8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +1
8 ppt ?

szukam pomocy finansowej (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

szukam pomocy finansowej

Napisał(a): ~zadluzona -

mam kredyt hipoteczny w banku pko/sa juz raz podpisalam porozumienie poniewaz wypowiedzieli mi kredyt ale nazucili takie raty ze nie bylam w stanie placic calych teraz znow mi wypowiedzieli i tak sobie mysle ze jestem ubezpieczona gdybym np/zginela w wypadku to radzina by miala z czego splacic co o tym sadzicie
INTERIA.PL

Re: szukam pomocy finansowej

Napisał(a): stevn -

~zadluzona
stevn Zdjęcie
Steven - ale pocieszenia nie zaniosę do banku i nie zapłacę nim raty . możesz pomóc mi finansowo .
NIE posługuj się własnym rozumem, przez który w pędziłaś się w kłopoty, tylko zwróć się z nimi do Jezusa w intymnej rozmowie z Nim i wołaj do Niego!

Moja pomoc tylko przypieczętuje Twoją porażkę. Ale Pan Jezus ma Moc rozwiązywania rzeczy nierozwiązywalnych, tylko trzeba wyznać Mu swoje grzechy bezpośrednio (bez pośrednictwa księży, najlepiej w domu) i pokutować z nich i poprosić w modlitwie ładnie o to co Cię na tę chwilę przerasta.

Załączniki:

Re: szukam pomocy finansowej

Napisał(a): stevn -

Jojeczko Bóg może być pocieszeniem, ale nie pomoże w spłacie zadłużenia. Trudna sytuacja, nie wiem, co poradzić, nigdy nie miałam żadnego długi i nie zaciągałam kredytów, wolę się tego wystrzegać.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: szukam pomocy finansowej