Komentarze (223)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ubawiony -

W ten sposób Ukraina popełniła ekonomiczne samobójstwo. I jeszcze się z tego cieszą! Już widzę, jak w długiej kolejce ustawia się do nich kapitał zachodni. Trochę tego kapitału będzie, ale nie za nic. Wydoją Ukrainę do zera.
Odpowiedzi (60)

Napisał(a): Picio -

Tendencyjna informacja na użytek "ciemnego ludu" . Na początku marca , prywatne bataliony Prawego Sektora i nacjonalistów z Azowa z( finansowane przez Kolomojskiego, przy cichej aprobacie władz ( kolejne przejmowanie biznesu) zaczęły dewastować rosyjskie banki ( mających ponad 10% udziału w rynku), zamurowywać drzwi i okna i zastraszać personel. Policja nic nie robiła. W takiej sytuacji rosyjskie kierownictwo banku podjęło decyzję o ich sprzedaży. Mają rację , co będą inwestować w kraj cywilizacyjnych prymitywów, gdzie rządzi ulica i kilku nacjonalistów z bronią , a władza tylko pilnuje co by jeszcze ukraść.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ironicznie -

No proszę wystarczyło na Ukrainę wysłać naszego największego ekonomistę i najlepszego budowniczego dróg... Ukraińcy masowo uciekają do Polski, a nawet Rosjanie zaczęli stamtąd wiać. Już dawno twierdziłem, że to jest nasza "Wunderwaffe", która wysłana do wrogich krajów, pustoszy ich gospodarkę, bardziej niż bomba atomowa.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): XX -

NIE TYLKO ROSJANIE, A MNÓSTWO INNYCH ZAGRANICZNYCH FIRM.
BANDEROWSKIE HORDY ZACZEŁY GRABIEŻ
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): szkot -

a ta rassija to ma w ogóle jakieś pieniądze w banku .żeby je wycofywać /
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): KUTUZOW -

Putin z biedy wyprzedaje "srebra rodowe". Chaaaa:)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Saszka Biłyj -

Specjaliści zadają coraz głośniej jeszcze jedno pytanie: jak mając taką ilość zdjęć uszkodzeń kadłuba (które zresztą ujawnił rosyjski koncern Almaz-Antey) oraz taką ilość fragmentów pocisku we wraku, można było twierdzić, że samolot został zestrzelony przez ukraiński samolot wojskowy? Na to pytanie jednak nikt na Kremlu na pewno nie odpowie.
Odpowiedzi (3)
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): tralalatrelotato -

Artykuł o rosji i od razu russsskie pijane trollloee wyłażą z dziupli.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz