Reklama

Komentarze (49)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Alka -

Jacy jurorzy taki wybór. Nie ma co oglądac bo lepsi odpadają. Odpadają ci których wybierają internauci.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): offiz -

skończcie wreszcie z tą amatorszczyzną ..tam nie ma ani jednej osoby z jakim -takim głosem..
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ignacy -

jak to możliwe, że odpadają najlepsze głosy!!! MARTA FLOREK!!! MARCIN KOCZOT!!! co jest ?! to miał być THE VOICE of POLAND a nie "the vojs of chórkach"!!! NERGAL!!! co Ty wyprawiasz , Chłopie!!! Możliwość słyszenia zatraciłeś od huku swojego grania??? co z Olą ?!!!!!! Podsumuję tak!, jeżeli wybierzesz ARESA , przejdzie dalej ...no comment!
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ek -

mnie cieszy ze Gabriel został wprawdzie nie lubie rockowej muzyki ale Aleksandra Kasprzyk była świetna i ona powinna zostać
Odpowiedź (0)

Napisał(a): domi -

każdy zasługuje na drugą szanse
Odpowiedź (0)

Napisał(a): robbie -

Bezsensowna formuła! Tak jak pierwszą część programu była ciekawa tak druga to już przegięcie. Wystawia się dwóch wokalistów do "ringu" , a więc niejako do rywalizacji o to kto lepiej zaśpiewa daną piosenkę. Jak się jednak okazuje osoba, która lepiej zaśpiewała najczęściej nie przechodzi bo ? No właśnie - ma rzekomo lepszy potencjał więc mimo że poszło jej gorzej to i tak przechodzi.. Po co więc ten ring i rywalizacja skoro na nic to nie wpływa? Bezsens..
Odpowiedź (0)

Napisał(a): rozczarowana -

mnie rozbroił wybór Dąbrowskiej pomiędzy Kasiami-odpadła Jaźnicka bo ma ładny głos a została Klimczyk bo ma charyzme,to do cholery co ma charyzma do "The Voice of Poland"?no chyba głos się liczy a nie charyzma...z charyzmą niech się pcha do polityki
Odpowiedź (0)

Napisał(a): sceptyk -

Co za kraj, nawet w muzyce stawia się na charyzmatyków. I to w programach gdzie ocenia się głos i poziom muzyczny. Może II edycja Charisma of Poland? Mam paru faworytów :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nikt -

Każdy uczestnik powinien zaśpiewać " Cichą noc"tak by nutki rozproszył wiatr.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): adam -

Odpadaja lepsze głosy,bo pewno mają już pewniaka na wygraną i nikt nie może zagrozić.Zresztą i tak wszyscy fałszują.To jakieś nieporozumienie.Czemu służy ten program,bo z pewnością nie promocji utalentowanych ludzi...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz