436
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi389
  • Ocen na +97
436 ppt ?

Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę! (390)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę!

Napisał(a): ollle -

przerażająca wizja Midasa.
Oby nas tylko nie dotknął.
Bo to zły dotyk,
Złoto złotem, ale zostańmy ludźmi z krwi i kości, nie złotymi posągami.

Midas - Morawiecki. Wierzę w cuda, ale tu nie cud czuję, a coś cuchnie.

wielokropek Ten Morawiecki to cudotworca jakis, czego sie nie tknie to w zloto sie zamienia.
Przestepcze banki swiatowe padly mu do stop ....i co wizyta w Stanach to wiekszy sukces : ]
Nic dziwnego,ze Junckersy i insze Unie tez go kochaja, skoro ma w sobie taka czarodziejska moc : ]

ollle
BezNicka Ktoś mi powie , prawem Kaduka wzmacnia się Złoty ? Co takiego zaistniało , Śniardwy w zbiornik ropy się zmieniły ? Nooooo ,,Złoty Pociąg,, znaleźli ?
A może masoBangster komuś ,,darowiznę,, szykuje ?
No przecież nagle zapłonęli miłością wielką do Polski, wszyscy. Już nas nawet Junckery i insze Unie karać nie chcą - kochają. Bardzo.
100 milionów - drobiażdżek na dobry początek.

INTERIA.PL

niepokorny1970
Ci, dla których nie znajdzie się miejsce u Morawieckiego, mogą próbować coś tam tworzyć, tylko z kim?
Z Julianem oczywiście! Pytasz o jakiego Juliana chodzi? Oczywiście o króla Juliana władcę Lemurów! Wszak to poziom im najbliższy, a i beki z tego może być co niemiara.
No tak, znasz temat, ktoś tu wyczuł, że siedzisz przed TiVi i mini-mini na okrągło :)
Już to widzę - majtadały w kwiatki i kaftanik w bałwanki...
Stop, ollle! Przecież dzieci!
Żeby cię tak dzieci nie zastały, bo autorytet taty w drebiezgi pójdzie :))))

niepokorny1970
piotruchg Gadowski wyjątkowo dobry..... :)
Gadowski to porządny człowiek. Ktoś powie, a cóż to znaczy? Ano w czasach wszechobecnego szmatławienia się wszystkiego i wszystkich to znaczy bardzo wiele. W dodatku ma klasę co dla mnie osobiście zawsze bardzo się liczy u człowieka. Zwłaszcza u osoby publicznej.
A co do meritum to w zasadzie w 100% się z nim zgadzam. Ale też zwracam Wam uwagę, że on nikogo nie skreśla a priori mimo dość dziwnej wolty jaka się dokonała w obozie tzw. "dobrej zmiany". W zasadzie poza Czaputowiczem, którego przeszłość bardzo "różowa" się być zdaje, reszta mieści się, że użyję nomenklatury technicznej, w granicach tolerancji.
I jeszcze coś co zauważył, według mnie bardzo trafnie - Beata Szydło jako straszak na Dudę. Według mnie to coś więcej niż straszak. Wycofanie jej z premierostwa mogło mieć kilka celów, a jednym z ważniejszych może być zahibernowanie jej jako kandydata na prezydenta w opozycji do Dudy. I to ma sens, bo pani Beata jest w zasadzie akceptowana przez cały elektorat PiS, a i dla dużej części pozostałego elektoratu jest do przyjęcia. Na pewno została dobrze zapamiętana, a jej obecna funkcja jest w zasadzie bezkolizyjna, więc może tylko zyskać.
No niby tak.... ale Beata na prezydenta?
Ale przecież ja i Sznołdyn zdecydowaliśmy już, że Kamil na prezydenta.
Więc?

Napisał(a): sznoldyn -

...a no tak - Kamil na Prezydenta! :)
ollle
niepokorny1970
piotruchg Gadowski wyjątkowo dobry..... :)
Gadowski to porządny człowiek. Ktoś powie, a cóż to znaczy? Ano w czasach wszechobecnego szmatławienia się wszystkiego i wszystkich to znaczy bardzo wiele. W dodatku ma klasę co dla mnie osobiście zawsze bardzo się liczy u człowieka. Zwłaszcza u osoby publicznej.
A co do meritum to w zasadzie w 100% się z nim zgadzam. Ale też zwracam Wam uwagę, że on nikogo nie skreśla a priori mimo dość dziwnej wolty jaka się dokonała w obozie tzw. "dobrej zmiany". W zasadzie poza Czaputowiczem, którego przeszłość bardzo "różowa" się być zdaje, reszta mieści się, że użyję nomenklatury technicznej, w granicach tolerancji.
I jeszcze coś co zauważył, według mnie bardzo trafnie - Beata Szydło jako straszak na Dudę. Według mnie to coś więcej niż straszak. Wycofanie jej z premierostwa mogło mieć kilka celów, a jednym z ważniejszych może być zahibernowanie jej jako kandydata na prezydenta w opozycji do Dudy. I to ma sens, bo pani Beata jest w zasadzie akceptowana przez cały elektorat PiS, a i dla dużej części pozostałego elektoratu jest do przyjęcia. Na pewno została dobrze zapamiętana, a jej obecna funkcja jest w zasadzie bezkolizyjna, więc może tylko zyskać.
Więc?

wysłuchałem całość... większość - oczywista oczywistość - dość często o tym mówimy... i... dłuuuugo mówić będziemy, bo... dopóki, jak to mówi BezNicka rządzić będą u nas - "leninowskie" Partie... dopóty - nic się nie zmieni... Póki co, godzić się trza - na "dobrą zmianę" bo jest lepsza od "ciepłej wody w kranie"...
piotruchg Stachu Michalkiewicz!https://www.d(...)polakow

Napisał(a): piotruchg -

sznoldyn wysłuchałem całość... większość - oczywista oczywistość - dość często o tym mówimy... i... dłuuuugo mówić będziemy, bo... dopóki, jak to mówi BezNicka rządzić będą u nas - "leninowskie" Partie... dopóty - nic się nie zmieni... Póki co, godzić się trza - na "dobrą zmianę" bo jest lepsza od "ciepłej wody w kranie"...
No to świeżutki Karoń!

Napisał(a): niepokorny1970 -

ollle
niepokorny1970
Ci, dla których nie znajdzie się miejsce u Morawieckiego, mogą próbować coś tam tworzyć, tylko z kim?
Z Julianem oczywiście! Pytasz o jakiego Juliana chodzi? Oczywiście o króla Juliana władcę Lemurów! Wszak to poziom im najbliższy, a i beki z tego może być co niemiara.
No tak, znasz temat, ktoś tu wyczuł, że siedzisz przed TiVi i mini-mini na okrągło :)

Po pierwsze nie mam telewizji, więc Mini-Mini czy jak to się tam zwie znam tylko z opowieści. Po drugie uwielbiam oglądać "Pingwiny z Madagaskaru" i wcale się tego nie wstydzę. A po trzecie moim idolem jest szef Pingwinów czyli Skipper. Moja starsza córka to Szeregowy, bo jest nieprzyzwoicie dobrze wychowana, młodsza to Kowalski bo jest przemądrzała, a mój pies to Ricco, bo nikt nie jest w stanie zrozumieć co mówi :) A autorytet tatusia ma się dobrze nawet kiedy ogląda Pingwiny. Howgh!

Napisał(a): niepokorny1970 -

Więc?
Kamil za dobrze skacze, więc mógłby preziowi podskoczyć :) A Bełata nie! O!

Napisał(a): BezNicka -

piotruchg
sznoldyn wysłuchałem całość... większość - oczywista oczywistość - dość często o tym mówimy... i... dłuuuugo mówić będziemy, bo... dopóki, jak to mówi BezNicka rządzić będą u nas - "leninowskie" Partie... dopóty - nic się nie zmieni... Póki co, godzić się trza - na "dobrą zmianę" bo jest lepsza od "ciepłej wody w kranie"...
No to świeżutki Karoń!
....
Baaaahahahahahahaha ...... Zoooooorganizowany proces okradania producentów ....
Przyszło mi na myśl rolnictwo . W USA musi być wielkopowierzchniowe , w Polsce kilkusethektarowe , żeby jeden z drugim zarobił i żył na poziomie . A daaaaawno temu mówiono , chłop sam się wyżywi . Niedawno, że w Polsce zniszczono rolnictwo zdolne wyżywić Polskę i znakomitą część Europy . Znam wioski , gdzie rol wróć ! Chłopa nie uświadczysz , a inteligencję ,,rolniczą,, . Ojciec kiedyś zwiał z wioski kombinaty budować , a syn już jako prof. , wraca na ,,łono,, które musiał kupić , i dotacje do użytków zielonych pobiera , bo z sąsiedniej wioski rolnik profesorskie łąki skosi .

Napisał(a): BezNicka -

Zaczyna się nagonka , kilka . Na 1% , pani po szkole , o której wspomina Karoń , okradania wyuczonego . Wypowiada się - ten jeden % i tak nie jest państwa, jeśli nie wskaźecie , zabierze go państwo . Do dziś nie wskazałem ani razu . Metoda na - jemu ,,zabiorę,, bo go nienawidzę , tutaj u mnie nie działa . Na socjalistyczną empatię , ślepego nie złowią . Jak daję , to wybranemu na ulicy . Albo cały rok , miesięcznymi datkami .
Ludzie trzymani za mordę, zarabiać sami nie mogą , za to muszą kłaniać się po ,,dotacje,, . Mówię , o miejscowościach wypoczynkowych , na które czyni się nagonkę w celu wymiany pieców c.o. . Przypominam , że ustawa już zapewniła dobrobyt dla ojca śfagra syna , który umie podzielić się wpływami z produkcji pieców V generacji .

Napisał(a): piotruchg -

niepokorny1970
ollle
niepokorny1970

Po pierwsze nie mam telewizji, więc Mini-Mini czy jak to się tam zwie znam tylko z opowieści. Po drugie uwielbiam oglądać "Pingwiny z Madagaskaru" i wcale się tego nie wstydzę. A po trzecie moim idolem jest szef Pingwinów czyli Skipper. Moja starsza córka to Szeregowy, bo jest nieprzyzwoicie dobrze wychowana, młodsza to Kowalski bo jest przemądrzała, a mój pies to Ricco, bo nikt nie jest w stanie zrozumieć co mówi :) A autorytet tatusia ma się dobrze nawet kiedy ogląda Pingwiny. Howgh!
Tuś mi Brachu zaimponował! :)

piotruchg
niepokorny1970
ollle
niepokorny1970

niby czym? nie widzisz, że idzie w zaparte, że pies zaniedbany?
Zamiast się zająć, do logopedy posłać, to co. Nic.
Mamy psa w rodzinie, i on mówi wyraźnie. No ale się zadbało o to.

...nie wiem co Ci się stało... ale to jest świetne - drugi raz już było blisko... pęknięcia ze śmiechu! :) hihihi...hahaha...
ollle
piotruchg
niepokorny1970
ollle
niepokorny1970

niby czym? nie widzisz, że idzie w zaparte, że pies zaniedbany?
Zamiast się zająć, do logopedy posłać, to co. Nic.
Mamy psa w rodzinie, i on mówi wyraźnie. No ale się zadbało o to.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę!