436
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi389
  • Ocen na +97
436 ppt ?

Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę! (390)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę!

Napisał(a): banjaluka -

Co do naszych " elit " uwielbianych , obejrzałem na jutubie filmiki o pewnych " znakomitościach podaję tytuły .

- Prawda o Andrzeju Wajdzie i filmowcach z PRL-u - wywiad z Piotrem Włodarskim autorem książki " Pan Andrzej .

-( Cenckiewicz w Łodzi ) Dlaczego Wajda nakręcił kolejny fałszywy film ? - chodzi o film o Wałęsie .

- Dla kogo pracował nadzorca Wałęsy ? - film o popularnym -- kapciowym -- .

Tak tylko wspomniałem .

Napisał(a): BezNicka -

Nie ma to jak porządne ,,czyszczenie,, cholesterolu , para wodna z uszu mi wręcz gwiżdże !

[url=http://miasto-gazeta.pl/antidotum-na-wysokie-ceny-paliw-w-elku/]http://miasto-gazeta.pl/antidotum-na-wysokie-ceny-paliw-w-elku/[/url]

Nooooo maaaarzenie ! Podać swołocz do sądu i uzyskać odszkodowanie za te kilkanaście lat , jak tam jest ? ,,naśladownictwo,, ? Pewnia suma wystarczyłaby na wymianę wody w jeziorze , albo budowę osiedla domów . 😁 , z pieniędzy urzędasów , ci niech się sądzą z cpn-ami .

Napisał(a): wielokropek -

U nas od jakiegos czasu mrozy siarczyste ale miniona noc to juz przegiecie...minus 35C czy tam minus 40C juz nawet nie wiem ile bylo, odczuwa sie inaczej w Polsce a inaczej w USA,bo tutaj jest wysoka wilgotnosc powietrza, przez co duzo trudniej sie znosi te mrozy.
No i w takie wieczory,kiedy piece w domach nastawione sa na maksa a w kominkach jest napalone, czlowiek szuka czegos dobrego w telewizji.Ja pomyslalam,ze zobacze ten serial o krolach.Co za rozczarowanie!Jak mozna bylo to tak schrzanic?Wylaczylam,nie ogladalam do konca.

wielokropek U nas od jakiegos czasu mrozy siarczyste ale miniona noc to juz przegiecie...minus 35C czy tam minus 40C juz nawet nie wiem ile bylo, odczuwa sie inaczej w Polsce a inaczej w USA,bo tutaj jest wysoka wilgotnosc powietrza, przez co duzo trudniej sie znosi te mrozy.
No i w takie wieczory,kiedy piece w domach nastawione sa na maksa a w kominkach jest napalone, czlowiek szuka czegos dobrego w telewizji.Ja pomyslalam,ze zobacze ten serial o krolach.Co za rozczarowanie!Jak mozna bylo to tak schrzanic?Wylaczylam,nie ogladalam do konca.
...
Sam jeszcze nie widziałem . Twoje zdanie pokrywa się z wcześniej już słyszanymi przeze mnie , zdaniami , o filmie .

Napisał(a): piotruchg -

wielokropek U nas od jakiegos czasu mrozy siarczyste ale miniona noc to juz przegiecie...minus 35C czy tam minus 40C juz nawet nie wiem ile bylo, odczuwa sie inaczej w Polsce a inaczej w USA,bo tutaj jest wysoka wilgotnosc powietrza, przez co duzo trudniej sie znosi te mrozy.
Przykre to! Zmarnowane pieniądze i potencjał.
Już lepiej było dać to zupełnie zielonym Młokosom od gier komputerowych.
Gorzej by nie było, a może nawet lepiej :)

750 zł nie jest średnią składek ubezpieczenia samochodowego ? Nie płacę, nie znam się na tym . Ubezpieczenie samochodu to jedno, za nieszczęśliwy wypadek , to drugie .
Ile w Polsce jest pojazdów zarejestrowanych ?
Jakiego rzędu są to pieniądze ?
Słucham ,,słodkiego,, pierdzenia jakiejś pani prezes .... Pewnie będą podwyżki składek .
I na koniec, interesuje mnie rząd wypłaconych odszkodowań do wpłaconych składek .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Temu dać w miseczkę, temu dać w garsteczkę!