Reklama

69
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +0
69 ppt ?

szukam piosenki i znam tylko teledysk ,pomóżcie (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: szukam piosenki i znam tylko teledysk ,pomóżcie

Napisał(a): Gość -

szukam piosenki gdzie w teledysku spiewaja na dachu wysokiego budynku to jest cos jakby jkasa kapela gra dziewczyna i podajrze2 kolesi..dalej niepamietam ..pomuszciie jak macie jakies pomysly bede wdzieczna...:) wyslij na email amitka@o2.pl

szukam piosenki ale nie znam tylulu. leciala w radiu czasem ale to bylo daaaaawno. refren sie zaczynal od slowa, ktorego nie jestem w stanie zidentyfikowac ale brzmi mniej wiecej tak - "babydix" I just know know know, how I I I like now now now...pozniej nie pamietam ale jeszcze zwrotki spiewa dziewczyna takim dziecinnym glosem...sa tam slowa: by my baby maybe

hej szukam piosenki do ktorej pamietam tylko teledysk
piosenka leciala duzo na mtv kiedys, jakies 5 -7 lat temu
teledysk byl caly z kartonu i papieru zrobiony. spiewa babeczka i ona tez jest z tektury zrobiona taka malutka i jezdzi tekturowym samochodzikiem po swoim tekturowym miescie. milutka spokojna melodia. POMOCY!!

Hej, zna ktoś może tytuł piosenki żydowskiej, śpiewanej przez młody słodki glos, w piosence jest charakterystyczne , laj laj laj laj, . Nutka wolna. Byłabym bardzo wdzięczna jakby ktoś udzielil pomocy

Napisał(a): -

Witam ;)
Mam problem. Ostatnio męczy mnie jedna piosenka.
Niestety pamiętam tylko teledysk. Piosenke wykonuje murzyn, na samym początku przyjeżdża autobus pełen dziewczyn takich w okularach itp. On daje im różowe ubrania i wpuszcza do autokaru, zamyka i wciska przycisk 'HOT', po czym one wychodzą takie już bardzo kobiece i seksowne. Dalej pamiętam, że je trenował. To na tyle. Kojarzy ktoś? Utwór z przed około 4 lat jakos tak ;) Z góry dzięki ;)

Witam;
PROSZĘ POMÓŻCIE bo już nie wiem gdzie mam szukać , a szukam piosenki, wystarczy mi tytuł lub choćby nazwa wykonawcy, piosenka polska, hip hop, teledysk nakręcony w Warszawie, akcja w kawiarni i na siłowni, w teledysku śpiewają, a raczej rapują 3 dziewczyny, jedna blondynka, generalnie piosenka opowiada o facetach, w teledysku jest też pies chyba dalmatyńczyk nawet :) proszę pomóżcie, teledysk widziałam na 4fun tv we wtorek leciał w nocy tak po 21 raczej.

Witam ;)
Niestety pamiętam tylko teledysk. Piosenke wykonuje murzyn, na samym początku przyjeżdża autobus pełen dziewczyn takich w okularach itp. On daje im różowe ubrania i wpuszcza do autokaru, zamyka i wciska przycisk 'HOT', po czym one wychodzą takie już bardzo kobiece i seksowne. Dalej pamiętam, że je trenował. To na tyle. Kojarzy ktoś? Utwór z przed około 4 lat jakos tak ;) Z góry dzięki ;)
Proszę to na pewno chodzi o ten utwór :)http://www.yo(...)related

Witam!Prosze o pomoc!!!Przypomniała mi się wczoraj pewna piosenka sprzed kilku lat i w pamięci pozostały mi tylko kadry z teledysku którego akcja toczy się na wolnej przestrzeni na zielonej trawce.Jest tam dwóch mężczyzn jeden siedzi na fotelu później kopią sobie piłkę,jeden wiesza się rękoma na gałęzi drzewa które jest całe w kwiatach (jak wiśnia która kwitnie),jeździ rowerem,wszystko w tym samym miejscu,są ubrani w jakieś luźne sweterki.Ogólnie kawałek jest spokojny i pozytywny bo w teledysku świeci słońce a trawka jest bardzo zielona.Nie pamiętam ani jednego słowa z tekstu utworu ani tym bardziej wykonawców :/Proszę o pomoc bo pamiętam że bardzo mi się podobał ten utwór.Bardzo prosze o pomoc!!!Będę bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki.Być może jest tam tylko jeden koleś,nie jestem pewna.Na pewno nie jakis przystojniak,chyba w okularach i dłuższymi włosami :/

Gość
Witam ;)
Dziękuję bardzo, właśnie o tą mi chodziło ;)

Gość
Gość
Witam ;)
Dziękuję bardzo, właśnie o tą mi chodziło ;)
Nie ma za co :) po prostu znałam ten teledysk :) ja natomiast szukam piosenki o której napisałam pod postem z odpowiedzią na pytanie o twój teledysk,ale nie sądzę żebyś wiedział bo raczej nie słuchasz takiej muzyki.

Szukam piosenki z ,,Date my mom'' ,nie znam wykonawcy ,ani tytułu .Próbowałam wpisywać też tekst ,który słyszę w tym urywku i niestety nie znalazłam, a poświęciłam sporo czasu na szukanie.
Urywek zaczyna się od 14:47http://www.mt(...)543863/(nie musicie oglądać całego odcinka ,wystarczy przesunąć do 14:47)
Przeszukałam google, youtube i zamieściłam to samo pytanie na kilkunastu forach i nic.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • piosenka z murzynem na play
  • piosenka z teledyskiem na imprezie
  • teledysk z murzynem na silowni
  • murzyn na play teledysk
  • murzyn spiewa na plazy
  • autobus plaza laski piosenka murzyna
  • teledysk na wiezowcu
  • piosenka gdzie teledysk wyświetla się na budynku
  • piosenka z seksownym murzynem
  • jak si nazywa piosenka co piewa jamajczyk o swoim kraju