859
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi134
  • Ocen na +1 tys.
859 ppt ?

To hasło podbija francuską sieć: "Nie potrzebujemy polskich hydraulików. Potrzebujemy polskich ministrów" (135)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

To hasło podbija francuską sieć: "Nie potrzebujemy polskich hydraulików. Potrzebujemy polskich ministrów"

Napisał(a): ~niewygodne -

Prezydent Francji Emmanuel Macron traci zaufanie społeczne w bardzo szybkim tempie. Od czerwca stracił już 22 pkt. procent poparcia. Jak zauważyła agencja Reutersa żaden francuskim polityk od 1995 roku nie tracił poparcia w takim tempie jak Macron. Niewybredne ataki prezydenta Francji na Polskę z pewnością mu nie pomogły. Skupienie się na naszym kraju, a odłożenie na bok bieżących problemów Francji spowodowało, że serca francuskich internautów podbiło hasło: "Nie potrzebujemy polskich hydraulików. Potrzebujemy polskim ministrów".
INTERIA.PL

Re: To hasło podbija francuską sieć: "Nie potrzebujemy polskich hydraulików. Potrzebujemy polskich ministrów"

Napisał(a): taie -

~hihi
taie Najpierw niech sobie Faraona wezmą !!
O Faraona Tuska i jego byłą ekipę jakoś nie zabiegają. A tacy wielcy, wykształceni i z wielkich miast;)))))))))))))))))))))))
Faraona Tuska ?
Ja znam jednego - Jarosława I Wielkiego.

Re: To hasło podbija francuską sieć: "Nie potrzebujemy polskich hydraulików. Potrzebujemy polskich ministrów"

Napisał(a): Marduk1986 -

egle [
może udaloby się go sprzedać, jako potomka Bonaparte?
Chyngis Chan był lepszy,może to jego potomek,ten to dużo ich napłodził,teraz ponoć żyje 16 milionów potomków wielkiego Chana :)
http://ciekaw(...)ul.html
Może i na prezesa trafiło :)
Załączniki:

egle
Nie targuj się - lepiej oddać za darmo i jeszcze dołożyć trochę widelców.

Marduk1986
egle [
Chyngis Chan był lepszy,może to jego potomek,ten to dużo ich napłodził,teraz ponoć żyje 16 milionów potomków wielkiego Chana :)
Mówisz ze Czyngis Chan był takim wojowniczym królikiem ?

Napisał(a): egle -

Marduk1986
egle [
myślisz, że Francuzi, chcieliby Chana? ja bardziej chciałąm na skróty, a Ty widzę, od początku historię chcesz tworzyć :)
jurny chłop swoją droga z niego był :D

Napisał(a): egle -

taie
egle
Nie targuj się - lepiej oddać za darmo i jeszcze dołożyć trochę widelców.
dołożyłabym jeszcze noże i co tam, nawet srebrne łyżeczki, co to jeszcze królową Bonę pamiętają, choć przy dzisiejszych kłótniach o reparacje, nie wiem, czy to dobry przykład...

niuchają jednak te przebrzydłe Francuzy podstęp, a jak sprzedasz, to pomyślą, że co wartościowego...
ja bym sprzedawała i to jak oni te swoje autka, co jak motorowerem możesz jeździć, za potrójną cenę, a co! niech im w udka żabie pójdzie, jak nam te no no caracale, o!!

Napisał(a): Marduk1986 -

egle
Marduk1986
egle
myślisz, że Francuzi, chcieliby Chana? ja bardziej chciałąm na skróty, a Ty widzę, od początku historię chcesz tworzyć :)
Fakt,prezes nie poszedł w ślady Chana,a więc ta teoria upadła,Chan by się go wstydził :)

Jurny? A mi się wydaje że to tylko legenda,nie wyrobiłby ;)

To może zaginiony brat De Gaulle? Albo potomek jakiegoś generała z komuny paryskiej,sporo Polaków tam się kręciło,coś się wymyśli :)

Napisał(a): ~Stanisław -

Zwykli Europejczycy zaczynają nam zazdrościć naszych polityków. Dlatego takie hasła będą pojawiać się coraz częściej. Nie dziwię się. Wystarczy porównać ulice w polskiej stolicy z ulicami Paryża, czy Berlina i Brukseli. Kto z zachodu przyjedzie do Polski ten nie może wyjść z podziwu: czysto, bezpiecznie, spokojnie i kulturalnie. Mają naprawdę nam czego zazdrościć.

Marduk1986
egle
Marduk1986
egle
Fakt,prezes nie poszedł w ślady Chana,a więc ta teoria upadła,Chan by się go wstydził :)

Jurny? A mi się wydaje że to tylko legenda,nie wyrobiłby ;)

To może zaginiony brat De Gaulle? Albo potomek jakiegoś generała z komuny paryskiej,sporo Polaków tam się kręciło,coś się wymyśli :)
De Gaulle miał chyba z 2 m wzrostu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • haso o polakach podbija francusk sie
Do góry strony: To hasło podbija francuską sieć: "Nie potrzebujemy polskich hydraulików. Potrzebujemy polskich ministrów"