436
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi389
  • Ocen na +97
436 ppt ?

Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę! (390)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę!

Napisał(a): BezNicka -

RF1
BezNicka
RF1
BezNicka
RF1 "Puk puk pukam do nieba bram..." Witaj, Piotruchu, i Wy witajcie, Szanowni. Gdzie jest lista, na której mogę się zapisać do tego uchylania, wie ktoś z Was może? Bo czas mnie goni, już musiałem z grzebienia zrezygnować, aż strach pomyśleć, co będzie następne, a chciałbym jeszcze za doczesnego żywota fruktów niebiańskich popróbować. Więc gdzie ta lista?
...
Sie nie boj ! Już Ty tam na odpowiednich listach jesteś !
Wywrotowcu 😁
"Wywrotowcu"? Że niby ja? A skąd, ja jestem tak pro, że aż a pro po- tylko odwrotnie. Ale ty mi tu kminkiem w oczy nie syp, tylko dawaj tą właściwą listę, do uchylania, a nie do zrywania paznokci.
...
Nie znam adresu listy . TopListy to pedofile u Ubywatele . Znajomy się chwalił, że śfagra ,,znalazł,, wśród UBywateli 😂😂😂😂😂
Adres tej listy to pewnie mało kto zna, i pewnie trzeba mieć ze trzech wprowadzających. Zresztą, jak znam życie, to jak by przyszła moja kolej na uchylanie, to i Nieba by zabrakło, zostałoby tylko zamiatanie przedsionka :-) A znajomemu przekaż najgłębsze wyrazy współczucia.
...
Znajomy i tak zadowolony . Podejrzewał teścia 😂😂😂😂😂

Napisał(a): Lee1 -

BezNicka
~Czingis Jeśli się masz za inteligenta, to jesteś w błędzie !!! Coś dawno cię nie było pisiorze, czyżbyś był zajęty pisowskim rozkładaniem Polski? Ile w tym miesiącu planujecie dać szamanowi w Toruniu publicznych pieniędzy? Jakie jeszcze stanowiska planujecie obsadzić nieukami pisowskimi? Tacy jak ty nie są moimi braćmi. Ty jesteś wierzacy, to w jakiego Boga wierzysz? PIS ma swoją religię, prawda? Ta religia jest oparta na nienawiści, rasiźmie, fanatyźmie i faszyźmie, oraz nacjonaliźmie. Chcesz więcej faktów, jak PiS trwoni i kradnie majątek narodowy, to ci napiszę. Za, co palancie Rydzyk otrzymał 73 miliardy? Może odpowiedz pisiorze??????
...
Nie pal tego !!!
Miliardy ? A może ,,weź pigułkę,, !
Cokolwiek palił, to widać, że nie przeczytał.

XXXXXXXXXXXXXXX
BezNicka Na tej samej zasadzie, jak Ty dla mnie .
Można i tak do tego podejść ;)
Ale wracając do meritum...
Za co tą kasę rydzyk dostał?
Teraz ja pytam ciebie bo ja nie wiem a ty może wiesz ;)
...
Nie śledzę ,,sensacji,, kwotowych . Pamiętam , że za Tuska miał mieć zwroty z ,,Środowiska,, za geotermię . Miało być 65 mln , wpierw nic mu nie dali, czy tylko część , resztę wygrał w sądzie . A inna ,,działka,, , chodzą ploty że medialnie i babciotorelariatem pomógł wygrać PiSowi, za co PiS miał się ,,zrewanżować,, . Chyba to wszystko .

Napisał(a): RF1 -

BezNicka Powtórzę info z dnia ...
Minister Macietewicz zaproszony .... http://m.niez(...)-trumpa ...
Przez postać .....https://en.m.(...)cMaster
Rozpuszczę wodzy fantazji ...Kaczyniak jako zabity ocjalista , który zdolny do intrygi , przestał być zdolny do trzymania za mordę postaci ypu Dudaczewski, Kurski , o rowincji nie wspomnę . Byle Ubywatel szcza na prawo, cebryci bez konsekwencji plotą zdety , tzw polscy politycy niesłusznie nazywani Targowicą , bo czasy nie te same , zdradzają Polskę Polaków ...... Trzeba to wziąć za mordę , gdyby taaaaak Macierewicz wygrał partyjne wybory ....a gdyby tak został premierem Najjaśniejszej RP ...mam maślany uśmiech na gębie
Chyba się Opakom rekonstrukcja w łapkach rozłazi, ktoś ściągnął cugle grupie trzymającej trzymających. Jak to już pisałem- Szydło zakłada własną frakcję (albo partię), i razem z Macierewiczem i Ziobro przechylają wahadełko we "właściwą" stronę. No, Rok Pański 2018 ciekawym się jawi nad podziw.

Lee1
BezNicka
~Czingis Jeśli się masz za inteligenta, to jesteś w błędzie !!! Coś dawno cię nie było pisiorze, czyżbyś był zajęty pisowskim rozkładaniem Polski? Ile w tym miesiącu planujecie dać szamanowi w Toruniu publicznych pieniędzy? Jakie jeszcze stanowiska planujecie obsadzić nieukami pisowskimi? Tacy jak ty nie są moimi braćmi. Ty jesteś wierzacy, to w jakiego Boga wierzysz? PIS ma swoją religię, prawda? Ta religia jest oparta na nienawiści, rasiźmie, fanatyźmie i faszyźmie, oraz nacjonaliźmie. Chcesz więcej faktów, jak PiS trwoni i kradnie majątek narodowy, to ci napiszę. Za, co palancie Rydzyk otrzymał 73 miliardy? Może odpowiedz pisiorze??????
...
Nie pal tego !!!
Miliardy ? A może ,,weź pigułkę,, !
Cokolwiek palił, to widać, że nie przeczytał.
....
Pamiętasz w jaki sposób komuna pokazywała obraz polskiego szlachcica ? O cokolwiek by go zapytać, zrywał się ( najczęściej ) pijany i krzyczał - veto !
Wypisz wymaluj taki sam obraz .

RF1
Rozpuszczę wodzy fantazji ...Kaczyniak jako zabity ocjalista , który zdolny do intrygi , przestał być zdolny do trzymania za mordę postaci ypu Dudaczewski, Kurski , o rowincji nie wspomnę . Byle Ubywatel szcza na prawo, cebryci bez konsekwencji plotą zdety , tzw polscy politycy niesłusznie nazywani Targowicą , bo czasy nie te same , zdradzają Polskę Polaków ...... Trzeba to wziąć za mordę , gdyby taaaaak Macierewicz wygrał partyjne wybory ....a gdyby tak został premierem Najjaśniejszej RP ...mam maślany uśmiech na gębie
Chyba się Opakom rekonstrukcja w łapkach rozłazi, ktoś ściągnął cugle grupie trzymającej trzymających. Jak to już pisałem- Szydło zakłada własną frakcję (albo partię), i razem z Macierewiczem i Ziobro przechylają wahadełko we "właściwą" stronę. No, Rok Pański 2018 ciekawym się jawi nad podziw.
...
😁 i Znaki na Niebie ciekawe !

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

BezNicka Nie śledzę ,,sensacji,, kwotowych . Pamiętam , że za Tuska miał mieć zwroty z ,,Środowiska,, za geotermię . Miało być 65 mln , wpierw nic mu nie dali, czy tylko część , resztę wygrał w sądzie . A inna ,,działka,, , chodzą ploty że medialnie i babciotorelariatem pomógł wygrać PiSowi, za co PiS miał się ,,zrewanżować,, . Chyba to wszystko .
I to by było na tyle ;)
Dziękuję za odpowiedź :)

Napisał(a): piotruchg -

BezNicka
RF1
...
😁 i Znaki na Niebie ciekawe !
Ho,ho, ho..... Święty Mikołaj do Antoniego chyba przyszedł..... Żeby tak bezczelnie Ameryka w interesy polityczne Kraju nad Wisłą ingerowała?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę!