286
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +18
286 ppt ?

tęsknota za ukochanym (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

tęsknota za ukochanym

Napisał(a): ~tusia -

Jestem w związku na odległość. Mieszkamy 200 km od siebie i tęsknota za ukochanym daje mi się bardzo we znaki. Już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Nie chce mi się jeść, wychodzić ze znajomymi. Trwa to już rok. Widujemy się raz w miesiącu na weekend. Sporadycznie zdarza się, że uda się 2 razy w miesiącu, ale tak na dłuższą metę nie da się żyć. Ile można wisieć na słuchawce. A prawda jest taka, że tylko czekam aż zadzwoni. Chciałabym go mieć przy sobie, żeby móc spotykać się wtedy, kiedy mamy na to ochotę, żeby móc go widzieć i normalnie razem spędzać czas. To normalne przecież, że jak się kogoś kocha to się za nim tęskni. Tylko powiedzcie jak poradzić sobie z tak ogromną tęsknotą za ukochanym?

Re: tęsknota za ukochanym

Napisał(a): ~bigmango -

A dlaczego w ogóle chciałaś być w takim związku? Ja nie rozumiem związków na odległość, one w ogóle nie mają dla mnie sensu... Wybacz, może to co napisze będzie okrutne, ale sama sobie jestes winna. Ja sobie nie wyobrażam żeby rozmyslnie pchac sie w związki na odległośc, to jest dziecinada po prostu. Co innego jak sprawy życiowe rozdzielają parę, np. koniecznośc zarobków albo edukacja...

Napisał(a): izabela333 -

Nie naskakujcie na dziewczynę, ja znam ludzi co byli w związku na odległość przez pewien czas. Jedna taka para nawet się zaręczyła po pewnym czasie i zamieszkali razem a teraz są po ślubie. Tęsknota to bolesne uczucie ale czasem też potrzebne bo umacnia uczucie. Jeśli umiecie się kochać nawet na odległość, to dacie radę. A Twojemu ukochanemu to nie przeszkadza wszystko?
On też za Tobą tak tęskni? Pytanie czy jest szansa żebyście kiedyś mieszkali razem bo na pewno jest łatwiej jak się wie, że kiedyś wreszcie będzie się mieć ukochaną osobę obok.

Napisał(a): ~Pola -

Związki na odległość są bardzo trudne, niestety wymagają więcej samozaparcia i cierpliwości. Może jednak spróbujcie zamieszkać razem? Bo rok to strasznie długo.. Może da się to jakoś inaczej rozwiązać? Zastanówcie się razem, może on się przeprowadzi do Ciebie, albo Ty do niego?

Napisał(a): ~Ksiez Ranowalona -

Ile wy macie lat? Gdzie ty mieszkasz, gdzie on mieszka? W jakiej fazie rozwojowej jestescie, uczycie sie jeszcze, pracujecie, czy jak tam? Jak wygladaja twoje i jego dochody i czy maja potencjal wzrostowy? Wiedzac cos wiecej o was moglibysmy lepiej ocenic sytuacje i cos doradzic...

Napisał(a): ~Anonim -

jeszcze pare miesiecy temu uwazalam tak samo ale zycie pisze zadziwiajace scenariusze. dzieli nas 3 tys. km. nikt tego nie wybieral, nikt tego nie planowal. ja mam zycie tu, on ma zycie tam. poczekamy na rozwoj wypadkow i bedzie trzeba podjac decyzje gdzie zyc? i to nie jest dziecinada, widac, ze o zyciu wiesz niewiele.

~bigmango A dlaczego w ogóle chciałaś być w takim związku? Ja nie rozumiem związków na odległość, one w ogóle nie mają dla mnie sensu... Wybacz, może to co napisze będzie okrutne, ale sama sobie jestes winna. Ja sobie nie wyobrażam żeby rozmyslnie pchac sie w związki na odległośc, to jest dziecinada po prostu. Co innego jak sprawy życiowe rozdzielają parę, np. koniecznośc zarobków albo edukacja...

Napisał(a): ~Chris48 -

46 lat temu. Po dwu tygodniach znajomości poprosiłem Ją o rękę. Dzieliło nas 360 km. Studiowałem Ona pracowała. I też były spotkania co 3 lub 4 tygodnie. Pisałem do Niej listy: co dzień, dwa, różnie.Pisałem w pociągu już chwilę po rozstaniu..Nie było telefonów. Listami chciałem Jej wynagrodzić brak mojej bliskości. Po 3 latach była decyzja - ślub. Przeżyliśmy jeszcze potem blisko 42 lata. Aż odeszła rankiem w moich ramionach. Minął już rok bez Niej. Jest ze mną codziennie, w każdej chwili. Ciągle z Nią rozmawiam, tulę. Czuję Jej obecność. Tyle wspaniałych chwil. Może wtedy było łatwiej? Życzę wytrwałości.
« Wróć do tematów
Do góry strony: tęsknota za ukochanym