127
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +11
127 ppt ?

Tort dla mojego psa (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Tort dla mojego psa

Napisał(a): Lilith1 -

~gość namietny
Lilith1 Świat wariuje! Torty dla psów i co jeszcze?
Oj, z dobrobytu poprzewracało się ludzikom w makówkach... przydałyby się głód, bieda i ruskie wszy na opamiętanie.
KRESSKA / BEATRYCZE starej daty babsko jesteś nie znasz się
Coś ci się w psim móżdżku warstwy torciku pomieszały.
Debili pół świata i jeszcze się rozmnażają, niestety...

Napisał(a): ~tradycja66 -

~anka89
~tradycja66 pies to powinien być przy budzie a nie przy stole. tyle w temacie.
no chyba Ty!
ciebie nie pytam o zdanie. to że matka sadzała cię przy stole z psem i całą oborą to twoja sprawa, normalny człowiek nie jada z psem i nie robi mu tortu. koniec i kropka.

Napisał(a): ~hexe -

Moj pies dostaje nowa zabawke lub kosc na swieta lub bez okazji. Zamiast urodzin swietujemy w domu jego kolejna rocznice pobytu u nas, bo zostal adoptowany. W sumie nic nadzwyczajnego. On i tak nie odroznia czy to jakis specjalny dzien czy nie. Bardziej dla mnie jest to okazja do swietowania, bo pies przezyl sporo, spedzil w schronisku trzy lata, wczesniej byl maltretowany. Zaadoptowalam go jak juz mial swoje lata i kazdy kolejny rok z nami uswiadamia nam,ze czas leci i za rok dwa moze trzeba bedzie sie z psem pozegnac. Ale mamy tez ta swiadomosc,ze zrobilismy cos co odmienilo temu psiakowi zycie chociaz na starosc. Dla mnie pies to przyjaciel i czlonek rodziny. Jezeli ktos wyprawia psu urodziny to jego sprawa. Ja moze nie posujnelabym sie az do tego, ale kupno zabawki, jakiegos smakolyku jak najbardziej. Najwazniejsze,zeby pies czul,ze ma swoj dom i wlascicieli ktorzy go kochaja. W dzisiejszym swiecie jest tak duzo okrucienstwa ze kazdy taki drobny gest okazania milosci jest na wage zlota.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tort dla mojego psa