216
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +168
216 ppt ?

Szowinistyczny wpis księdza F. Głoda. Żenada?! (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Szowinistyczny wpis księdza F. Głoda. Żenada?!

Napisał(a): ~Agatac -

Za takie szowisnistyczne teksty odpowiedzialne sa same kobiety.Wychowuja synow (a raczej chowaja) nie angazujac ich do zadnych obowiazkow domowych. Kazda z nas wie, ze to co wyniesie z domu zaprocentuje w przyszlym zyciu. Nauczysz ich uczestniczyc w pracach domowych, bedziesz miala pomoc jako matka, a pozniej tez i zona. Jezeli pewne zachowania beda mieli wpojone, to takie teksty nie beda mialy na nich wplywu. Same wiecie, ze przyzwyczajenie druga natura czlowieka.

Napisał(a): ~qaz -

przeciez to zalezy czy kobieta siedzi w domu czy pracuje. jak facet robi 8-12 godzin dziennie akobieta do pracy nie chodzi to chyba powinna miec swiadomosc ze ogarniecie domu nalezy do niej. inna sytuacja jak kobieta tez pacuje ale badzmy szczerzy matka-polka od razu ucieka na ciazowe l4 i siedzi w domu ile sie da do oporu najlepiej az dzieciak pojdzie do szkoly czyli jakies 3-4 lata a facet robi na utrzymanie i sie zamartwia ze wiecznie zarabia za malo

Napisał(a): ~aaa -

Ale księdzunio o tym nic nie wspominał, że to działa w dwie strony. U niego, jak gosposia jest już zmęczona, to on jej nie wyręczy w pracy zapewne.

~mąż No bo tak powinno być. Jak moja żona wraca z pracy i mówi mi, że miała ciężki dzień, to też daję jej odpocząć i sam wszystko robię. Cóż w tym dziwnego? Tylko feministyczna g łup o ta.

Napisał(a): ~Wredny -

Lewackie bicie piany! Ksiądz zwrócił uwagę, że męża też należy docenić a nie tylko oczekiwać ciągłego dowartościowania z jego strony - egoizm kobiet w tej materii nie ma granic! Zresztą podstawa to ROZMAWIAĆ ze sobą, czego się niestety nagminnie nie robi i problemy narastają! Drogie Panie! Mężczyzna jest na prawdę banalny w obsłudze i jeśli inteligentnie i z miłością podejdziecie do relacji to zrobi wszystko o co go poprosicie! Nic na siłę! I Pamiętajcie - nam trzeba wszystko klarować! Na ogół niczego się nie domyślimy:):):):):) Nie dajcie sobie nabić gło wy femino-lewacką propagandą bo będziecie nieszczęśliwe w przeciwieństwie do dam dawnych epok adorowanych, wynoszonych na piedestał i opiewanych w sztuce!

Napisał(a): ~Liza -

Guest Ciekawi mnie co te zapracowane panie tak tu perorujące robiły na forum o tej godzinie jak ludzie są w pracy ... :P
A pracowały generując durne teksty :P
Wiesz, pracuje się w różnych godzinach. Ja na przykład jestem na dyżurze, do tego kiepsko płatnym, psia kość...g. 01.29.

Napisał(a): gość -

Podział ról to nie idee, tylko natura. To naturalne, że dziećmi zajmuje się bardziej matka niż ojciec. Ma do tego więcej predyspozycji. Naturalne też jest, że w wieku dojrzewania rolę tę powinien przejmować ojciec. Hłódź nigdzie nie piwiedział, że dzień kobiety jest łatwy. Zwrócił tylko uwagę, że facet po robocie zwykle potrzebije po prostu normalnie odpocząć. Co też jest naturalne.

I bardzo dobrze. Najlepiej żeby lobiety wcale nie pracowały. W ten sposób mają więcej czasu dla dzieciaków, na ogarnianie chaty i dla samych siebie też. Feministki to zwykle głównie te panie które pracują w zawodac& nie wymagających specjalnego wysiłku. A nie te, które rzeczywiście muszą zapierniczać.

Może dlatego że po prostu nie słuchali tego immama? To takie dziwne? Może jesteś wyzawcą islamu i dla Ciebie to normalne słuchać immama. Dla mnie nie.Dlatego też nie mogę skomentować czegoś czego nie słyszałam.

Napisał(a): ~oburzony -

plebanku wynieś się z małżeńskiego łoża i nie zaglądaj ludziom w garnki i po prostu nie wpieprzaj się w sprawy dnia powszedniego bo nie masz zielonego pojęcia o tym.ty zmęczony posługami idź sobie odpocznij i nie nudź.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szowinistyczny wpis księdza F. Głoda. Żenada?!