15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń151
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
15 ppt ?

Tęsknota mnie zabija. (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tęsknota mnie zabija.

Napisał(a): Gość -

Rozstalam sie z chlopakiem. Zapewnial ze mnie kocha, ze jestem dla niego najwazniejsza.. Mala klotnia, nieporozumienia, fochy. I koniec. Decyzja o rozstaniu. I cisza. Zero kontaktu, zero rozmow. Wciaz czekam na jakikolwiek odzew. Bije sie z myslami, bo skoro jest sie dla kogos waznym to tak szybko chyba sie na niego nie zlewa??? Tak strasznie mi go brakuje!

Re: Tęsknota mnie zabija.

Napisał(a): Gość on -

Daj mu trochę czasu. może potrzebuje małej odskoczni, doładować się. Jeżeli jego zapewnienia były szczere to nie sądzę żeby kazał ci długo czekać bo sam też tęskni. Jestem w podobnej sytuacji i też muszę odczekać, trochę pomyśleć co jest naprawdę ważne czemu akurat tak a nie inaczej, poukładać inaczej hierarchię wartości... a nie jest łatwo budować ją od nowa. Jak pisałem nie znam dokładnie sytuacji. Jeżeli to jest kilka dni tęsknoty to odczekaj jeszcze trochę. Jeżeli więcej to odezwij się do niego żeby się określił bo na dłuższa metę tak się nie da. Życzę powodzenia.

Napisał(a): Gość on -

Daj mu trochę czasu. może potrzebuje małej odskoczni, doładować się. Jeżeli jego zapewnienia były szczere to nie sądzę żeby kazał ci długo czekać bo sam też tęskni. Jestem w podobnej sytuacji i też muszę odczekać, trochę pomyśleć co jest naprawdę ważne czemu akurat tak a nie inaczej, poukładać inaczej hierarchię wartości... a nie jest łatwo budować ją od nowa. Jak pisałem nie znam dokładnie sytuacji. Jeżeli to jest kilka dni tęsknoty to odczekaj jeszcze trochę. Jeżeli więcej to odezwij się do niego żeby się określił bo na dłuższa metę tak się nie da. Życzę powodzenia.

Napisał(a): milena -

ja też się kiedyś rozstałam z facetem którego jak mi się wtedy wydawało kochałam. też czekałam na jego telefon, cierpiałam, płakałam i... pogodziłam się z tym że to koniec. po 2 latach poznałam faceta z którym jestem już od 4 lata i teraz wiem co znaczy naprawde kochać. teraz wiem że ten poprzedni związek był niczym w porównaniu do tego związku. teraz wiem że warto było się wtedy roztać bo teraz jestem tak naprawde szczeęśliwa i tak naprade kochana. Wiem że jest Ci teraz bardzo ciężko, ale pomyśl sobie że może pewne rzeczy nie dzieją się bez przyczyny. może ktoś tam na Ciebie czeka. może czeka na ciebie ta prawdziwa miłośc. głowa do góry. jeżeli nie dzxwoni to mu nie zależy a Ty cierpisz. nie warto, kiedyś to zrozumiesz. powodzenia.

Napisał(a): Gość -

Może on też czeka na odzew z twojej strony i może też cierpi tylko nie ma odwagi się odezwać,boi się że go zbyjesz.Wiesz ludzie różnie reagują,czasami czekamy na coś co się nigdy nie zdarzy.Ja kiedyś uniosłam się honorem i zerwałam z facetem tylko dlatego że nie mógł przyjść na umówione spotkanie (któryś raz z rzędu)ja byłam wtedy bardzo w nim zakochana i BBBardzo cierpiałam.A on nigdy się już później nie odezwał,ba był tak obrażony że przez dwa kolejne lata nie poznawał mnie na ulicy to naprawdę było nieprzyjemne.aż w końcu moja przyjaciółka wyjaśniła mu że niewypada się tak zachowywać i zaczął mnie zauważać.Ale wtedy ja miałam już męża i dziecko.Ale w głębi serca on ciągle gdzieś tam był,kochałam mojego mężą ale i tak tamten powracał w snach trudne do zrozumienia prawda?a jednak.Minęło bardzo du żo czasu zanim się uwolniłam od tego uczucia.Dzisiaj z perspektywy czasu wiem że on nie nadawał się na partnera dla mnie inne priorytety.podejście dożycia i wogóle.Ale miało być o twoim przypadku wiem że najtrudniej jest wyciągnąć pierwszej ręke do kogoś ale jeśli już jesteś pewna tego że chcesz z nim być że to ten jedyny i że nie przeszkadza ci już to co było powodem takiej decyzji to może po prostu zadzwoń umówcie się na spokojną szczerą rozmowę,bo faktycznie jeśli się bardzo kocha to bardzo ciężko jhest zapomnieć a już najtrudniej po prostu przestać kochać.Trzymam kciuki i życzę powodxenia.M
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • tęsknota mnie zabija
  • tesknota zabija mnie
  • co zrobic by zabic tesknore
  • tesknota mnie zabija
  • Wiem tęsknota mnie zabija
Do góry strony: Tęsknota mnie zabija.