112
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +36
112 ppt ?

Trum daje wskazówki kto jest Panem a kto niewolnikiem (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Trum daje wskazówki kto jest Panem a kto niewolnikiem

Napisał(a): zbigniew1933 -

Pokazał to wobec całego świata na spotkaniu p. Merkel w Waszyngtonie, gdzie odmówił podania ręki na wyraźną propozycję kobiety -kanclerza Niemiec w błysku fleszy.

Człowiek ten ma wewnętrzny problem ,ale jaki tego na razie nikt nie odgadnie oprócz jego nadwornego medyka.

Własna pycha może go zgubić, jako że USrael nie jest już taką potęgą na jaką pozuje.

Czują ciepły oddech Chin i Rosji na plecach nieszczęśnicy a zjednoczona i zwarta w działaniach Europa stanowi kolejna poważną przeszkodę w bożych planach Trumpa odbudowy kraju do czasów zimnej wojny.

http://fakty.(...)2370685
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Trum daje wskazówki kto jest Panem a kto niewolnikiem

Napisał(a): zbigniew1933 -

Trump zapomina że to właśnie Niemcy zbudowali potęgę technologiczną USA.

W Ameryce zje ponad 45 milionów potomków niemieckich bauerów

Baron Friedrich Wilhelm von Steuben, były pruski oficer, wprowadził reorganizację armii USA podczas wojny o niepodległość i przyczynił się do zwycięstwa nad oddziałami brytyjskimi.

Pomiędzy I a II wojną światową wielu niemieckich pracowników naukowych (szczególnie Żydów niemieckich) opuściło swój kraj z powodu prześladowań politycznych. Prawdopodobnie najbardziej sławnym z nich był Albert Einstein, znany jako twórca teorii względności.

Dwóch prezydentów Stanów Zjednoczonych może pochwalić się swym niemieckim dziedzictwem, pierwszym był Herbert Hoover (oryginalne nazwisko Huber), drugim zaś Dwight Eisenhower (pierwotnie: Eisenhauer).

Re: Trum daje wskazówki kto jest Panem a kto niewolnikiem

Napisał(a): egle -

propozycja podania reki wyszla od dziennikarzy... poza tym na konferencji to juz chyba te role kto jest panem a niewolnikiem sie nieco zatracily... za to coraz glosniejszym echem odbija sie pukanie Chin do niemieckich wrot i lagodniejszy ton w kierunku Putina. jak dla mnie wciaz nie widac, kto ma tego asa w rekawie, a kto blefuje....

Re: Trum daje wskazówki kto jest Panem a kto niewolnikiem

Napisał(a): zbigniew1933 -

Tajemnicą jest fakt, że to Izrael rządzi faktycznie Polską od dawnego czasu... mniej więcej od czasu przyjęcia chrztu w obrządku Jahwe że tak powiem.

Wszyscy nasi współcześni "władcy" bez przerwy latają do Tel Awiwu po instrukcje.

Re: Trum daje wskazówki kto jest Panem a kto niewolnikiem

Napisał(a): taie -

~vET skandaliczne zachowanie to było jak były nasz prezydent bul skakał po fotelach w parlamencie w Japonii i wołał do Koziej gdzie jesteś mój szogunie
A jeszcze bardziej skandaliczne że narobiłeś w pampersa i cuchnie na forum.

Re: Trum daje wskazówki kto jest Panem a kto niewolnikiem

Napisał(a): ~JSIA -

zbigniew1933 Trump zapomina że to właśnie Niemcy zbudowali potęgę technologiczną USA.
Głupi jesteś i nieuk, potęgę technologiczną zbudowali naziści, a oni nie byli Niemcami tylko sektą okultystyczną żydowskich kabalistów o nazwie Thule, a rozwój techniczny odbywał się za pieniądze z Nowego Jorku, Teksasu i Banku Anglii w ramach kartelu żydoamerykańskiego IG Farben (filia American IG), więc sami sobie zbudowali żydzi z USA tę potęgę masońskich USA, a nie żadni Niemcy. Niemców to wymordowali wysyłając ich na fronty wojenne, a Niemki dymali ruscy chłopi wysłani przez żydobolszewików (dorzućmy bombardowanie Drezna itd.).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Trum daje wskazówki kto jest Panem a kto niewolnikiem