436
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi389
  • Ocen na +97
436 ppt ?

Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę! (390)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę!

Napisał(a): wielokropek -

Ten Morawiecki to cudotworca jakis, czego sie nie tknie to w zloto sie zamienia.
Przestepcze banki swiatowe padly mu do stop ....i co wizyta w Stanach to wiekszy sukces : ]
Nic dziwnego,ze Junckersy i insze Unie tez go kochaja, skoro ma w sobie taka czarodziejska moc : ]

ollle
BezNicka Ktoś mi powie , prawem Kaduka wzmacnia się Złoty ? Co takiego zaistniało , Śniardwy w zbiornik ropy się zmieniły ? Nooooo ,,Złoty Pociąg,, znaleźli ?
A może masoBangster komuś ,,darowiznę,, szykuje ?
No przecież nagle zapłonęli miłością wielką do Polski, wszyscy. Już nas nawet Junckery i insze Unie karać nie chcą - kochają. Bardzo.
100 milionów - drobiażdżek na dobry początek.

INTERIA.PL

Napisał(a): BezNicka -

Scena z filmu C.K. Dezerterzy ......? jeden strzał , jeden Francuz ....a wojsko powtarza ...
Panie i panowie posłowie .......powtarzamy
Słowo na dziś ? Polacy nic się nie stało !!
Wyrzuty i zarzuty , wstydzenie się i puszenie się .....bo UW wygrała , PiS przegrało o ....wygrało .
A kogo to !!!!
Naród zawsze przegrywa ! Nie mamy szansy wygrać na ich terenie ich warunkach . Mają trzy rzeczy potrzebne do prowadzenia wojny z Polakami - pieniądze, pieniądze, pieniądze .
I My finansujemy ich wojnę . A jak będzie ,,nadmiar,, świadomych Polaków , to wybuchnie jakieś ,,Styczniowe,, , czy ,,Warszawskie,, ....i zapanuje spokój po ,,wojnie o pokój,,

Napisał(a): wielokropek -

O zgrozo chcialam ,zeby wymienili Waszczykowskiego... no i wymienili : ]
Co byloby dobre gdyby.... nie wymienili go na jeszcze gorszego.
Juz pierwszego dnia urzedowania nasz nowy szef MSZ Czaputowicz powiedzial tak : „Współpraca z UE jest dla Polski bardzo ważna i priorytetowa. (…) Na pewno relacje z panem Tuskiem należy widzieć w tym szerszym kontekście UE. Nic nie stoi na przeszkodzie, by te relacje były coraz lepsze.”
Nasz nowy szef bedzie budowal mosty! Tylko dla kogo beda te mosty?....nooo nic dziwnego,ze zaczeli nam ta milosc okazywac.

wielokropek O zgrozo chcialam ,zeby wymienili Waszczykowskiego... no i wymienili : ]
Co byloby dobre gdyby.... nie wymienili go na jeszcze gorszego.
Juz pierwszego dnia urzedowania nasz nowy szef MSZ Czaputowicz powiedzial tak : „Współpraca z UE jest dla Polski bardzo ważna i priorytetowa. (…) Na pewno relacje z panem Tuskiem należy widzieć w tym szerszym kontekście UE. Nic nie stoi na przeszkodzie, by te relacje były coraz lepsze.”
Nasz nowy szef bedzie budowal mosty! Tylko dla kogo beda te mosty?....nooo nic dziwnego,ze zaczeli nam ta milosc okazywac.
...
Za którą zapłacimy i wyrównamy straty ...rocznie 50 mld .

Napisał(a): piotruchg -

wielokropek Ten Morawiecki to cudotworca jakis, czego sie nie tknie to w zloto sie zamienia.
Przestepcze banki swiatowe padly mu do stop ....i co wizyta w Stanach to wiekszy sukces : ]
Nic dziwnego,ze Junckersy i insze Unie tez go kochaja, skoro ma w sobie taka czarodziejska moc : ]

ollle
BezNicka Ktoś mi powie , prawem Kaduka wzmacnia się Złoty ? Co takiego zaistniało , Śniardwy w zbiornik ropy się zmieniły ? Nooooo ,,Złoty Pociąg,, znaleźli ?
A może masoBangster komuś ,,darowiznę,, szykuje ?
No przecież nagle zapłonęli miłością wielką do Polski, wszyscy. Już nas nawet Junckery i insze Unie karać nie chcą - kochają. Bardzo.
100 milionów - drobiażdżek na dobry początek.

No cud.... purymowy jak nic skoro sam Dżon Daniels za tym stoi .....

wielokropek

Dzisiaj to juz niczego pewnym byc nie mozna : ]

BezNicka
piotruchg http://prawy.pl/63835-koalicja-popis-stala-sie-faktem/
....
Niektórym , od niedawna upublicznionym postaciom zarzuca się - wyciągnięty z kapelusza .
Myślę, że Krajski jest na Świece w bożym celu .
...
Nie zrozum proszę, że się wycofuję ze słowa . Do tej pory się nie zlewicował . Do tej pory to co mówi , ma sens . A dalej , ten sens w jego rękach , no i mój wybór, albo wybiorę, albo nie .
Wartość na każde czasy , niezmienna - Jezus .

Napisał(a): niepokorny1970 -

piotruchg Gadowski wyjątkowo dobry..... :)
Gadowski to porządny człowiek. Ktoś powie, a cóż to znaczy? Ano w czasach wszechobecnego szmatławienia się wszystkiego i wszystkich to znaczy bardzo wiele. W dodatku ma klasę co dla mnie osobiście zawsze bardzo się liczy u człowieka. Zwłaszcza u osoby publicznej.
A co do meritum to w zasadzie w 100% się z nim zgadzam. Ale też zwracam Wam uwagę, że on nikogo nie skreśla a priori mimo dość dziwnej wolty jaka się dokonała w obozie tzw. "dobrej zmiany". W zasadzie poza Czaputowiczem, którego przeszłość bardzo "różowa" się być zdaje, reszta mieści się, że użyję nomenklatury technicznej, w granicach tolerancji.
I jeszcze coś co zauważył, według mnie bardzo trafnie - Beata Szydło jako straszak na Dudę. Według mnie to coś więcej niż straszak. Wycofanie jej z premierostwa mogło mieć kilka celów, a jednym z ważniejszych może być zahibernowanie jej jako kandydata na prezydenta w opozycji do Dudy. I to ma sens, bo pani Beata jest w zasadzie akceptowana przez cały elektorat PiS, a i dla dużej części pozostałego elektoratu jest do przyjęcia. Na pewno została dobrze zapamiętana, a jej obecna funkcja jest w zasadzie bezkolizyjna, więc może tylko zyskać.

Napisał(a): RF1 -

piotruchg Wygląda na to, że z PO, Nowoczesnej i innego barachła wykiełkuje nam nowa kanapkowa partia łopozycyjna !!!!

Hmm, opozycyjna, mówisz? Witaj, Piotruchu, i Wy witajcie, Szanowni. A mnie się coś widzi, że tu nie tylko opozycja się zmieni, ale że i rządzącym przybędzie- ta trójka wywalona z PO jasno, według mnie, zadeklarowała, że jest gotowa wstąpić do obozu władzy, a tych dwadzieścia kilka osób, które nie zagłosowało, właśnie wystawiło się na sprzedaż, oczekując najlepszych ofert- a całą kasę, i całą pulę stanowisk, trzyma młody Morawiecki. Za to klucznikiem do skarbczyka dóbr wszelakich jest stary Morawiecki, będący, cóż za szczęśliwy zbieg okoliczności, szefem "Wolnych i Solidarnych", takiej ni to opozycji, ni to przystawki- według mnie to takie miejsce kwarantanny dla przechodzących z jednego obozu do drugiego, bo przejściu kuracji oczyszczającej doskonale odnajdą się w nowych strukrurach. Więc już niedługo może być tak, że zauważymy stopniowy przepływ posłów z PO do starego Morawieckiego, który nie kole tak w oczy lemingozę jak Kaczyński, za to gwarantuje, jako tatuś premiera, ciepło w plecki i pełny brzuszek, której to zdolności nie ma ani Schetyna, ani Petru. Gowiniątka, a i tych w PO jest sporo, też, jak pokazują ostatnie nominacje ministerialne, co widać w załączonych przez was linkach, nie mają zamkniętej drogi ucieczki z łopozycji na nowe salony. Coś tam co prawda drgnęło u czerwonych, ale czerwonych w sejmie nie ma, a jeśli się pojawią, to mają swoich "oddanych" towarzyszy, którym muszą zapewnić chleb z kawiorem, dla przybłędów z opozycyjnej nibylandii może zabraknąć stanowisk. Co do Nowośmiesznej...To raczej rozgrywki wewnętrzne, taki pstryczek sprzedany Lubnauerowej przez Ryśka z Planu, który nie może się pogodzić z utratą władzy, i robi, co może, by tą władzę odzyskać- przecież po tym głosowaniu rozwrzeszczeli się na Lubnauerową wszyscy, od "dziewuch" z czarnych protestów, po ubywateli wszelkiej maści. Ci, dla których nie znajdzie się miejsce u Morawieckiego, mogą próbować coś tam tworzyć, tylko z kim?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę!