21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń212
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
21 ppt ?

trądzik różowaty pomocy (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

trądzik różowaty pomocy

Napisał(a): ~aleksandra2 -

Czy da się to w ogóle wyleczyć? Po ciąży pryszcze wyskoczyły mi na całej twarzy i nie wiem co mam teraz z tym zrobić, lekarz zdiagnozował to jako t.r i przepisał mi niby coś na to ale narazie nic mi nie pomaga. Ma ktoś tą odmianę trądziku i wie jak się tego szybko pozbyć?
INTERIA.PL

Re: trądzik różowaty pomocy

Napisał(a): ~małgorzata -

oczywiście, ze się da. Ja miałam, meczyłam się długo,a le udało mi sie wyleczyć. Stosowałam żel Alaclarin dwa razy dziennie i udało mi sie pozbyć go. Trzeba też pamiętać, żeby nie wyciskać i dobrze nawilżać twarz.

Napisał(a): ~magdalena -

wszystko da sie wyleczyć, sama kiedyś się z tym uporać nie mogłam. Mama prowadzała mnie po dermatologach, kosmetyczkach, robiłam różne dziwne maseczki peelingi itp. jak coś mi pomogło to na troche, ale później wszystko wracało od nowa. Moja siostra wyczytała na forum o żelu Alaclarin i kupiła mi go, po jakimś czasie zauważyłam zmiany, stopniowo trądzik zaczął ginąć. Oduczyłam się wyciskania, zaczęłam nawilżać twarz i jakoś wszystko mi poginęło.

Napisał(a): ~kasia12 -

Hej. Na trądzik różowaty super sprawdza się Alaclarin Rosacea. Jest on bardzo lekki, mimo posiadania w swym skłądzie kwasów nie wysusza a łagodzi skórę i podrażnienia i usuwa niedoskonałości nawet z najgłębszych partii skóry. Warto go kupić, zwłaszcza że cena jest bardzo przystępna.
Załączniki:

Napisał(a): Agnieszka38 -

Znam osobę, która stosowała tabletki iqface. Jej pomogły, Nie mniej ja dermatolożką nie jestem, jednak moje zdanie jest takie,ze o ile jest możliwość stosowanie środków opartych na naturalnych składnikach a nie chemii koncernów farmaceutycznych, to powinno się stosować właśnie te naturalne

Napisał(a): ~ardena -

Ja nie polecam mocnych leków i ostrych maści bo można sobie narobić więcej szkody niż pożytku. Sama próbowałam kuracji retinolem ale niestety w moim przypadku się nie sprawdziła. Natomiast dobre działanie ma serum sevolium. W składzie nie ma zapychaczy w przeciwieństwie do innych produktów na trądzik ( niektórzy producenci to robią sobie z nami zarty pakując do kosmetyków na trądzik parafinę czy wazelinę, które zapychają).
Efektu oczywiście nie ma cudownie po dniu czy tygodniu nakładania na twarz niemniej po miesiącu widzę duża róznicę.

Napisał(a): ~HANKA -

Działają tabletki IQFACE, ale również to musi być jakoś systematycznie stosowane, aby realnie dawało efekty. Powiedzmy, że u mnie ta systematyczność dała totalną przemianę i cera powróciła do idealnego stanu, ale nic nie dzieje sie od razu.

Napisał(a): jelkaa -

~ardena Ja nie polecam mocnych leków i ostrych maści bo można sobie narobić więcej szkody niż pożytku. Sama próbowałam kuracji retinolem ale niestety w moim przypadku się nie sprawdziła. Natomiast dobre działanie ma serum sevolium. W składzie nie ma zapychaczy w przeciwieństwie do innych produktów na trądzik ( niektórzy producenci to robią sobie z nami zarty pakując do kosmetyków na trądzik parafinę czy wazelinę, które zapychają).
Efektu oczywiście nie ma cudownie po dniu czy tygodniu nakładania na twarz niemniej po miesiącu widzę duża róznicę.
Mi doktorka doradziła jakiś czas temu produkty z retinolem ale na razie nie chcę tego brać bo ma to efekty uboczne, których szczerze powiedziawszy to się boję. Gdzie kupowałaś ten specyfik ?

Napisał(a): ~ardena -

jelkaa
~ardena Ja nie polecam mocnych leków i ostrych maści bo można sobie narobić więcej szkody niż pożytku. Sama próbowałam kuracji retinolem ale niestety w moim przypadku się nie sprawdziła. Natomiast dobre działanie ma serum sevolium. W składzie nie ma zapychaczy w przeciwieństwie do innych produktów na trądzik ( niektórzy producenci to robią sobie z nami zarty pakując do kosmetyków na trądzik parafinę czy wazelinę, które zapychają).
Mi doktorka doradziła jakiś czas temu produkty z retinolem ale na razie nie chcę tego brać bo ma to efekty uboczne, których szczerze powiedziawszy to się boję. Gdzie kupowałaś ten specyfik ?
Ja włąsnie z uwagi nat e właściwości uboczne zrezygnowałam z retinolu. Nie powinno się go przyjmować jeśli jest ryzyko,że zajdzie się w ciążę bo środek ma bardzo zły wpływ na płód. Sevolium daje podobne efekty ale przynajmniej nie jest groźne, ja zamawiam przez internet
http://pl.sev(...)um.com/

Napisał(a): ~Magdalena S -

Ja akurat na trądzik zastosowałam IQface. Okazał się rewelacyjny. Teraz jest dodatkowy plus, bo jak wczoraj przeglądałam Allegro, to zauważyłam, ze jest na niego jakaś promocja, bo 2 opakowania kosztują 99zł (ja tyle płaciłam za jedno)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • alaclarin rosacea opinie
Do góry strony: trądzik różowaty pomocy