288
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +214
288 ppt ?

Ukraina wprowadza embargo (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ukraina wprowadza embargo

Napisał(a): ~gość -

~GRU Tylko nie mówcie ,że wierzycie w to co pisze interia niemiecko-hitlerowska , jak zwykle kłamie !!
Wirus szaleje wykryty w mięsie ale w niemczech i testują muslimów i koszernych na tym mięsie !!!
Wreszcie jakaś dobra wiadomość Ukraina nie wprowadziła embarga to tylko były pomówienia:)
INTERIA.PL

~Bolek tylko polskie mięso jest zatrute bo inne narody chcą zarobić
Właściwie to masz rację nie wiem co robią nasze służby sprowadzamy takie ilości żywności i wszystko nadaje się do jedzenia? Dla ludzi lubiących teorie spiskowe to niedopięcia.

gość Znajomy pracujący w przemyśle mięsnym sam nie je mięsa i na jednej z imprez opowiedział dlaczego. Powiem tak... było Nas sporo osób i kanapki z szynką zeschły się jako jedyne. Masakra. Chemia, chemia i jeszcze raz chemia. Od tego czasu (1,5 roku) nie jem mięsa a jestem facetem 90 kg żywej wagi (siłownia, sporty walki). Szczerze? Czuję się lepiej a treningi nawet lepsze. I szkoda mi tych ludzi wystających na mięsnym a jeszcze bardziej żal dzieci faszerowanych cielęcinką... tak samo chemiczną i rakotwórczą.
To co mówisz jest nieprawdą pogadaj z dietetykami ludzie umierają bo jedzą ale bez jedzenia umiera się jeszcze szybciej. Wystarczy zachować umiar w jedzeniu 90kg to jakaś masakra. Chyba dorabiałeś jako maszyna do utylizacji żywności.

~ROLNIK Nasze mięso bardzo dobre jedzą Niemcy a swoje trojące z napisem na opakowaniu ze to Polskie pchają do nas i na eksport wszystko po to aby zniszczy nasze bardzo dobre i ekologiczne rolnictwo
Sam wymyślasz te głupoty czy jako naiwniak łykasz głupoty, które inni wymyślają.

Napisał(a): ~lowczy -

Keramek
telelaik to jest mięso importowane na polskie papiery
Pojawia się pytanie skąd? Jaki to ma sens? Wszak u nas wieprzowiny pod dostatkiem.
Sensu to to niema żadnego. Są tacy ludzie którzy zawsze widzą spiski lub skutki spisków. Oni nigdy nie widzą swoich błędów.

Napisał(a): ~lowczy -

~ZIUT
~Gosc Już czas przestać jeść mięsa. Człowiek powinien żywić się roślinami.
A w roslinkach herbicydzik, pestycydzik itp - to nie szkodzi?
dlatego owoce i warzywa trzeba myć przed spożyciem.
Nie zapominaj o bąblowicy niby naturalne z lasu a jakie szkodliwe.

Napisał(a): Keramek -

~draka A ja spokojnie dzisiaj zjadłam na obiad pyszne kotlety z soczewicy i nie martwię się o żadne wirusy.
To wszystko są rozwiązania zastępcze można powiedzieć że białko z z soczewicy nie zawiera wszystkich niezbędnych dla nas aminokwasów. Oczywiście można dorzucać inne rośliny. Ale czy to jest smaczne w porównaniu z wypieczonym soczystym kotletem?

Napisał(a): Keramek -

~drth Ilu ukrów pracuje w polskich zakładach mięsnych i jakie jest prawdopodobieństwo celowego zatrucia?
Trudno powiedzieć ilu pracuje Ukraińców w zakładach mięsnych. Wirusa stwierdza się już u żywych świń na etapie hodowli. Jako miłośnik teorii spiskowych powinieneś się zastanowić czy aby to nie jest działanie celowe ze wschodu migrują do Polski chore dziki. Trop prowadzi na Białoruś i dalej do Rosji:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ukraina wprowadza embargo