Turcja - blask słońca i oświecenie (29)

Temat dotyczy artykułu: Turcja - blask słońca i oświecenie

Żeby znaleźć Dolinę Kabak, trzeba przejechać wzdłuż wschodniej części tureckiego wybrzeża Morza Śródziemnego. Zaparkuj swój samochód tam, gdzie kończy się chodnik i idź (lub złap okazję) do bramy, która prowadzi do innego wymiaru.

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Napisał(a): pastisz -

Super pomysł to wylecieć do Turcji na kajaki, przynajmniej znajoma tak twierdzi :) Widziałem taką ofertę na zintravel, może ktoś już był?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): gloss -

Ja w tym roku podbijam Alanya, hotel Beach Club Doganay, będziemy zwiedzać i intensywnie się bawić, mamy w planach zobaczyć groty np. Jaskinię Pirata czy Grotę Zakochanych z cudownie lśniącymi kamieniami na dnie, a także tzw. "bramę życzeń", my akurat wybieramy się z alfa starem bo mieli najatrakcyjniejszą ofertę wśród wszystkich biur.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Julka -

ja bylam w zeszłym roku w Turcji w Oludeniz i było rewelacyjnie! Nigdy wcześniej nie widziałam takich krajobrazów... A plaża... aż nie chciało mi się wyjeżdzać. A wiecie co najważniejsze? Że to wszystko jest dostępne naprawdę dla każdego człowieka chodzącego po ziemi. trzeba sie tylko dobrze rozejrzeć za fajnymi ofertami. Ja poleciałam z Alfa Starem, fajny rezydent, spoko cena... wakacje marzeń :-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): anka -

też jadę do Turcji na wakacje. kolejny raz. ale teraz dość leniuchowania na plaży i zwiedzania najbliższej okolicy. postanowiłam pojechać na objazdówkę. szukam właśnie fajnej oferty. jak na razie znalazłam w alfie w dość przyzwoitej cenie, z ciekawym programem zwiedzania (Kapadocja, Stambuł, Pamukkale, Ankara) . tydzień zwiedzania i tydzień pobytu. był ktoś z was może na takim objeździe?
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): Justyna -

Turcja ma faktyczne przepiekne... a jak cudownie wyglądają miasteczka! Np. Bodrum... cale białe miasto... z urzędu maja nakazane budowanie domów w jasnych kolorach... to robi wrażenie :-) Pamiętam to, co powiedziała nam rezydentka alfastaru :-) jak się zgubicie to za białym domkiem w prawo i na pewno dotrzecie do hotelu... taki żartowniś mały... ;-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): marlena -

W Turcji podrabiane jest wszystko nawet ich kultura też jest podrabiana i udawana jedynie przyrodę mają piękną
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Misza -

My w tym roku też mamy w planach wakacje w Turcji i prawdopodobnie wybierzemy Bodrum hotel Okaliptus.Hotel polecili znajomi. Jest podobno pięknie położony z własną piaszczystą plażą i generalnie jest bardzo kamereralny. Znalazłąm go na stronie Alfa Star w dość dobrej cenie.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): smerfetka -

Kto był w tym roku w hotelu Kerem Resort koło Turgutreis, proszę napiszcie prawdę o tym hotelu. Jest w ofercie TUI
Odpowiedź (0)

Napisał(a): R.R -

Turcja jest piękna byliśmy tam cztery razy polecam hotel Incekum Bich Resort .Wspaniała obsługa super wyżywienie potrawy świeże i różnorodne wspaniały Hotel dla rodzin z dziećmi. W Alani warto skorzystać z Biura Turystycznego Jolcia i Adam gdzie można wykupić prawie wszystkie wycieczki rafting ,Pamukale ,Kapadocja ,Rejsy statkami i wiele innych.
Podczas wycieczek profesjonalna obsługa Polskojęzycznej Pani przewodnik ceny bardzo konkurencyjne w stosunku do tych oferowanych przez Rezydentów w hotelach. Polecam również wypożyczalnie samochodów i motocykli wypożyczysz tam też skutery i rowery .Marko Polo Saray Mah.Ataturk Cad.Otogar Girisi(Kleopatra Princes Otel Alti)Alanya Jeździliśmy tam z kolegą pięknymi czoperami.(...)
Odpowiedź (0)

turcja - ok

Napisał(a): awbar -

bylem w alaje-resort&spa polecam.jedzenie ok.hotel ok.obsługa wspałania. Alania w Tr jest piękna!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz