190
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń920
  • Odpowiedzi171
  • Ocen na +40
190 ppt ?

Teoria Darwina bez dowodów. (172)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Teoria Darwina bez dowodów.

Napisał(a): troot65 -

Marduk1986]
troot65
Marduk1986
aliada [cytat kogo=Marduk1986
Po śmierci zobaczymy,albo i nie :)
Obiecują nam szczęśliwość, żeby tylko nudno za bardzo nie było. :)
Ja tam psalmów śpiewać nie chcę,więc może piekło? :) Kotłów nie ma,nudno nie będzie,a w niebie te psalmy szybko się znudzą :)
Za pewne tam będzie Irenka jak coś to wołaj mnie na pomoc, ja już to taki jestem. że kumpla nie zostawię w biedzie ;)))
W piekle cały POPiS na bank będzie,będzie kogo tłuc :)[/cyta
Bo Bucuw trzeba tłuc. A POPiS ? Kto tym by się tą hańbą zajął ?

Napisał(a): Jezus -

Valdemar
Jezus Tu znalazłem modlitwy o zdrowie . Skoro są skuteczne a przecież są prawda? To proponuję założycielowi wątku nie zawracać sobie głowy jakąś nauką skoro stawia na równi osiągnięcia nauki i religię.https://stacj(...)wienie/

Albo z powagą traktować dokonania nauki.
"Modlitwa bez wiary to daremne czary"
Podaj jakiś dowód naukowy na powstanie życia na Ziemi:)
Widzisz mądralo żaden normalny człowiek nie potrzebuje dowodów na powstanie życia na ziemi ,życie istnieje i nie potrzeba tego udowadniać.
Może chodziło ci o to w jaki sposób powstało ale kto to może wiedzieć co autor miał na myśli.
Ale ty nie potrzebujesz takich informacji , wystarczy ci informacja, że świat stworzył jakiś Żyd, którego zabili 2 tysiące lat temu.

Napisał(a): pintapalec -

~gosciu Jedno jest pewne na przestrzeni wieków obserwujemy wymieranie gatunków a nie ich ewulowanie.
Na przestrzeni wieków, ,jedno jest pewne w zapisach starożytnych kronik dawnych cywilizacji można zaobserwować i odczytać powstawanie i wymieranie różnych bogów i wiar w tych bogów.I widać jak ci bogowie ewoluowali w zależności ilu mieli wierzących w nich.W obecnych czasach na topie jest jeden bóg w trzech osobach ""jeden w trzech --trzech w jednym."" ( rywalizuje sobie, sam ze sobą) w trzech religiach, Judaistycznej, Chrześcijańskiej i Islamskiej... I ma wielką uciechę patrząc i słuchając jak jego czciciele wzajemnie się naparzają i mordują w JEGO IMIENIU/ ..

Napisał(a): WednesdayTEN -

~gosciu Jedno jest pewne na przestrzeni wieków obserwujemy wymieranie gatunków a nie ich ewulowanie.
Od jak dawna gatunek ludzki posiada zdolność obserwowania otaczającego go świata, wyciągania wniosków, kreowania pojęć i nazw (to także obejmuje takie "nudy" jak systematyk organizmów) oraz czynnego zmieniania świata? Kilkaset lat? Niewiele... A łatwiej jest zauważyć zmianę wyraźną (tu: śmierć) niż zmianę niewielką, niewyraźną (tu: ewoluowanie). Weź sobie taką prostą sytuację (można by rzec, że z życia wziętą) wyobraź: ukradli ci samochód (zmiana wyraźna) a żona zmieniła zmieniła kolor włosów z mroźnego kasztana na głębokiego kasztana (zmiana niewyraźna)... Pierwsze zauważysz na pewno, ale czy drugie też? Tego nie byłbym już taki pewny :P

Ile lat minęło od pierwszego lotu samolotem?

Napisał(a): ~gosciu -

pintapalec
Na przestrzeni wieków, ,jedno jest pewne w zapisach starożytnych kronik dawnych cywilizacji można zaobserwować i odczytać powstawanie i wymieranie różnych bogów i wiar w tych bogów.I widać jak ci bogowie ewoluowali w zależności ilu mieli wierzących w nich.W obecnych czasach na topie jest jeden bóg w trzech osobach ""jeden w trzech --trzech w jednym."" ( rywalizuje sobie, sam ze sobą) w trzech religiach, Judaistycznej, Chrześcijańskiej i Islamskiej... I ma wielką uciechę patrząc i słuchając jak jego czciciele wzajemnie się naparzają i mordują w JEGO IMIENIU/ ..
Szeroko jedziesz jak już to upadały religie wraz z ich wyznawcami.

Napisał(a): ~gosciu -

WednesdayTEN
Od jak dawna gatunek ludzki posiada zdolność obserwowania otaczającego go świata, wyciągania wniosków, kreowania pojęć i nazw (to także obejmuje takie "nudy" jak systematyk organizmów) oraz czynnego zmieniania świata? Kilkaset lat? Niewiele... A łatwiej jest zauważyć zmianę wyraźną (tu: śmierć) niż zmianę niewielką, niewyraźną (tu: ewoluowanie). Weź sobie taką prostą sytuację (można by rzec, że z życia wziętą) wyobraź: ukradli ci samochód (zmiana wyraźna) a żona zmieniła zmieniła kolor włosów z mroźnego kasztana na głębokiego kasztana (zmiana niewyraźna)... Pierwsze zauważysz na pewno, ale czy drugie też? Tego nie byłbym już taki pewny :P

Ile lat minęło od pierwszego lotu samolotem?
Nie wszystko można wytłumaczyć na "chłopski rozum"
https://pl.wi(...)ieranie

Napisał(a): WednesdayTEN -

~gosciu Nie wszystko można wytłumaczyć na "chłopski rozum"
Mój chłopski rozum mówi mi, że wykres przypominałby sinusoidę i po spadkach w liczebności mamy mniejszy/większy wzrost liczebności. A owe wymierania nie działy się z dnia na dzień, tylko trwały miliony lat... Cywilizacja ludzka jest przy tym jak trzy mrugnięcia okiem a okres w którym człowiek zaczął się zajmować tym co wydarzyło się miliony lat temu - jest jak pół mrugniecia okiem...

Teraz też możemy żyć w trakcie kolejnego masowego wymierania gatunków... tylko czy za X lat będzie ktoś, kto to zbada i nada temu zjawisku nazwę?

WednesdayTEN
~gosciu Nie wszystko można wytłumaczyć na "chłopski rozum"
Mój chłopski rozum mówi mi, że wykres przypominałby sinusoidę i po spadkach w liczebności mamy mniejszy/większy wzrost liczebności. A owe wymierania nie działy się z dnia na dzień, tylko trwały miliony lat... Cywilizacja ludzka jest przy tym jak trzy mrugnięcia okiem a okres w którym człowiek zaczął się zajmować tym co wydarzyło się miliony lat temu - jest jak pół mrugniecia okiem...

Teraz też możemy żyć w trakcie kolejnego masowego wymierania gatunków... tylko czy za X lat będzie ktoś, kto to zbada i nada temu zjawisku nazwę?
Właśnie tak jak opisałeś bo już jaśniej nie można.Większość tych katolickich oszołomów parafialnych ewolucję wyobraża sobie że dzisiaj jest jakiś gatunek zwierza nielota a jutro już jest taki co lota i ma skrzydła.Nie wspominając już o homo sapiens,wczoraj siedział na drzewach a dzisiaj biega po ziemi i buduje kościoły..Wtedy to jest dla nich ewolucja..

Napisał(a): ktosia13 -

Marduk1986
aliada
Marduk1986
Po śmierci zobaczymy,albo i nie :)
Obiecują nam szczęśliwość, żeby tylko nudno za bardzo nie było. :)
Ja tam psalmów śpiewać nie chcę,więc może piekło? :) Kotłów nie ma,nudno nie będzie,a w niebie te psalmy szybko się znudzą :) Ponoć w niebie nie ma równości,panuje tam doskonała hierarchia,tak powiedział pewien ksiądz,nie podoba mi się to :)
A może to pan Kononowicz ma rację "nie będzie niczego" :)
No jak niczego....my bedziemy..cos sie wymysli:)

cyklpo Teoria Darwina bez dowodów. ale jak można udowodnić coś co nie istnieje

Teoria o bogu też nie istnieje ,bo i boga nie można udowodnić bozi ani nie słychać ani nie widać ,nawet nie można go wywąchać bo go nie czuć. A tylko szamany straszą nim jaki to on jest raz miłosierny a raz mściwy i sadystyczny.. Taki święty zmutowany kameleon.

Napisał(a): cyklpo -

pintapalec

Teoria o bogu też nie istnieje ,bo i boga nie można udowodnić bozi ani nie słychać ani nie widać ,nawet nie można go wywąchać bo go nie czuć. A tylko szamany straszą nim jaki to on jest raz miłosierny a raz mściwy i sadystyczny.. Taki święty zmutowany kameleon.
to co kler mówi o Bogu to brednie i to aż 99,99% a tylko 0,01% ich nauk o Bogu prawda nie wiem tylko dlaczego tak zawzięcie bronisz ewolucji ewolucja nie jest przecież nauką a jedynie bajką niby naukowców którym tak jak papieżom wydaje się że są nie omylni ja nie wierzę w ewolucję bo nie odpowiada na pytania! jaka siła ożywiła martwą materię, jak i dlaczego doszło do wielkiego wybuchu po co/dlaczego istniejemy jaki jest sens i cel powstania wszechświata i życia? jak mi odpowiesz na te pytania to uwierzę w ewolucję!

cyklpo
pintapalec

to co kler mówi o Bogu to brednie i to aż 99,99% a tylko 0,01% ich nauk o Bogu prawda nie wiem tylko dlaczego tak zawzięcie bronisz ewolucji ewolucja nie jest przecież nauką a jedynie bajką niby naukowców którym tak jak papieżom wydaje się że są nie omylni ja nie wierzę w ewolucję bo nie odpowiada na pytania! jaka siła ożywiła martwą materię, jak i dlaczego doszło do wielkiego wybuchu po co/dlaczego istniejemy jaki jest sens i cel powstania wszechświata i życia? jak mi odpowiesz na te pytania to uwierzę w ewolucję!
Ja bardziej jestem skłonny uwierzyć naukowcom którzy cały czas badają to zagadnienie i coraz częściej ujawniają bzdury religijne o jakimś bogu. Tak samo i ja mogę ci zadać pytanie ,jak powstał bóg i kto go stworzył ,lub z skąd się wziął ten bóg stwórca. Jeśli mi to wyjaśnisz i odpowiesz logicznie to uwierzę w ten 0e to jakiś bóg..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Teoria Darwina bez dowodów.