314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +132
314 ppt ?

To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza? (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza?

Napisał(a): ~Henio -

To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza? A co z ich wielką przyjaźnią? „Minister Antoni Macierewicz został odwołany dzięki woli kierownictwa PiS i premiera” – powiedział „Super Expressowi” doradca głowy państwa, prof. Andrzej Zybertowicz.

Przecież od dawna wiadomo, że kierownictwo PiS to tak naprawdę tylko Jarosław Kaczyński i jego WOLA. Czy zatem na naszych oczach rozpada się wielka przyjaźń Kaczyńskiego i Macierewicza? Jak myślicie, co jest powodem tego rozpadu?
INTERIA.PL

Re: To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza?

Napisał(a): ~mruczus -

Słyszałem że Macierewicz nie lubi kotów. Chodzi o żwirek. Macierewicz potrzebuje żwirku bo turla wielką kulę żwirku. Podobno ma ambicje żeby utoczyć największą kulę żwirku na świecie. Kaczyński go przejrzał.

Napisał(a): ~gość -

Rozpada się to wściekła opozycja a nie przyjaźń Macierewicza z Kaczyńskim tylko matołkom platfusianym nie mieści się w ich płaskich główkach, że są ważniejsze cele dla Polski niż wieczny minister jak to było w poprzednich rządach. Jak Macierewicz był ministrem to opozycja pluła na niego sto razy dziennie jak odwołany to szukają innych przyczyn. Moja rada, zasięgnijcie porady u psychiatry.

Napisał(a): ~konstanty -

Wszystko co dzieje się w tej partii jest za sprawą prezesa. Prawda jest taka, że Kaczyński zaczyna obserwować nastroje w społeczeństwie i w końcu był zmuszony zrobić coś wbrew sobie. Jakoś nie wierze, że zdecydowali się go odwołać, bo uważają, że jest, a raczej był złym ministrem...

Napisał(a): ~belfer -

~gość Rozpada się to wściekła opozycja a nie przyjaźń Macierewicza z Kaczyńskim tylko matołkom platfusianym nie mieści się w ich płaskich główkach, że są ważniejsze cele dla Polski niż wieczny minister jak to było w poprzednich rządach. Jak Macierewicz był ministrem to opozycja pluła na niego sto razy dziennie jak odwołany to szukają innych przyczyn. Moja rada, zasięgnijcie porady u psychiatry.
100% RACJI

Napisał(a): Artaxerxes -

To jest źle postawione pytanie. Po prostu Jarosław Kaczyński już przygotowuje się do nowych wyborów. wizerunek byłego szefa MON przeszkadza w przyciągnięciu umiarkowanego elektoratu. to wcale nie oznacza końca kariery pana Macierewicza ani jakiegoś konfliktu. To oznacza ,że prezes PiS wie - politycy z dużym negatywnym elektoratem nie powinni w wyborach pchać się na pierwsze miejsca. PO ,Nowosmieszna tego nie wiedzą i płacą. klęską

Napisał(a): ~jan-ru -

~gość Rozpada się to wściekła opozycja a nie przyjaźń Macierewicza z Kaczyńskim tylko matołkom platfusianym nie mieści się w ich płaskich główkach, że są ważniejsze cele dla Polski niż wieczny minister jak to było w poprzednich rządach. Jak Macierewicz był ministrem to opozycja pluła na niego sto razy dziennie jak odwołany to szukają innych przyczyn. Moja rada,

zasięgnijcie porady u psychiatry.
znalazłem psychiatrę dla ciebie,ale to jest zakład zamknięty.
« Wróć do tematów
Do góry strony: To Kaczyński stoi za odwołaniem Macierewicza?