33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń188
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +51
33 ppt ?

TO JUŻ PEWNE! PIS CHCE ZAKAZAĆ SPRZEDAŻY GAZETY WYBORCZEJ I NEWSWEEKA! (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

TO JUŻ PEWNE! PIS CHCE ZAKAZAĆ SPRZEDAŻY GAZETY WYBORCZEJ I NEWSWEEKA!

Napisał(a): ~best -

Sporo mówiło się na ten temat, jednak zawsze w trybie nieoficjalnym. Teraz nastąpiły jednak realne działania, które zdają się jednoznacznie potwierdzać wcześniej zasłyszane plotki. Jeden z posłów z Prawa i Sprawiedliwości podjął inicjatywę mającą na celu zakaz sprzedaży Gazety Wyborczej i Newsweeka w Polsce.

Sporo mówiło się na ten temat, jednak zawsze w trybie nieoficjalnym. Teraz nastąpiły jednak realne działania, które zdają się jednoznacznie potwierdzać wcześniej zasłyszane plotki. Jeden z posłów z Prawa i Sprawiedliwości podjął inicjatywę mającą na celu zakaz sprzedaży Gazety Wyborczej i Newsweeka w Polsce.

Jeżeli wydaje się wam, że jest to krucjata samotnego w poglądach posła to jesteście w błędzie. Coraz częściej słychać głosy, że zrobił to z pełnym poparciem kolegów, a nawet... na specjalne zlecenie władz PiS-u.

Sprawcą zamieszania jest Andrzej Melak z Prawa i Sprawiedliwości. Swoją inicjatywę skierował do ministra energetyki. Żąda wydania zakazu sprzedaży Gazety Wyborczej, Newsweeka, Super Expressu i Polityki na stacjach Orlenu.

Najbardziej jednak zaskakuje forma złożonego pisma. Jest to bowiem żądanie realizacji inicjatywy z krótkim pytaniem "od kiedy zakaz będzie obowiązywał. Zdaje się, że poseł nie dopuszcza możliwości odmowy wprowadzenia zakazu.

Melak jest przekonany o słuszności swojego działania. Twierdzi, że takie tytuły nie mogą być dystrybuowane przez państwową spółkę jaką niewątpliwie jest właśnie Orlen.

- Szkalują rząd Beaty Szydło, kontestują dobrą zmianę i rozpowszechniają nieprawdziwe informacje o obozie władzy Prawa i Sprawiedliwości - mówi poseł.

Dodatkowo przypomina, że Axel Springer wydaje instrukcje aby o obozie rządzącym pisać tylko i wyłącznie negatywnie co z kolei jawnie godzi w interesy państwa polskiego.
INTERIA.PL

Re: TO JUŻ PEWNE! PIS CHCE ZAKAZAĆ SPRZEDAŻY GAZETY WYBORCZEJ I NEWSWEEKA!

Napisał(a): taie -

A mnie się zdawało ze wróciły lata 60 -te (późny Gomułka) , jednak się myliłem to wraca "STALINIZM" w czystej postaci i w mieszance z XIV wiecznym Katolicyzmem .
Kiedy zaczniecie palić stosy ?

Napisał(a): ~gość -

Jak to możliwe, że tak nieprzychylne obecnemu rządowi tygodniki w ogóle jeszcze w Polsce egzystują. Chyba tylko za pieniądze Sorosa? W Niemczech, Szwecji czy Francji coś takiego byłoby niemożliwe.

Napisał(a): ~Janek -

Dlaczego taki Newsweek czy Gazeta Wyborcza miałyby być sprzedawana na państwowych stacjach Orlenu? Niech mi ktoś to wyjaśni. Przecież to są jawnie antyrządowe pisma.

Czy za PO-PSL sprzedawano na stacjach Orlenu tygodnik "W Sieci", albo Gazetę Polską?

Nie sądzę.

~Janek Dlaczego taki Newsweek czy Gazeta Wyborcza miałyby być sprzedawana na państwowych stacjach Orlenu? Niech mi ktoś to wyjaśni. Przecież to są jawnie antyrządowe pisma.

Czy za PO-PSL sprzedawano na stacjach Orlenu tygodnik "W Sieci", albo Gazetę Polską?

Nie sądzę.
Ale wam się marzy KRLD .

tom100
gugu77 Hmmmm.
Jakis czas temu z Tesco zniknal Playboy.
Ciekawe, czyja to krecia robota.....
To nie wiesz ,ze państwo przestało dotować niemiecką prasę.?
Playboy niemiecki ?
A moze z San Escobar ? ( to bardziej prawdopodobne)

Napisał(a): Kinia223 -

~Janek Dlaczego taki Newsweek czy Gazeta Wyborcza miałyby być sprzedawana na państwowych stacjach Orlenu? Niech mi ktoś to wyjaśni. Przecież to są jawnie antyrządowe pisma.

Nie sądzę.
Nie sądzisz czy wiesz jak było?

~gość Jak to możliwe, że tak nieprzychylne obecnemu rządowi tygodniki w ogóle jeszcze w Polsce egzystują. Chyba tylko za pieniądze Sorosa? W Niemczech, Szwecji czy Francji coś takiego byłoby niemożliwe.
Chyba w Rosji lub na Białorusi...

~gość Już dawno powinna być przeprowadzona repolonizacja polskich mediów. To nie może tak być, że obcy kapitał wpływa na opinię społeczeństwa i dzieli Polaków.
.
Wydawca Gazety Wyborczej ma w 100% polski kapitał.

madox66 Jeszcze żaden rząd od czasów komuny nie zabraniał sprzedaży nieprzychylnych mu gazet,będzie to precedens.
Na poprzedniej stronie to napisałem ale powtórzę
"A mnie się zdawało ze wróciły lata 60 -te (późny Gomułka) , jednak się myliłem to wraca "STALINIZM" w czystej postaci i w mieszance z XIV wiecznym Katolicyzmem
Faraon wynalazł MASZYNĘ CZASU

GorolspozaTatyr
taie
Na poprzedniej stronie to napisałem ale powtórzę
"A mnie się zdawało ze wróciły lata 60 -te (późny Gomułka) , jednak się myliłem to wraca "STALINIZM" w czystej postaci i w mieszance z XIV wiecznym Katolicyzmem
Faraon wynalazł MASZYNĘ CZASU
To prawda, taką głupotę napisałeś a teraz ją powieliłeś.

Skąd to cytat to zgadnij
"Twoja mowa dla mnie jest jak brzęczenie much"
« Wróć do tematów
Do góry strony: TO JUŻ PEWNE! PIS CHCE ZAKAZAĆ SPRZEDAŻY GAZETY WYBORCZEJ I NEWSWEEKA!