7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Uf, poczułem ulge. Nareszcie na pewno poznamy tak skrzetnie ukrywaną prawdę o TU154 (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Uf, poczułem ulge. Nareszcie na pewno poznamy tak skrzetnie ukrywaną prawdę o TU154

Napisał(a): ireneo -

Macierewicz, odnosząc się do 90 miesięcznicy, doszedł do wniosku, że pora ulżyć towarzyszowi Jarosławowi. To , jak sam uznał, może dokonać się ostatecznym odgrzebaniem prawdy. I teraz zapewnił - tak, odgrzebie - "Myślę, że dzisiaj mogę zagwarantować, że przedstawimy odpowiedź. Materiały, którymi dysponujemy pozwalają jasno wyjaśnić sytuację – wskazał Macierewicz."
Dodał, że znalazł prawdziwych pasjonatów prawdy smoleńskiej, najlepszych na świecie. Nie może powiedzieć dzisiaj jacy to, chroniąc ich przed Putinem. Nie wykluczone, że kilkoro zgodzi się zrelacjonować prawdę w kominiarkach. Dementuje się po kątach, że ten wspaniały instytut nie jest placówką psychiatryczną. Dałby bóg, aby tak było. Prawda potrzebna natychmiast, bo od tych prawd co dotąd, ciemny lud już dostaje kręćka.
Może ten dzień prawdy zostanie ogłoszony świętem narodowym, prawdziwym?
INTERIA.PL

Re: Uf, poczułem ulge. Nareszcie na pewno poznamy tak skrzetnie ukrywaną prawdę o TU154

Napisał(a): Jezus -

To zależy od interpretacji tej tzw prawdy. Na ostatniej miesięcznicy Prezes dokładnie powiedział tak:
...,,będzie prawda albo stwierdzenie w tych okolicznościach, które mamy, tej prawdy do końca ustalić się nie da
Czyli albo albo , ale z dużym prawdopodobieństwem stwierdzą , że był wybuch ale nie możemy tego udowodnić. Takie niedopowiedzenie wystarczy fanatykom i jednocześnie nie muszą przyznać się do porażki a sprawa ucichnie.
Ale nadal będą grilować tzw winnych potencjalnego zamachu. Tam tęgie głowy kombinują i co by nie mówić cwaniaki.

Re: Uf, poczułem ulge. Nareszcie na pewno poznamy tak skrzetnie ukrywaną prawdę o TU154

gość Prezes zaczął wycofywać sie rakiem i kombinuje jak nie stracić twarzy i...kilku tysięcy fanatyków Smoleńskich.
a co z ekspertwami od puszek i parówek

gość Jeden uciekł już do USA a reszta sama się rozbiegla.
a ile skasowsł za rozpiżenie caracali?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Uf, poczułem ulge. Nareszcie na pewno poznamy tak skrzetnie ukrywaną prawdę o TU154