468
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi151
  • Ocen na +41
468 ppt ?

Twierdzi, że koniec świata już za tydzień! (152)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Twierdzi, że koniec świata już za tydzień!

Napisał(a): ~Clicker -

Pisarz David Meade na swoim Facebooku twierdzi, że 23 września tego roku, nastąpi koniec świata. A to za przyczyną Planety X, która uderzy w Ziemię i następnie spowoduje trwająca kilka dni destrukcję, będą powodzie, trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów. Pisarz twierdzi, że ma niezbite dowody potwierdzające jego teorię. Jedne z nich to zakodowane wiadomości w Biblii czy też ułożenie piramid w Gizie. Pomimo że NASA zaprzecza doniesieniom o Planecie X, wiele światowych serwisów, jak np. "Herald", "The Sun" czy "Business Time" cytują Meade'a a w internecie pojawiają się ostrzegawcze filmiki.

Który to już koniec świata za naszego życia?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Twierdzi, że koniec świata już za tydzień!

Napisał(a): Blandare51 -

O kurka. Niepotrzebnie zrobilem dzis spore zapasy! Np. dla psa na caly az miesiac i kotow, i proszek do prania... kasa wyrzucona w bloto...psia krew.....

Napisał(a): Blandare51 -

kimikimi
Blandare51 O kurka. Niepotrzebnie zrobilem dzis spore zapasy! Np. dla psa na caly az miesiac i kotow, i proszek do prania... kasa wyrzucona w bloto...psia krew.....
A ja kupiłam kurtke na zime
...Eeeee... to większą wtopę niz ja zaliczyłaś!

Napisał(a): ~gość -

kimikimi
Blandare51 O kurka. Niepotrzebnie zrobilem dzis spore zapasy! Np. dla psa na caly az miesiac i kotow, i proszek do prania... kasa wyrzucona w bloto...psia krew.....
to ubieraj, może Cię dogrzeje :P

Napisał(a): kimikimi -

~gość
kimikimi
to ubieraj, może Cię dogrzeje :P
Kolega Quest znowu tetrykuje?

Napisał(a): ~ehh -

niby w bloto, ale po co Ci ona?? i tak sie nie przyda.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Twierdzi, że koniec świata już za tydzień!