39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +8
39 ppt ?

Tanie a drogie kosmetyki (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tanie a drogie kosmetyki

Napisał(a): kimikimi -

Jak się ma cena do jakości kosmetyku? Częstokroć "na oko" poza opakowaniem zupełnie się nie różnią, a czasem te droższe przynoszą wielkie rozczarowanie. Czytałam, że profesjonaliści wyznają pogląd iż cena jest nieistotna, a to jak skóra znosi kosmetyk po 3 tyg.Lepiej kupować droższe kosmetyki,czy jednak te tańsze ?
INTERIA.PL

Re: Tanie a drogie kosmetyki

Napisał(a): Tris -

Tańsze kosmetyki zawierają często alergiczne składniki, które w przyszłości mogą źle się odbić na skórze...., ja osobiście kupuję kosmetyki z Inglota..., jest to nasza Polska firma, która zdobyła popularność na całym świecie..., produkują kosmetyki bardzo dobrej jakości, antyalergiczne, a do tego niedrogie :) , ja za jeden cień, w którym są jeszcze trzy odcienie (więc w sumie trzy cienie) płacę 20 zł....., także jak dla mnie opłaca się jak nigdzie :)

Napisał(a): ~zbynio -

Tris Tańsze kosmetyki zawierają często alergiczne składniki, które w przyszłości mogą źle się odbić na skórze...., ja osobiście kupuję kosmetyki z Inglota..., jest to nasza Polska firma, która zdobyła popularność na całym świecie..., produkują kosmetyki bardzo dobrej jakości, antyalergiczne, a do tego niedrogie :) , ja za jeden cień, w którym są jeszcze trzy odcienie (więc w sumie trzy cienie) płacę 20 zł....., także jak dla mnie opłaca się jak nigdzie :)
Można wami manipulować do woli bo wierzycie we wszystkie bzdury, a prawda jest prosta.Nie ma sposobu żeby odżywić skórę od zewnątrz.Jeżeli ktoś wierzy w marketingowe brednie to jest kompletnym ignorantem.

Napisał(a): kimikimi -

~zbynio
Tris Tańsze kosmetyki zawierają często alergiczne składniki, które w przyszłości mogą źle się odbić na skórze...., ja osobiście kupuję kosmetyki z Inglota..., jest to nasza Polska firma, która zdobyła popularność na całym świecie..., produkują kosmetyki bardzo dobrej jakości, antyalergiczne, a do tego niedrogie :) , ja za jeden cień, w którym są jeszcze trzy odcienie (więc w sumie trzy cienie) płacę 20 zł....., także jak dla mnie opłaca się jak nigdzie :)
Można wami manipulować do woli bo wierzycie we wszystkie bzdury, a prawda jest prosta.Nie ma sposobu żeby odżywić skórę od zewnątrz.Jeżeli ktoś wierzy w marketingowe brednie to jest kompletnym ignorantem.
odżywić nie, ale wygładzić i zapobiec wysuszeniu tak

Napisał(a): Tris -

~zbynio Można wami manipulować do woli bo wierzycie we wszystkie bzdury, a prawda jest prosta.Nie ma sposobu żeby odżywić skórę od zewnątrz.Jeżeli ktoś wierzy w marketingowe brednie to jest kompletnym ignorantem.
Eee....., a ja nie wiem czy jesteś ślepy czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ale my tu piszemy o tym, by kosmetyki były w miarę tanie i jak najmniej szkodliwie...., więc nie wiem skąd Ci się wzięło jakieś głupie odżywianie skóry....., albo nie ten temat gościu....., albo coś masz z oczami...., polecam okulistę na Uniwersytecie Medycznym na Pomorzu mają dobrych jak chcesz....

Napisał(a): Junani -

~zbynio

zbyniu, jakie są twoje doświadczenia z kosmetykami?? których używasz??
więc nie pierdziel głupot. ja używam dobrych kosmetyków i uważam, że to widać.

za droższymi kosmetykami stoją sztaby naukowców, odkrycia, patenty i za to się więcej płaci. są też na pewno lepsze składniki bazowe. ale nie dajmy się zwariować, te wszystkie patenty po kilku latach schodzą do średniej półki i stają się ogólnodostępne.

Napisał(a): ~slide01 -

Im wieksza masówka tym gorzej to wygląda, tak naprawde za jakością stoi dobór surowców ( renomowane firmy itp ) po drugie dobrze dobrana formulacja na dany kosmetyk, bo można nawalić do jednego kremu 100 substancji aktywnych i to nic nie da... bo jedno z drugim sie nie połączy.
Takze według mnie to generuje czy krem jest dobry czy nie bo wszelkie badania zeby został dopuszczony to robi kazda firma, jedynie mozna dodatkowo robić testy na osobach w celu potwierdzenia działania danego produktu, co tez i tak i tak robi co 2 gi producent.

Junani
~zbynio

zbyniu, jakie są twoje doświadczenia z kosmetykami?? których używasz??
więc nie pierdziel głupot. ja używam dobrych kosmetyków i uważam, że to widać.

za droższymi kosmetykami stoją sztaby naukowców, odkrycia, patenty i za to się więcej płaci. są też na pewno lepsze składniki bazowe. ale nie dajmy się zwariować, te wszystkie patenty po kilku latach schodzą do średniej półki i stają się ogólnodostępne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tanie a drogie kosmetyki