Komentarze (405)

Dodaj komentarz

Napisał(a): mike -

golf iv 1.9 TDi 110 KM. Jeżdże dość dynamicznie przeważnie w trasie (nie dziaduje). Od ostatniego przegladu przejechalem 2000 km. zbieram wszystkie paragony za tankowanie tak że policzyem że srednie spalanie wynosi 5.35 l na 100 km.
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): skuter -

Witam !
Mam skuter SYM ORBIT 50 spala mi 2.3l/100km benzyny.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): idi -

Audi A2 1.2 TDi pali jeszcze mniej i aluminkum nie rdzewieje
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Did -

Suzuki swift prawdopodobieństwo 0 ? Bzdura wielka. Swift a Tico to jest wielka przepaść. Swift owiele bezpieczniejszy od jakiegoś tico.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mati -

A Czemu o Matizie nikt nie wspomniał?? :/ Matiz w mieście pali 6,5 litra a w trasie tak jak się jedzie 90-100km/h to pali od 5 litrów do 5,5. Są tanie części i na pewno jest wygodniejszy niż tico Pozdrawiam :)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): polak w hiszpani -

kupilem bmw 36 328i i pali sporo jak wleje 60 lit bezyny to zrobie niom 700 km w trasie a tankuje 4 baki w miesiocu
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): niekrecone.pl -

VW Polo 1.2. TDI pali najmniej, polecam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Bartek -

Od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem Tico :). Auto użytkuję WYŁĄCZNIE w mieście jako wózek na zakupy i pojazd wszędzie mieszczący się. Szczerze powiem, że jeśli tylko przymknąć oko na kwestię bezpieczeństwa, która przyznaje nie występuje w tym aucie Tico to świetny wybór na miasto. Jest BEZAWARYJNY zwłaszcza silnik, a jeśli już coś się popsuje to kosztuje 15-100 zł maks. Pali bardzo mało 5.5 lato, 6.5 zima oczywiście w mieście bo na trasie 4 a nawet mniej dodatkowo ma gaźnik więc można śmiało tankować na najtańszych stacjach...wszystko mu jedno czy tankuje na Auchanie czy na Statoil-u. Ponadto legitymuje się całkiem znośnym przyśpieszeniem....tak nie oszalałem od 0 do 80km/h zasuwa aż miło. Na dodatek jest całkiem pakowny zwłaszcza po rozłożeniu tylnej kanapy, 2 rowery typu składach wchodzą bez najmniejszych problemów ;) . Sympatyczne auto, jestem zadowolony :)
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz