Komentarze (353)

Dodaj komentarz

Napisał(a): IMPORTER -

Polacy to IDIOCI przykład II ,,, Sprzedaje 9 letniego busa z rzeczywistym przebiegiem 280 tyś w pełni serwisowany - nikt nie dzwoni bo za duży przebieg ,,jest to auto dostawcze a nikt takich nie kupuje dla przyjemności żeby stało więc rzeczywiste przebiegi za granicą oscylują między 300-600 tyś km a w Polsce żaden nawet 20 letni bus nie przekracza 200 tyś - wy po prostu chcecie byś oszukiwani " KAŻDY SAMOCHÓD KTÓRY JEST W NIEMCZECH W STANIE IDEALNYM I MA MAŁY PRZEBIEG JEST 30 % DROŻSZY "
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): gość -

Nie płacenie vatu to przekręty częste w sprowadzaniu pojazdów, Pani Agnieszka Peikert jest przykładem w oszukiwaniu US Pani ta prowadząc firmę Top Auto we wrocławiu ul .Zaporowska 32 / 55 i współpracując z grupą handlarzy sprowadziła na swoją firma pojazdy od których nie płaciła vatu. Kupujący mają teraz ogrom probemòw. Aktualnie prowadzona jest sprawa o nie zapłacony vat do skarbu Państwa ,a Pani Peikert nic sobie nie robi z problemów jakimi obarczyła osoby które zakupiły od tej kobiety samochody. A sama udaje że ufoludki ukradły jej numer nipu.
Wystrzegajcie się tej firmy przez którą można mieć poważne problemy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): marek -

Czyli prokuratura i Policja wie wszystko o przekrętach. W takim razie dlaczego nie eliminują takich handlarzy? Za co prokuratura i Policja bierze pieniądze? Dlaczego przepisy prawa są takie, że nieświadomie kupujący ponosi konsekwencje prawne? Itd, itd, itd. Polsko, Polsko.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): helmut -

Kupiłem auto w komisie w Tarnowskich górach przy ulicy Gliwickiej. Mało być bezwypadkowe. teraz wiem że zostało sprowadzone z francji ze szrotu BOBIGNY pod paryżem w polsce odpicowane.arogancja i chamstwo w tym komisie trudno opisać.przy sprzedaży naciągli mnie na opłatę recyklingową, którą powinien płacić sprzedający.za samo auto też przepłaciłem kilka tysięcy porównując podobne roczniki.uważajcie na ten komis możecie kupić worek bez dna. pozdrawiam
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): stan -

Skad biora sie czesci na gieldzie samochodowej sprzedawane bez rachunku gdzie jest fiskus
Odpowiedź (0)

Napisał(a): hhhh -

Jak to karać oszusta? Za co? Poza tym, jak rząd może karać kogoś kto robi tak jak on? Nielogiczne? Najpierw należy wyleczyć chory system! Później społeczeństwo!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kuba -

Witam mamy na sprzedaz same złomy składane u kolegi na podwórku ale samochody to nasza pasja Maja -Truck Legnica a jak wpłacicie nam zaliczke na szrota to i tak wam nie oddamy bo wtedy juz ci co chcieli kupic juz go niekupią
Ja mam nowego Jeppa z tych wałków na was frajerzy którzy od nas kupujecie auta ha ha ha ha
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zulus -

Tiiaaaa co za artykul, dajcie ludziom normalnie zarobic to nie beda musieli oszukiwac.co za dziki kraj gdzie za oszustwo kara sie oszukanego , a urzedy pobieraja tylko oplaty za uslugi za ktore nie biora odpowiedzialnosci przeciez to jest paranoja do kwadratu.szkoda ze nie napisaliscie nic o korupcji urzedow celnych, nielegalnej akcyzy I podwujnego opodatkowania vat ...eeee tam szkoda pradu na uswiadamianie lemingow
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dario -

może trzeba by pozywać nasze władze za paserstwo żeby się za to wzięli
Odpowiedź (0)

Napisał(a): marek4557 -

Czyli prokuratura i Policja wie wszystko o przekrętach. W takim razie dlaczego nie eliminują takich handlarzy? Za co prokuratura i Policja bierze pieniądze? Dlaczego przepisy prawa są takie, że nieświadomie kupujący ponosi konsekwencje prawne? Itd, itd, itd. Polsko, Polsko.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz