Sztuczna inteligencja poszuka za nas pracy (25)

Sztuczna inteligencja poszuka za nas pracy

Temat dotyczy artykułu: Sztuczna inteligencja poszuka za nas pracy

Ile czasu spędzamy na szukaniu pracy? To trudno jest policzyć. Każdy kto to robił wie, że dokładne przejrzenie wszystkich ogłoszeń jest czasochłonne. W tym może już nas wyręczyć sztuczna inteligencja. Polacy stworzyli bota rekrutacyjnego, który za nas poszuka pracy.

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Kot -

Pamietaj o tym ze ...na wszystko jest cena .A wiec Za ile ? 1 miesiac pobory !!!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): mondra Ola -

Lepsza sztuczna inteligencja, nisz naturalna glupota!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nowoczesnosc -

Gdyby do tego bota dolaczyc program analizy glosu ( jaki obecnie jest uzywany, gdy ludzie dzwonia do ZUS, czy bankow )moznaby ocenic charakter pracownika i czy klamie.
Nie wystarczy wyksztalcenie, trzeba bedzie pracowac nad charakterem. ( ktory niestety jest po czesci wrodzony )
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Patriota -

Kto szuka w Polsce pracy, nawet Ukraińcy uciekają na zachód.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zdesperowana -

no to jest nawet ciekawe ale nie wierzę że mojemu mężowi znajdzie jakąkolwiek normalną pracę
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): 213123 -

a czy ta sztuczna inteligencja nie może za mnie pracować? Jak jest taka fantastyczna to po co ja jestem potrzebny?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): lom -

Kto nie ma czasu szukać pracy, ten nie będzie miał czasu pracować.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ja -

Gdy mamy wartość dla pracodawcy (i klientów), w końcu nas ktoś zatrudni. A jeśli nie, a rzeczywiście ją mamy, to sami założymy firmę i zarobimy na siebie. Ludzie muszą zrozumieć, że niemal wszystko zależy od nich samych. Nie od rządu czy kraju, w którym żyją itp. Musimy po prostu patrzeć na siebie i brać się do roboty, uczyć się i rozwijać umiejętności, za które inni chcą płacić, a efekty przyjdą. Leżenie na kanapie i czekanie, aż ktoś coś dla nas zrobi, niewiele daje. Słyszeliście o ksią.ż ce "Co robic, by zawsze mieć pracę i więcej zarabiac"? Kilka zmian może zrobić wielką różnicę..
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz