0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń0
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Te słowa mnie potargały (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Te słowa mnie potargały

Napisał(a): Pestycyd -

Ale lipa te pamiętniki.
Wiem, że to nie przetrwa, w sumie już was jest baaaardzo mało, ale muszę coś dodać bo na prawdę ciśnie mi się to na usta.
Pisząc tu, to od razu się człowiek inaczej czuje bo zapewne dużo tu nowych ludzi, którzy chętnie skrytykują i zbesztają, ale całkiem nie o tym chce tu napisać.

Laski,
z moim super menem ostatnio się posypało. W pewnej istotnej sprawie nie możemy się porozumieć. W sumie tak było od początku, ale dopiero teraz postanowiliśmy coś zrobić z tym.
Była kłotnia i powiedział coś takiego, że oniemiałam. Takich słów się w tych czasach nie wypowiada, albo wypowiada z taką bezsensowną rzadkością. W czasach gdzie zepsutych rzeczy się nie naprawia tylko wyrzuca, w czasach gdzie człowiek jest człowiekowi wilkiem, gdzie liczą się zepsute wartości...gdzie i ja się w tym wszystkim pogubiłam i nie sądziłam, że ktoś jest zdolny do takich poświęceń i słow....

Powiedział mi, że jeśli będę szczęśliwa zrywając ze mną i nawet kosztem tego, że on będzie nieszczęśliwy całe życie to zrobi to, bo dla niego liczy się moje szczęście. Yyyyyy zatkało mnie.
Kto w tych czasach zrzeka się całego swojego szczęścia ?
To jest dla mnie definicja miłości. Chcieć dobra dla drugiej osoby bardziej niż chcieć swojego dobra.
To sen czy ja jestem szczęściarą? :o

I postanowiłam spełniać swoje marzenia, zaczęłam już dziś robić krok do przodu, powoli aż do celu.
Jestem tym przerażona ale i podniecona! :-)

INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: Te słowa mnie potargały