Komentarze (316)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Nina -

Polski Rząd powinien w końcu zacząć dbać o swoich obywateli, a nie o Ukraińców. Pozwolenia na pracę, możliwość otrzymania wizy, pozwolenie pobytu powinny być dla nich zdecydowanie bardziej rygorystyczne i restrykcyjne.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): PanPiotr -

Dzisiaj robiłem badania wstepne do pracy. Warszaea, ul. Targowa. Oprócz mnie i jednego Pana i młodej nauczycielki sami Ukraińcy, chyba ze trzydziestu. Z tego co rozmawiali to praca wbudowlance i w ochronie. A polscy pracownicy w tych zawodach nie moga się doprosić umowy o pracę.
Odpowiedzi (17)

Napisał(a): Wyrwichwast -

ale bzdury tu pisza brakuje wam rak do pracy to zacznijcie placic jak sie nalezy to rodacy wroca z zagranicy !!!!!!!! a nie szuszonow tu sciagac
Odpowiedzi (17)

Napisał(a): AntyUPA -

Przykry fakt, coraz więcej tego barachła banderowskiego się szlaja po Republice Czeskiej...
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): Qo Vadis -

Kim jest ,,nasz,, PiS że promuje inne nacje a rasistowsko traktuje Polaków ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Qo Vadis -

Dywersja PiS w temacie granice widoczna aż nadto wszak to nieodrodna ferajna okrągłego stołu .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dość tego -

PISowi po tym co robi Polakom nawet 500+ nie pomoze w nastepnych wyborach !! Polacy nie maja pracy !!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dwxu -

Czesi są patriotami. jak jest mało pracy w pierwszej kolejności zwalniają Polaków. bo Czech musi mieć pracę. W Polsce to Ukrainiec musi mieć pracę. Polak dostaje pracę jak zabraknie Ukraińców
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): przemyślane -

Dlaczego w tej pięknej, kiedyś wielokulturowej Rzeczypospolitej jest tylu głupków, ksenofobów i rasistów. Co gorsze oni nie zdają sobie sprawy, że pisząc tutaj o swoich lękach dają świadectwo swojej kompletnej bezradności życiowej. Najwięcej do powiedzenia o szkodliwości zatrudniania w Polsce obcokrajowców mają prymitywni osobnicy, którzy nigdy nie byli poz granicami Polski. Nigdy nie pracowali w innym kraju. Oni zwyczajnie nie znają świata, języków. Prawdopodobnie w młodości opuszczali lekcje historii, geografii i języka angielskiego bo woleli palić pety i niszczyć ławki w parku albo smarować ściany farbą.
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): 123 -

Globalna wioska, od Afgańca po Ukraińca, wszyscy każdymi sposobami migrują za chlebiskiem.
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz