8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +1
8 ppt ?

Uchodzcy czy emiranci ekonomiczni ? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Uchodzcy czy emiranci ekonomiczni ?

Napisał(a): PuszekOkruszek -

Mam pomysł jak ograniczyć inwazje murzynów i arabów na Europe . W konwencji jest napisane że : ,,cudzoziemcowi nadaje się status uchodźcy, jeżeli na skutek uzasadnionej obawy przed prześladowaniem z powodu rasy, religii, narodowości, przekonań politycznych lub przynależności do określonej grupy społecznej nie może lub nie chce korzystać z ochrony własnego kraju. ''

Imigrantów ekonomicznych nie trzeba przyjmowac . Jesli jakis murzyn albo arab dostanie się do Europy i poprosi o status uchodzcy to dac mu wszelkie wolnosci religijne , prawo do tworzenia stowarzyszen polityczncyh , wolnosc słowa ale pod wzgledem ekonomicznym takie same warunki jak w kraju pochodzenia . Taka sama srednia płaca jak w kraju pochodzenia .
Mam wrazenia że wtedy napływa ,, uchodzców '' ustanie .
INTERIA.PL

Re: Uchodzcy czy emiranci ekonomiczni ?

Napisał(a): irusiowj -

kolejny, co to związku przyczynowo - skutkowego nie zobaczy nawet na czubku swojego nosa.
Jak sobie myślisz, o ile spadłoby bezrobocie krzyżowców,gdyby "ciapate " robiły za połowę ich płacy? Bo im ta połowa to nawet by była OK. A pracodawcom jeszcze bardziej OK.
[ krzyżowcy, nazwa chrześcijan w świecie arabskim ]

Re: Uchodzcy czy emiranci ekonomiczni ?

Napisał(a): Viper1964 -

Ja tez mam pomysl.Nalezy zamontować na granicach UE to co rusy w Mandzurii.Lasery.Ubic każdego co na obce terytorium probuje wlesc nielegalnie.Matke dziecko terroryste.A pozatym pognac ta cholote do ich własnych smietnikow.Po co ich tu zapraszamy?Nie ma ludzi w Europie?(Tej biedniejszej)?Tu sa biedni nasi bracia slowianie nie arabusy.Lasery na granicy UE a jeśli nie to na granicach państw UE.A jeśli nie to H...j z UE.

Re: Uchodzcy czy emiranci ekonomiczni ?

Napisał(a): ~Baśśśka -

Niezły pomysł, PuszkuOkruszku!
Dokładnie to samo powinno obowiązywać wszystkich Polaków pracujących za granicą: robota ciężka, ale zarobki takie jak w Polsce.
W ten sposób ograniczylibyśmy emigrację rodaków za granicę, i wszyscy szybko by wrócili aby budować naszą kochaną Polskę Ludową nr 2 pod przewodnictwem Jedynie Słusznej Siły Narodu, czyli pisu.

Re: Uchodzcy czy emiranci ekonomiczni ?

Napisał(a): ~YyYy -

Jest jeszcze inny pomysł:
należy zbombardować dom PuszkaOkruszka i wygnać go z Polski, na przykład do Szwajcarii. I tam dać mu robotę, ale z polskimi zarobkami.
Może wtedy rozumiałby co to znaczy być uchodźcą?

Re: Uchodzcy czy emiranci ekonomiczni ?

Napisał(a): ~WiadomoKto -

rafal333 Dobrze byłoby także ograniczyć inwazje Polaków do Anglii, Niemiec, Holandii, Irlandii, oraz Ukraińców do Polski itp
Ba, dobrze by było, ale jak to zrobić???

Ludzie zawsze będą emigrować do krajów, w których spodziewają się lepszego życia.
Biedniejsi od nas będą przyjeżdżać do Polski, która jawi się im jako kraj bogaty.
A my będziemy jeździć za chlebem i za robotą tam, gdzie jest lepiej niż u nas.
I co z tym począć?
Pozamykać wszystkie granice i sprawić, żeby nikt nigdzie nie przyjmował żadnych uchodźców, czy to politycznych, czy ekonomicznych?
A może zrobić tak, żeby nam, Polakom, było wszędzie i wszystko wolno, a żeby u nas żaden obcokrajowiec nie mógł niczego?
Tylko co będzie, gdy na ten sam pomysł wpadną inne kraje, do których my wyjeżdżamy na zarobek? :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Uchodzcy czy emiranci ekonomiczni ?