół". Pomyślałam sobie: oni się już w ogóle nie kryją z tym, że nie chodzi o wiarę w Boga, ale w kościół

Napisał(a): buc1 -

pintapalec A tu się dziwić i szokować ,przecież katolicki pislam ze swoim prezesowskim guru chce doprowadzić polaków do wczesnego religijnego średniowiecza . W przyszłym roku dzieci mogą poczytać takie średniowieczne kretynizmy religijne..Wypowiadane przez świętych idiotów tzw."" ojców kościoła "" ?...

Kobieta w chrześcijaństwie "Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów." (św. Tomasz z Akwinu)

"Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn." (Jan Chryzostom, 349-407, gr.)

"Kobieta jest istotą pośrednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyznie." (św. Augustyn 354-430 - jeden z najznakomitszych ojców Kościoła)

"Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych" (św. Tomasz z Akwinu, mędrzec Kościoła, 1225-1275)

"Kobieta winna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało ono stworzone na obraz Boga." (Ambroży, mędrzec Kościoła, 339-397)

"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!" (Papież Pius II, 1405-1464)

"Kobiety ze swej natury są przeznaczone do wspólnych uciech." (Kapokrates, założyciel klasztoru)

"Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna." (św. Tomasz z Akwinu)

"Dziewczęta noszące spódniczki mini, pójdą do piekła." (Wild, SJ, XX w.)

"Kobiecie przystoi jedynie szata żałobna. Skoro tylko przekroczy próg wieku dojrzałego, winna zasłonić swe gorszące oblicze, by nie utracić szczęśliwości wiecznej." (Tertulian, pisarz chrześcijański)

"W miejscu, w którym zatrzyma się ksiądz, nie powinna przebywać żadna kobieta" (Synod Paryski, 846)

"Kobiecie nie wolno mieszkać w pobliżu kościoła." (Synod w Coyaca, 1050)

"Księża, którzy udzielają noclegu kobietom i doznają przy tym z podniety, muszą zostać ukarani. Kobiety natomiast mają zostać sprzedane przez biskupa jako niewolnice." (2. Synod w Toledo)

"U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd." (Clemens Alexandrinus, 215)

"Kobietom nie wolno we własnym imieniu pisać ni otrzymywać listów" (Synod w Ewirze, IV w. n.e.)

"Cała płeć żeńska jest słaba i lekkomyślna. Uświęcona zostaje jedynie poprzez macierzyństwo." (św. Jan Chryzostom, 349-407)

"Kobietom nie wolno śpiewać w kościele." (św. Bonifacy, misjonarz benedyktyński, 657-754)
Dobrze, że to tu umieściłeś, a dowodem jest zakaz posługi obrzędów kościelnych, to takie islamskie. A twierdzą, że Islam jest zły.

Napisał(a): ~gość -

buc1
Za chwilkę , dla potwierdzenia swoich racji napiszesz "A moja koleżanka nie dawno zmarła, po udanym szczęśliwym związku małżeńskim z Lucyferem".

Napisał(a): Air842 -

buc1 Politowania godna ciemnota średniowieczna, rozpacz, smutek i żal płakać się chce. Strach posłać dziecko na relgię i do takiej szkoły. Ale rodzice muszą nauczyć dzieci sami, bo PiS zrobi z dzieci wariatów.
Widziales i czytales ta ksiazke?

pintapalec
~gość Panowie, pilnujcie swojego a nie czyjego podwórka.

Przyczyny waszych ślinotoków (buc, dziadek, pinta....)
a) fobie,
b) natręctwa.
c) psychozy.
d) płacą za bzdur pisanie,
e) tak sami z siebie. czyli wylewanie żalu na innych.

Proszę wybrać poprawną odpowiedź. Można zaznaczyć więcej niz 1 odpowiedź.:)
Do ciebie wszystkie te powody pasują .a dodatkowo katolicka obłuda i fałsz , oszołoma parafialnego ..
Czy widziales i czytales te ksiazke ?

Napisał(a): Judas -

Air842
pintapalec

a) fobie,
b) natręctwa.
c) psychozy.

Do ciebie wszystkie te powody pasują .a dodatkowo katolicka obłuda i fałsz , oszołoma parafialnego ..
Jeśli pragniesz nasycić wzrok złakniony blaskiem bożej prawdy widzianej oczyma katachety tu masz link do przeczytania Przyjaciółko.

Powinnaś otworzyć pliki w Power Poincie ( element Microsoft Office)https://www.j(...)65-2365

Judas
Air842
pintapalec

a) fobie,
b) natręctwa.
c) psychozy.

Jeśli pragniesz nasycić wzrok złakniony blaskiem bożej prawdy widzianej oczyma katachety tu masz link do przeczytania Przyjaciółko.

Powinnaś otworzyć pliki w Power Poincie ( element Microsoft Office)https://www.j(...)65-2365
))) dziekuje za link ........ale byloby prosciej gdybys podal numer strony , na ,ktorej sa te szokujace tresci

Napisał(a): ~kronan -

Julcia.KK indoktrynuje dzieci(indoktrynacja wiesz co to takiego i jakie ma konsekwencje na wychowanie człowieka?) ucząc ich albo rzeczy historycznie bardzo wątpliwych lub wpaja dzieciom wręcz kłamstwa.Prawda czy fałsz?Pytam bo skoro prawdy się nie boisz nic przeciw nie masz przeciw jej głoszeniu prawda :-)?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szokująca treść w książce do religii