19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń115
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +17
19 ppt ?

To jest chore (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: To jest chore

Napisał(a): Marduk1986 -

Mówienie prawdy o zbrodniach i złodziejstwach kościoła jest według nich opluwaniem kościoła,tylko czekać jak paragrafy jakieś wprowadzą.Na razie chcą zaostrzenia kar za obrazę uczuć religijnych,niech jeszcze zdefiniują te uczucia religijne,bo teraz to każdą głupotę można pod te uczucia podciągnąć.Czy jak przejdę samym środkiem przez skrzyżowanie ulic to już obrażam ich uczuciowo?https://opolc(...)skiego/

Napisał(a): taie -

Marduk1986 Mówienie prawdy o zbrodniach i złodziejstwach kościoła jest według nich opluwaniem kościoła,tylko czekać jak paragrafy jakieś wprowadzą.Na razie chcą zaostrzenia kar za obrazę uczuć religijnych,niech jeszcze zdefiniują te uczucia religijne,bo teraz to każdą głupotę można pod te uczucia podciągnąć.Czy jak przejdę samym środkiem przez skrzyżowanie ulic to już obrażam ich uczuciowo?/
W Polsce jest wszystko możliwe -
-pamiętasz tego idiotę co uznał przejście dla pieszych flagą Polski ? (zdaje się że radny ze Szczecina.)

Napisał(a): zbigniew1933 -

~GOść
W Częstochowie tłumy, do koscioła też ludzie chodzą, a Pan tutaj wstawia jakąś starą wypowiedź dziennikarza, wiadomej stacji telewizyjnej. Nic więcej nie napiszę, bo szkoda słów.
Gdzie w Częstochowie gromadzą się tłumy nieszczęśniku?

Jesteś pewien że to nie KOD?

Napisał(a): ~GOść -

zbigniew1933
~GOść
W Częstochowie tłumy, do koscioła też ludzie chodzą, a Pan tutaj wstawia jakąś starą wypowiedź dziennikarza, wiadomej stacji telewizyjnej. Nic więcej nie napiszę, bo szkoda słów.

Pan raczy żartować. KOD i taka frekwencja?

taie
Marduk1986 Mówienie prawdy o zbrodniach i złodziejstwach kościoła jest według nich opluwaniem kościoła,tylko czekać jak paragrafy jakieś wprowadzą.Na razie chcą zaostrzenia kar za obrazę uczuć religijnych,niech jeszcze zdefiniują te uczucia religijne,bo teraz to każdą głupotę można pod te uczucia podciągnąć.Czy jak przejdę samym środkiem przez skrzyżowanie ulic to już obrażam ich uczuciowo?/
W Polsce jest wszystko możliwe -
-pamiętasz tego idiotę co uznał przejście dla pieszych flagą Polski ? (zdaje się że radny ze Szczecina.)
Pamiętam,kilka miesięcy temu było głośno o nim.Tamta klientka z filmu mówi że w więzieniach było tylko dwóch księży pedofilów,jakoś nie wspomniała o setkach przenoszonych na inne parafie.
Może czyta autora tematu,padło powiedzenie "że tak powiem" na początku :)

Napisał(a): zbigniew1933 -

~GOść
zbigniew1933
~GOść

Pan raczy żartować. KOD i taka frekwencja?
Jaka frekwencja nieszczęśniku...jakiś "marsz miliona"?

Napisał(a): Air842 -

[cytat kogo=Marduk1986]Mówienie prawdy o zbrodniach i złodziejstwach kościoła jest według nich opluwaniem kościoła,tylko czekać jak paragrafy jakieś wprowadzą.Na razie chcą zaostrzenia kar za obrazę uczuć religijnych,niech jeszcze zdefiniują te uczucia religijne,bo teraz to każdą głupotę można pod te uczucia podciągnąć.Czy jak przejdę samym środkiem przez skrzyżowanie ulic to już obrażam ich uczuciowo?

Dlugo ,,, fragment ze stojacym krzyzem pod smietnikiem uwazam za daleko idaca prowokacje osob wierzacych .. Trudno sie dziwic ,,ze coraz czesciej Kosciol zaostrzenia kare ........ to co dla jednych jest nic niewartym symbolem dla mnie jest profanacja rzeczy swietych .Napewno nie byloby potrzeby definicji "rzeczy swietych ,gdybysmy umieli byc wzgledem siebie tolerancyjnii

Air842
Marduk1986 Mówienie prawdy o zbrodniach i złodziejstwach kościoła jest według nich opluwaniem kościoła,tylko czekać jak paragrafy jakieś wprowadzą.Na razie chcą zaostrzenia kar za obrazę uczuć religijnych,niech jeszcze zdefiniują te uczucia religijne,bo teraz to każdą głupotę można pod te uczucia podciągnąć.Czy jak przejdę samym środkiem przez skrzyżowanie ulic to już obrażam ich uczuciowo?
Dlugo ,,, fragment ze stojacym krzyzem pod smietnikiem uwazam za daleko idaca prowokacje osob wierzacych .. Trudno sie dziwic ,,ze coraz czesciej Kosciol zaostrzenia kare ........ to co dla jednych jest nic niewartym symbolem dla mnie jest profanacja rzeczy swietych .Napewno nie byloby potrzeby definicji "rzeczy swietych ,gdybysmy umieli byc wzgledem siebie tolerancyjnii

Nie myślałem że ktoś przeczyta ten artykuł :)

Napisał(a): Air842 -

Marduk1986
Air842
Marduk1986 Mówienie prawdy o zbrodniach i złodziejstwach kościoła jest według nich opluwaniem kościoła,tylko czekać jak paragrafy jakieś wprowadzą.Na razie chcą zaostrzenia kar za obrazę uczuć religijnych,niech jeszcze zdefiniują te uczucia religijne,bo teraz to każdą głupotę można pod te uczucia podciągnąć.Czy jak przejdę samym środkiem przez skrzyżowanie ulic to już obrażam ich uczuciowo?

Twoja szczerosc mnie rozbraja .😊😊

Air842
Marduk1986
Air842

Twoja szczerosc mnie rozbraja .😊😊
Bo to długi artykuł jest,ja jeszcze go nie skończyłem czytać,doszedłem do czerwonego cytatu z "naukami" Tomasza z Akwinu

Napisał(a): ~Polska -

Pan Zbigniew zabłysnął...ma w domu telewizor i ogląda superstację...
Stację której nikt nie ogląda poza szemranym towarzystwem , lewactwem i komuchami.
Podsumowując - Panie Zbigniewie , niech pan jedzie gdzieś odpoczywać , najlepiej do Niemiec , do Hamburga , pomoże pan posprzątać miasto po pana kolegach...
« Wróć do tematów
Do góry strony: To jest chore