Reklama

169
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +29
169 ppt ?

Testy na prawo jazdy 2014 - jak się uczyć,żeby zdać? (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Testy na prawo jazdy 2014 - jak się uczyć,żeby zdać?

Napisał(a): maska009 -

Nie mogę sobie poradzić z tymi nowymi testami. Wszystko mi się miesza i czasem odpowiem dobrze a potem na podobne pytanie już nie umiem odpowiedzieć. Nie mam wyobraźni do tego wszystkiego i wydaje mi się,że tam są same pomyłki, bo ja nie rozumiem dlaczego jest taka odpowiedź a nie inna.
Jest jakiś sposób,żeby się tego nauczyć i zdać? Czy trzeba wszystko ryc na pamięć??
Pomocy!
INTERIA.PL

Re: Testy na prawo jazdy 2014 - jak się uczyć,żeby zdać?

Napisał(a): rudii -

ja sie uczylam na logike.zdaje co prawda w innym kraju,ale wierz mi na slowo,ze pytania to jest pikus.w uk test sklada sie z 50 pytan,z czego na 43 musisz dobrze odpowiedziec,zeby zaliczyc pierwsza czesc.w drugiej czesci jest cos takiego jak "hazard perception"-czyli 14 filmow wideo na ktorych musisz dostrzec zagrozenie.na tym wlasnie sie wylozylam,mimo ze umialam to zrobic.
no nic...za jakis czas podejde znow do egzaminu:)
powodzenia

Napisał(a): ~omg -

Mam 18lat i prawo jazdy zdawałem na nowych warunkach we wrześniu 2013.
Uważam, że osoby, które nie potrafią sobie poradzić z takimi pytaniami nie powinny pytać o pomoc tutaj na forum, tylko u osoby prowadzącej kurs. Zgadzam się, że zdarzają się idiotyczne pytania, ale większość jest jasna i zrozumiała.
Z własnej autopsji mogę powiedzieć, że ja tylko chodziłem na kursy i uważnie słuchałem. Do testów wewnętrznych i państwowych uczyłem się dzień przed i to na zasadzie - przeglądnięcia testów, w taki sposób aby poznać tok rozumowania osób, które to układały :)
Książkę z kodeksem też zdarzyło mi się poczytać, ale raczej skupiałem się na tych zagadnieniach, które był niezbyt oczywiste np. odległość linki holowniczej, sposób przewożenia ładunków ponadgabarytowych itp...
Muszę jednak zaznaczyć, że motoryzacja to moja życiowa passa i mam do czynienia z samochodami od małego. Efekt ? Prawko zdane za pierwszym razem w Bytomskim oddziale WORD.
Pozdrawiam.

Napisał(a): ~grr -

Nie podchodź do egzaminu , bo jak widać nie masz pojęcia o poruszaniu się po ulicach. Zdać to nie wszystko . Wybierz się na wycieczkę pieszą ,a jak wrócisz i będziesz wiedział którędy chodziłeś i czy byłeś pewien jak chodziłeś podejmij decyzję o egzaminie. Jazda autem nie nie jebajka to jebitwa....

Napisał(a): ~tatm -

~omg
Muszę jednak zaznaczyć, że motoryzacja to moja życiowa passa i mam do czynienia z samochodami od małego. Efekt ? Prawko zdane za pierwszym razem w Bytomskim oddziale WORD.
Pozdrawiam.
Przechwałki, przechwałki.... passa? Polecam słownik języka polskiego

Napisał(a): umba -

musisz wyłapać wyraz jaki jest kluczem np czy z tego pasa jakim się poruszasz można skręcić w lewo a na filmie masz po lewej stronie remont- odpowiedź nie, albo otoczenie takie same droga ta sama a nie masz możliwości skrętu w lewo- nie ma drogi teoria zdana po nowemu za pierwszym razem

Napisał(a): ~zaq1 -

rudii ja sie uczylam na logike.zdaje co prawda w innym kraju,ale wierz mi na slowo,ze pytania to jest pikus.w uk test sklada sie z 50 pytan,z czego na 43 musisz dobrze odpowiedziec,zeby zaliczyc pierwsza czesc.w drugiej czesci jest cos takiego jak "hazard perception"-czyli 14 filmow wideo na ktorych musisz dostrzec zagrozenie.na tym wlasnie sie wylozylam,mimo ze umialam to zrobic.
powodzenia
u nas nie jest lepiej trzeba miec poprawne 91% ja dopiero będe zdawał, jak przed kompem robiłem testy to bez nauki od 70 do 85 % poświęciłem 40 minut i mam od 80 do 95% jakoś mi to tak samo wchodzi, nie rozumiem jak można nie zadac ale z drugiej strony zobaczymy na prawdziwym egzaminie jak to będzie wyglądać wiadomo stres itd

Napisał(a): rudii -

~zaq1
rudii ja sie uczylam na logike.zdaje co prawda w innym kraju,ale wierz mi na slowo,ze pytania to jest pikus.w uk test sklada sie z 50 pytan,z czego na 43 musisz dobrze odpowiedziec,zeby zaliczyc pierwsza czesc.w drugiej czesci jest cos takiego jak "hazard perception"-czyli 14 filmow wideo na ktorych musisz dostrzec zagrozenie.na tym wlasnie sie wylozylam,mimo ze umialam to zrobic.
powodzenia
u nas nie jest lepiej trzeba miec poprawne 91% ja dopiero będe zdawał, jak przed kompem robiłem testy to bez nauki od 70 do 85 % poświęciłem 40 minut i mam od 80 do 95% jakoś mi to tak samo wchodzi, nie rozumiem jak można nie zadac ale z drugiej strony zobaczymy na prawdziwym egzaminie jak to będzie wyglądać wiadomo stres itd
bo pytania same w sobienie sa trudne.tez bez nauki wiekszosc robilam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zdac testy na prawko 2014
  • jak zda prawo jazdy 2014
  • jak zda teorie na prawo jazdy 2014
  • prawo jazdy 2014 forum
  • pytania prawo jazdy 2014 forum
  • pytania na prawo jazdy 2014 forum
  • z czego uczy si na prawo jazdy 2014
  • jak zda teori prawo jazdy 2014
  • jak zdac teorie 2014
  • jak sie nauczyc testw na prawo jazdy
Do góry strony: Testy na prawo jazdy 2014 - jak się uczyć,żeby zdać?