32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń217
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +15
32 ppt ?

Temat zastępczy : Wpadki Komorowskiego to pestka, wazna ustawa o nowych uprawnieniach fiskusa (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Temat zastępczy : Wpadki Komorowskiego to pestka, wazna ustawa o nowych uprawnieniach fiskusa

Napisał(a): MATYLDA2012 -

Okazuje się, że japońskie wpadki Komorowskiego miały drugie dno. Skarbówka ma otrzymać nowe możliwości z wejściem do domu podatnikawłącznie - czy to miały zakryć wpadki prezydenta?
Bezkarność skarbówki jest porażająca, a pod szczególnym „ patronatem „ Bronsława Komorowskiego BEZKARNA.

Ten urząd niszczy przediębiorców, a teraz kolejna ustawa pozwoli urzędnikom tego urzędu wchodzić ludziom do mieszkań.

Uprawnienia fiskusa są coraz większe. Niedługo ma mieć możliwość lustracji kont bankowych obywateli.
Udowodnienie popełnionego błędu przez urzędnika będzie prawie niemozliwe.

Zapisano, że za odmowę oględzin grozić będzie kara finansowa. Obecnie skarbówka może wejść do mieszkania podatnika tylko w jednym przypadku: gdy zechce sprawdzić prawidłowość rozliczenia ulg podatkowych związanych z wydatkami na cele mieszkaniowe.
To teraz każdy może sobie wyobrazić co się będzie działo kiedy zwycięzy w wyborach Komorowski ?

Czy zastanawialiście się jakim Państwem jesteśmy ?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Temat zastępczy : Wpadki Komorowskiego to pestka, wazna ustawa o nowych uprawnieniach fiskusa

InterWojtek222 Witam na forum. POwiem tak-to nie jest urząd Skarbowy, tylko Karbowy dla POLAKÓW !!!!!
Witaj Wojtku, najwyższy czas na zmiany i generalne porządki !

Re: Temat zastępczy : Wpadki Komorowskiego to pestka, wazna ustawa o nowych uprawnieniach fiskusa

Napisał(a): Libertarianin -

No to teraz zobaczmy co by było gdyby w tym czasie prezydentem był Duda zamiast Bronka

wiek emerytalny 67 - brak zgody
GMO-brak zgody
prywatyzacja lasów-brak zgody
waluta euro w Polsce-brak zgody
OFE-brak zgody
6-cio latki-brak zgody

i jak myślisz czy te ustawy mimo braku zgody prezydenta by weszły w życie czy nie ?
Bo ja wiem że i tak by weszły w życie czyli nic by się nie zmieniło

Napisał(a): InterWojtek222 -

maat
InterWojtek222 Witam na forum. POwiem tak-to nie jest urząd Skarbowy, tylko Karbowy dla POLAKÓW !!!!!
Witaj maat. Codziennie z przerażeniem czytam co dzieje się w POLSCE.
Zapytam jak Witja z Pawlaków- oj tatku gdzie my są-czy to aby POLSKA ????

InterWojtek222
maat
Witaj maat. Codziennie z przerażeniem czytam co dzieje się w POLSCE.
Zapytam jak Witja z Pawlaków- oj tatku gdzie my są-czy to aby POLSKA ????
Dokładnie tak, W takich i podobnych sytuacjach też sobie myślę co by Pwlak powiedział ?

Myślę, że to...

Załączniki:

Napisał(a): ~GOSC -

Libertarianin No to teraz zobaczmy co by było gdyby w tym czasie prezydentem był Duda zamiast Bronka

GMO-brak zgody
OFE-brak zgody
6-cio latki-brak zgody

i jak myślisz czy te ustawy mimo braku zgody prezydenta by weszły w życie czy nie ?
Ta dziewczyna nie myśli więc się nie łudź, że cokolwiek zrozumiała z tego co napisałeś i że sensownie ci odpowie.Ona jest tu po to by siać przygotowaną propagandę wiadomej opcji.

Libertarianin No to teraz zobaczmy co by było gdyby w tym czasie prezydentem był Duda zamiast Bronka

GMO-brak zgody
OFE-brak zgody
6-cio latki-brak zgody

Lepiej będzie jak będziesz się zamartwiał tym co jest zanim przyjdzie kolej na to co będzie

Ty patrz czy Komoruski nie nadchodzi...

Załączniki:

~GOSC

GMO-brak zgody
OFE-brak zgody
6-cio latki-brak zgody

Ta dziewczyna nie myśli więc się nie łudź, że cokolwiek zrozumiała z tego co napisałeś i że sensownie ci odpowie.Ona jest tu po to by siać przygotowaną propagandę wiadomej opcji.
Znowu szczekasz prowincjusz ? To już nudne.

Napisał(a): ~gość -

Trzeba być debilem aby twierdzić, że zachowanie Komorowskiego w Japonii miało drugie dno, które objawiło się w postaci większych uprawnień dla Skarbówki.Ja się wcale nie dziwię, że w Polsce jest jak jest skoro Polska kretynami stoi.

Napisał(a): Libertarianin -

MATYLDA2012

GMO-brak zgody
OFE-brak zgody
6-cio latki-brak zgody

Lepiej będzie jak będziesz się zamartwiał tym co jest zanim przyjdzie kolej na to co będzie

Ty patrz czy Komoruski nie nadchodzi...

Zdjęcie

Twoje pisanie o tym jaki to Bronek zły i nie dobry nie ma za dużego sensu bo dobrze wiesz że Duda będąc na jego miejscu nie zdziałał by nic więcej
« Wróć do tematów
Do góry strony: Temat zastępczy : Wpadki Komorowskiego to pestka, wazna ustawa o nowych uprawnieniach fiskusa