Reklama

60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
60 ppt ?

Tylko Ciebie chcę- Federico Moccia (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tylko Ciebie chcę- Federico Moccia

Napisał(a): -

Witam wszystkich Forumowiczów! :-)
Chciałabym zapytać czy ktoś <w zasadzie myślę,że któraś> z Was czytał/a przetłumaczoną
włoską książkę Ho voglia di te po polsku powiedzmy Tylko Ciebie chcę.?
Jeśli tak to odezwijcie się ,napiszcie ponieważ chcę poznać Wasze opinie. Zweryfikować wrażenia :-)
Ciekawi mnie to podwójnie, ponieważ to jedna z moich ulubionych książek.
Czekam na Wasze opinie!
INTERIA.PL

Re: Tylko Ciebie chcę- Federico Moccia

Napisał(a): Gość -

wlasnie dzisiaj skonczylam czytać ta książke. jak dla mnie swietna. bardzo mi sie podobala również pierwsza czesć czyli 'trzy metry nad niebem' chociaz przyznam, że zakonczenie kazdej z nich bylo bardzo intrygujące. nie do konca wiadomo co bylo dalej... polecam wszystkim obie te lektury ;-)

Dzisiaj skończyłam czytac ,,Tylko ciebie chcę". Książka jest poprostu świetna! Polecam ją wszystkim! Niestety nie czytałam pierwszej części ,,Trzy metry nad niebem" ale mam zamiar szybko to nadrobić:) GORĄCO POLECAM!!!

Tez wlasnie dzis skonczylam ja czytam. Tak jak nie przepadam za czytaniem ksiazek to te pochlonelam niesamowicie szybko. Wciaga... i to jeszcze jak. Ten autor potrafi tak przelac uczucia i je opisywac w ksiazce ze szok. Tylko wlasnie sie dowiedzialam ze to jest druga czesc :( zaastanawiam sie czy brac sie za pierwsza czesc bo juz mam zupelnie inne spojrzenie na to, czytajac druga czesc na babi patrzy sie w innym juz swietle. Pomysle pomysle ;) niemniej jednak kazdemu polecam te ksiazke. Cudoooo! Chetnie bym obejrzala film Tzry metry nad niebem, ale chyba niekle szansa na to ;/ no ale tak mniej wiecej wyobrazalam sobie Stepa, ktorego gra ten aktor w filmie ;-)

Pozdrawiam

Książka naprawde świetna :) Na podstawie pierwszej części powstał nawet film i musical :) Niestety w Polsce nie można było tego zobaczyc... Jednak myśle że jeśli wiele osób pisałoby np. do TVN z prośbą o puszczenie go w polsce poskutkowało by to, jeżeli chcą być najlepsi muszą liczyć się z odbiorcami :) Więc do Dzieła :) ja już wysłałam

hm, mnie zaczela dosc pozno wciagac, bylam juz prawie w polowie ;) ale ksiazka, przyznam, ciekawa :) zaluje, ze nie przeczytalam pierwszej czesci, teraz jednak, gdy jestem juz po 2, wiem, iz tego nie zrobie... z racji, ze moze mi sie odmienic i stwierdze, ze bohater powinien byc z ta pierwsza... najbardziej podobal mi sie sposob, w jaki autor opisywal uczucia Stepa do kobiet... a w zasadzie to jakimi ladnymi epitetami czcil poczatkowo Babbi, a nastepnie Gin... well done ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak sie konczy film tylko Ciebie chce
  • jak konczy sie film tylko ciebie chce
  • w jakich filmach gra aktor Federico Moccia
  • tylko ciebie chc forum
  • filmy federico moccia
  • jak si skoczy film tylko ciebie chc
  • tylko ciebie chcę opinie
  • ' wybaczalewciazciekoch '
  • tylko ciebie chcę opinia
  • federico moccia filmy