Komentarze (5784)

Dodaj komentarz

Napisał(a): jarek -

Tej łajzy do żadnego sklepu nie powinni wpuścić !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Figo_Fago -

Wszystkim pisowskim krzykaczom, broniącym pani Ogórek, straszących sądami sklepy, przypomnę, gdzie byli jak Szydło, Duda łamali konstytucję?, dlaczego wtedy nie straszyli sądami, dlaczego nie protestowali pod sejmem, pod TK, kiedy niszczono demokracje w naszej ojczyźnie.Czemu nie protestujecie, ze śledztwo w sprawie wypadku Szydło do dziś nie zostało wyjaśnione, choć to zwykła kolizja drogowa,która każdy policjant z drogówki rozstrzyga na miejscu.Czemu nie wolicie o sady dla komisji Smoleńskiej,która od roku nic nie wyjaśniła ,albo czemu nie chcecie komisji w sprawie upadających Skoków, czy w sprawie odwoływania przez Ziobro sędziów, prokuratorów,Czemu nie chcecie sądów dla Macierewicza ,rozdającego kasę z naszych podatków Rydzykowi.Wlasnie, dlatego,ze waszym zdaniem wszystko co robi PiS jest dobre,oszołomy i hipokryci z was.
Odpowiedzi (78)

Napisał(a): mrmakbet68 -

Wczoraj dziennikarka TVP została zaatakowana przez oprychów z tzw. "obywateli rp". ZOSTAŁA WYZWANA OD Q.. I ZAGROŻONO TEŻ POŁAMANIEM RĄK. A co robi interia GmbH??? Bzdury wypisuje cały dzień i ANI SŁOWA o tym, że zaatakowano ich koleżankę po fachu. Gdzie wasza solidarność??? Nie wstyd wam??? Wy macie w domu lustra??? WSTYD!!!
Odpowiedzi (104)

Napisał(a): cc -

Podawać nazwy sklepów, UPUBLICZNIĆ GĘBY tych właścicieli i tych sprzedawców działających na ich zlecenie. Niech nie będą anonimowi. Nie ma co odpuszczać taki spraw
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): łobba -

Pani Ogórek Panie się nie boi pół Polski murem za Panią stoi. Podawać nazwy sklepów i adresy jak chcą być "sławni" nie ma co im żałować reklamy , można też zadbać o pomoc w w prowadzeniu biznesu dzięki drobiazgowej kontroli z US i seryjnych kontrolach sanepidu, inspekcji pracy, inspekcji handlowej itp itd ... będą mieli sklepikarze zajęcie i POLITYKA wyleci im z głowy jak raz
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): qeqe -

Oczywiście że uznała ze lepiej sprawę załatwić po cichu. Za kilka dni na sklepy ruszy lawina kontroli z US i inspekcji wszelakich się POLITYKI sklepikarzom ode chce na całe życie :)
Odpowiedzi (3)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): wiatrówka 17 J -

powiedzcie które sklepy a dam zarobić szklarzom
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (25)

Napisał(a): Jankes -

Nastepnym razem prosze wezwac policje i skierowac sprawe do sadu za dyskryminacje.Tak sie robi na zachodzie, tam nikt nie moze odmowic obslugi klienta pod zadnym pozorem.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz