8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Ten przeklęty cellulit (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ten przeklęty cellulit

Napisał(a): ~Misia -

Polecam najpierw konsultacje u dobrego specjalisty medycyny estetycznej. Bo cellulit cellulitowi nierówny! Fajne zabiegi: Icoone, Endermologia, Fale radiowe - to te nieinwazyjne. Oczywiście sa też inne. Polecam fajna klinikę Krajewski, bardzo dobrzy specjalisci.

Napisał(a): ~Marylka -

~Misia Polecam najpierw konsultacje u dobrego specjalisty medycyny estetycznej. Bo cellulit cellulitowi nierówny! Fajne zabiegi: Icoone, Endermologia, Fale radiowe - to te nieinwazyjne. Oczywiście sa też inne. Polecam fajna klinikę Krajewski, bardzo dobrzy specjalisci.
Dzięki za polecenie, ciekawe czy u mnie w Radomiu znajdę równie dobrą klinikę?

Napisał(a): ~Wisienka -

~Alina
~Marylka
~Misia Polecam najpierw konsultacje u dobrego specjalisty medycyny estetycznej. Bo cellulit cellulitowi nierówny! Fajne zabiegi: Icoone, Endermologia, Fale radiowe - to te nieinwazyjne. Oczywiście sa też inne. Polecam fajna klinikę Krajewski, bardzo dobrzy specjalisci.
Dzięki za polecenie, ciekawe czy u mnie w Radomiu znajdę równie dobrą klinikę?
W Radomiu masz Klinike Krajewski na ul. Gagarina 1.
Ja chodzę do kliniki Krajewski w Warszawie, na Powiślu. O tej porze roku - na laser frakcyjny. Mam troche niedoskonałości po trądziku i te zabiegi bardzo ładnie mi pomagają.

Napisał(a): ~natalii -

Jeśli zdrowo jesz i uprawiasz sport to może masz zły krem. Wiem, że trudno jest dobrać i można łatwo sie zniechęcić, bo wiekszość działa podobnie, ale ja używam kremu Vialise i według mnie różni się od innych preparatów bo jest przede wszystkim z naturalnych składników. Ściąga skórę i ujędrnia, a do tego ma bardzo wydajne opakowanie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ten przeklęty cellulit