22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń135
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +-2
22 ppt ?

Ubrania drogie czy tańsze? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ubrania drogie czy tańsze?

Napisał(a): szybki -

Do tej pory wydawałem sporo pieniędzy na ubrania i zawsze kupowałem te z górnej półki celowej, ale ostatnio mam wrażenie, że ich jakoś nieco się pogorszyła.

Zastanawiam się, czy cena nie ma już wpływu na jakość i czy w ogóle warto wydawać pieniądze na markowe ubrania, buty itd.? Jakie macie doświadczenia?
INTERIA.PL

Re: Ubrania drogie czy tańsze?

Napisał(a): xenia11 -

Zależy co ;)
Drogie i porządne, oraz gdzie zwracam uwagę na skład i funkcjonalność, kupuję ubrania sportowe - na górskie wycieczki, na narty i deskę, czy buty sportowe(lub tego typu) codzienne ciuchy kupuję zwracając mniejszą uwagę na cenę, a większą na to co wpadnie mi w oko, patrząc jedynie na to czy wygląda względnie porządnie.

Napisał(a): ~Milena -

Rzadko kupuję ciuchy online gdyż nie mogę trafić z rozmiarem na siebie. Jestem takie pomiędzy 40/42 i w zależności od modelu różnie bywa. często więc kupuję w Nico - takiej galerii z markowymi ubraniami, znajdującej się pod poznaniem. Lubię kupić raz a dobrze - wtedy wiem, że ciuszki posłużą mi dłużej. No i tam jednak ubiorę się w dobre i tanie ciuchy

Napisał(a): ~Dorotkader -

To bardzo zależy, oczywiście niektóre marki zdecydowanie obniżyły jakość, ale ja mam sprawdzone sklepy z dobrą odzieżą, ekskluzywną, która zdecydowanie trzyma poziom i jeśli chcesz to możesz dobrze się ubrać. Najcześciej kupuję ubrania od http://www.an(...)ion.pl/, szczególnie, że nowa kolekcja jest naprawdę idealna i w moim guście.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ubrania drogie czy tańsze?