297
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi187
  • Ocen na +61
297 ppt ?

sztuka kochania – rzecz o Wisłockiej!! (188)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: sztuka kochania – rzecz o Wisłockiej!!

Napisał(a): NNka -

Junani
WednesdayTEN A zatem, skoro temat jest o kobietach przecierających pewne szlaki - to zapewne wybierzesz się do kina na film o Marii Skłodowskiej-Curie?
obowiązkowo!! :)))
Widziałam zwiastun, gra w nim Gruszka, we fragmentach które widziałam,
bardzo mi się podobała. Lubię Ją. Też się na niego wybieram.
Ciekawa też jestem filmu "Jackie", wychodząc z "Sztuki kochania" widziałam
ludzi wychodzących z tego filmu, byli zadowoleni, więc też chcę go obejrzeć,
tylko ten czas z gumy nie jest cholerka :)

Napisał(a): Kajetana -

Może tak poza tematem głównym ale utrzymując się w ramach, powiem ze idę dziś na Pokot - moze byc ciekawy. Jak obejrzę to napiszę czy warto. Jakbym zapomniała napisać, to mnie szturchnij ;-)

Napisał(a): Junani -

Kajetana Może tak poza tematem głównym ale utrzymując się w ramach, powiem ze idę dziś na Pokot - moze byc ciekawy. Jak obejrzę to napiszę czy warto. Jakbym zapomniała napisać, to mnie szturchnij ;-)
:)) na pewno Cię szturchnę :))
nie zauważyłam kiedy do kina wszedł, jestem kolejna zainteresowana :))

Junani
ogi2012 Film spóźniony o co najmniej pół wieku,jako zabytek winien trafić do archiwum.
W jakim sensie spóźniony? Pół wieku temu książki jeszcze nie było... A film był o tym jak ona powstawała...
idąc tym tropem rozumowania, film o Skłodowskiej będzie spóźniony o caly wiek! :D

Byłam..... i zachęcam szczególnie miłośników kaszanki i naturalnych futer ;-) Film zaskakujący na końcu....i do teraz mam mieszane uczucia ale to chyba dobrze i oznacza że warto obejrzeć. Dlatego więcej nic nie napiszę.... wrażliwość czasem też moze przerodzic się w pewien rodzaj okrucieństwa..mimo wszystko...a moze u zaburzonych....nie wiem, nie wiem....warto obejrzeć....polecam ;-)

Zenobia45
Kajetana

Za mało tu bywasz Zenonko :D :D
Obiecuję bywać częściej jak dopisze mnie do listy;)
Poczuje się doceniona i popracuję z satysfakcją)
Ty już pracować nie musisz, przez te wszystkie lata zapracowalas na to! :D :D Zenka weź czasem coś napisz żeby pobudzić moja jedna komórkę :D mozgowa oczywiście...a nie tą co to w niej smalec i zapasy trzymam :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: sztuka kochania – rzecz o Wisłockiej!!