Komentarze (241)

Dodaj komentarz

Napisał(a): & -

Niezwykle łatwo komentować. Zdania są podzielone. Winny jest kierowca.winny jest pieszy. Ile osób komentujacych widziało miejsce zdarzenia? Na jakiej podstawie padają stwierdzenia ze piesze- dwie kobiety WTARGNĘŁY na pasy? Stała się ogromna tragedia! Zginęła kobieta, druga jest w spitalu. Sprawca do końca życia będzie żył z tą świadomością.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): pieszy -

Zabicie pieszego na pasach powinno być traktowane jako zabójstwo
Odpowiedzi (17)

Napisał(a): xyz -

Byłem pare min. po zdarzeniu, na jednym pasie noga, na drugim pasie noga, kobieta kilkanaście metrów dalej leżała, była szarówka, wynika z tego że przy schodzeniu z pasów w nie udeżył, tak jakby wjeżdżał do Żyrardowa.
Jechał grubo ponad 90 inaczej nie wyrwało by jej nóg.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): wojtas -

Przecież mądrzy posłowie odrzucili ustawę, w której na przejściu pieszy miałby pierwszeństwo - puki co wypadków takich będzie ciąg dalszy.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): user -

Ot typowy polski bandyta za kierownicą który twierdzi że zagrożeniem na drogach są rowerzyści. Bandyta nie wyhamował... Ile w takim razie ten morderca jechał?
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): P -

Mickiewicza to nie ulica w kierunku na Grodzisk Maz. tylko na Mszczonów
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gucia -

ludziska łażą jak ćmy , prosto pod auto bez wyobrażni , może to będzie przestrogą dla innych ciem .hahaha
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): wojciech -

to efekt wmawiania ludziom, że mają bezwzględne pierwszeństwo na pasach i idą jak barany, nawet się nie obejrzą na boki. Ostatnio miałem, taki przypadek. Dziewczyna może 12-14 lat, bez jakiejkolwiek próby upewnienia się , że nic nie jedzie weszła mi przed maskę. Dobrze, że jeżdżę wolno(miałem jakieś 30km/h), mam dobry refleks i potrafię w wielu sytuacjach przewidzieć co wywiną ludzie. A co by było jak to by był jakiś dostawczak czy ciężarowy ? Albo ktoś z małym doświadczeniem lub słabym refleksem ? Była by tragedia i oczywiście winny kierowca. Ja swoim dzieciom tłumaczę, żeby nie wierzyli, że ktoś ich widzi czy, że się zatrzyma. Mają się 10 razy upewnić zanim wejdą na pasy. A szczególnie kiedy ktoś zatrzymuje się aby ich przepuścić, żeby wtedy uważali jeszcze bardziej.
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): widocznie -

Uwierzyli w propagandę jak to na przejściu mają "bezwzględne" pierwszeństwo. R.I.P
Odpowiedzi (15)

Napisał(a): emeryt -

To była limuzyna , czy PANcerniak ???
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz