21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń151
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
21 ppt ?

TRZEBA MIEĆ KLASĘ!!! Mój były mąż ją ma. (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

TRZEBA MIEĆ KLASĘ!!! Mój były mąż ją ma.

Napisał(a): ~mariolka -

Od pięciu lat jestem po rozwodzie. Mam z byłym mężem dwoje dzieci (6 i 8 lat). Rozstaliśmy się z wyrozumiałością. Po prostu po 3 latach małżeństwa oboje uznaliśmy, że do siebie nie pasujemy i wzajemnie utrudniamy. Ale szanuję byłego męża. On ma klasę. Nie tylko, że płaci alimenty. Łoży również na inne wydatki dzieci. Robi dzieciom i również mnie prezenty z okazji świąt, urodzin imienin. Ja pracuję i nie wymagam tego od niego. On jednak ma honor. Mówi, że dzieci to jest nie tylko mój, ale i jego problem.
INTERIA.PL

Re: TRZEBA MIEĆ KLASĘ!!! Mój były mąż ją ma.

Napisał(a): ~Maja -

~gość Czyli mąż z klasą ale bez jaj?
A ty masz jaja, bo nie płacisz alimentów, nie dbasz o swoje dzieci i nie potrafisz dojść do porozumienia z ich matką? Co za bzdury wypisujesz. Próbujesz się dowartościować? Nic z tego.

Napisał(a): ~mmm -

Agatkka Wzięliście rozwód z pełna kulturą i tak powinno byc...to bardzo dobrze dla dzieci ze byly mąż Cie szanuje i dba o dzieci...to nie koniec swiata jak dwoje ludzi sie rozchodzi..ale trzeba zrobic tak by dzieci na tym nie ucierpialy...
Kasa to nie wszystko, bo czasami nawet puknie.

Napisał(a): Agatkka -

~mmm
Agatkka Wzięliście rozwód z pełna kulturą i tak powinno byc...to bardzo dobrze dla dzieci ze byly mąż Cie szanuje i dba o dzieci...to nie koniec swiata jak dwoje ludzi sie rozchodzi..ale trzeba zrobic tak by dzieci na tym nie ucierpialy...
Kasa to nie wszystko, bo czasami nawet puknie.
Jak ludzie się rozchodzą ,,,to o pukaniu nie ma mowy .. to po co takie rozstanie ..daj spokój ...

Napisał(a): Tiktok -

Z tymi prezentami dla ex żony to taka trochę wieloznaczna sprawa , może być porządny jak go przedstawiasz , może czuć się winny rozpadowi małżeństwa i chce ci to wynagrodzić a być może robi to celownie bo nadal coś czuje . W każdym bądź razie nie nasza sprawa , ważne ze tobie dobrze
« Wróć do tematów
Do góry strony: TRZEBA MIEĆ KLASĘ!!! Mój były mąż ją ma.