35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń177
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +57
35 ppt ?

Unia Europejska zabiła swojego największego wroga! (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Unia Europejska zabiła swojego największego wroga!

Napisał(a): best74 -

Wielki sukces Tuska i Timmermansa! Odkurzacze o mocy przekraczającej 900 watów pokonane!

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Unia Europejska zabiła swojego największego wroga!

Napisał(a): buc1 -

Best, ty znowu swoje, chciałbyś kasę od Unii, ale plujesz całymi dniami. Zły to pies, który gryzie swego pana. Tobie przydałaby się bieda i nędza i robisz wszystko, żeby tak się stało. Ale ja nie chcę przez takich, jak ty żyć w nędzy i średniowieczu.

Napisał(a): ~gość -

Robią nas w jajo że hej. Zmniejszają moc odkurzaczy z nieróbstwa na koniec usłyszymy że prąd znowu podrożał. Dziwne że wielu tego nie czuje, nie zastanawia się, nie dociera. Oszczędzamy wszyscy na prądzie EU zmniejsza moc odkurzaczy na końcu tego wszystkiego znowu zdrożeje produkcja prądu za który zapłacimy podwyższką ceny kilowatów prądu. Co za pokaz jak niektórzy mają niektórych za durniów.

Napisał(a): ~wew -

Jak ci nie pasuje taki odkurzacz , to są przecież jeszcze odkurzacze przemysłowe , mające po 2200 wat , po 2600 wat , po 3700 wat , nikt ci nie zabrania kupić takiego odkurzacza do domu , głupek zawsze znajdzie temat dla głupka . !!

Napisał(a): ireneo -

madox66
~xxx
madox66 Temat na poziomie rewelacji Faktu lub Super Expresu.
Jednak nie zaprzeczysz, że to jest fakt. Unia zabroniła wprowadzania na rynek odkurzaczy powyżej 90 watt. Co w tym wpisie takiego, że uważasz to za rewelacje typu tabloidowego? No powiedz durniu!
Po pierwsze szaraku 900 watt a po drugie ja mam taki odkurzacz i daje radę,radzę częściej wymieniać worek.A durnia poszukaj sobie w rodzinie,mniemam że znajdziesz wielu.
Jakiś inny baran napisał, on to splagiatował. zresztą wszystko plagiatuje bo poza inwektywami to nie wydoli poukładać literek. Ma taką ufność do strony z której plagiatuje, że zaplułby się w obronie. Takie to rozumki.. Ciekawe czy ADM plagiat usunie. Stawiam na to że nie. Grunt by był temat.https://www.g(...)N_gUcSg

Napisał(a): Blandare51 -

"Obecnie odkurzacze mogą mieć moc nieprzekraczającą 1600 watów. Od września to się zmieni, a producenci nie będą mogli wprowadzić na rynek urządzeń o mocy większej niż 900 watów.
To nie jedyny wymóg wprowadzony unijnymi przepisami. Nowe odkurzacze będą musiały również być cichsze (maksymalnie 80 dB), a ich silniki bardziej żywotne (nie mniej niż 500 godzin pracy)."

To źle? Czy dobrze?

~www
Blandare51 "Obecnie odkurzacze mogą mieć moc nieprzekraczającą 1600 watów. Od września to się zmieni, a producenci nie będą mogli wprowadzić na rynek urządzeń o mocy większej niż 900 watów.
To nie jedyny wymóg wprowadzony unijnymi przepisami. Nowe odkurzacze będą musiały również być cichsze (maksymalnie 80 dB), a ich silniki bardziej żywotne (nie mniej niż 500 godzin pracy)."

To źle? Czy dobrze?
Odpowiedz lewaku, dlaczego silniki muszą być trwalsze? Podpowiem ci, bo teraz baranie będziesz potrzebował dwa razy tyle czasu aby odkurzyć twój chlew!
No, to autorze, powinieneś dać w cudzysłów. Tyle tylko, że chlew wziąłeś już ode mnie. Bo tak twoją chałupę opisałem. Wyjaśniłem ci, abyś w chlewie nie świnił, to dasz spać sąsiadom.

~won
ireneo
~www
Blandare51 "Obecnie odkurzacze mogą mieć moc nieprzekraczającą 1600 watów. Od września to się zmieni, a producenci nie będą mogli wprowadzić na rynek urządzeń o mocy większej niż 900 watów.

To źle? Czy dobrze?
Odpowiedz lewaku, dlaczego silniki muszą być trwalsze? Podpowiem ci, bo teraz baranie będziesz potrzebował dwa razy tyle czasu aby odkurzyć twój chlew!
No, to autorze, powinieneś dać w cudzysłów. Tyle tylko, że chlew wziąłeś już ode mnie. Bo tak twoją chałupę opisałem. Wyjaśniłem ci, abyś w chlewie nie świnił, to dasz spać sąsiadom.
Won lewacki brudasie!
Wow, aleś przyłożył napięcie, aż druty iskrzą. Co z tego, kiedy z mocą strasznie cieniutko. Na stykach już kicha.

Napisał(a): ~rowek -

~gość
~wew
~gość Robią nas w jajo że hej. Zmniejszają moc odkurzaczy z nieróbstwa na koniec usłyszymy że prąd znowu podrożał. Dziwne że wielu tego nie czuje, nie zastanawia się, nie dociera. Oszczędzamy wszyscy na prądzie EU zmniejsza moc odkurzaczy na końcu tego wszystkiego znowu zdrożeje produkcja prądu za który zapłacimy podwyższką ceny kilowatów prądu. Co za pokaz jak niektórzy mają niektórych za durniów.
Kup sobie odkurzacz przemysłowy do domu , tam nie ma ograniczeń możesz kupić taki mocny że wciągnie ci do środka żonę razem z kotem . http://allegr(...)8cf8107
Sam sobie kup. W moim domu posiadam tzw "jamnika", jeszcze z PRL-u .Jest super i jeszcze się nie zepsuł. Co do wpisu powyżej to czytaj ze zrozumieniem. Mój odkurzacz ciagle bierze tyle samo prądu. Dlaczego ciągle podnoszą ceny za prąd? Nie zauważasz tak banalnej rzeczy, czy jesteś buc.https://www.o(...)1e.html
Też mam taki stary Zelmer jest słabiutki ma moc 550 wat , pokazuje go jako zabytek z PRL-u , mam nowoczesny odkurzacz Szweckiej firmy 2200 wat , ciągnie wszystko .Nie wiem ale mi jakoś za Prąd nie podnoszą , płacę tyle samo od kilku lat . Masz jakiś dowód na to że podnoszą za prąd . ? Może chcą podnieść za prąd . Może coś ci się poplątało . ??

Napisał(a): ~sarenka1933 -

ireneo
~won
ireneo
~www

To źle? Czy dobrze?
Won lewacki brudasie!
Wow, aleś przyłożył napięcie, aż druty iskrzą. Co z tego, kiedy z mocą strasznie cieniutko. Na stykach już kicha.
pierdnąłeś bez sensu

Napisał(a): ~gość -

~rowek
~gość
~wew
~gość Robią nas w jajo że hej. Zmniejszają moc odkurzaczy z nieróbstwa na koniec usłyszymy że prąd znowu podrożał. Dziwne że wielu tego nie czuje, nie zastanawia się, nie dociera. Oszczędzamy wszyscy na prądzie EU zmniejsza moc odkurzaczy na końcu tego wszystkiego znowu zdrożeje produkcja prądu za który zapłacimy podwyższką ceny kilowatów prądu. Co za pokaz jak niektórzy mają niektórych za durniów.
Kup sobie odkurzacz przemysłowy do domu , tam nie ma ograniczeń możesz kupić taki mocny że wciągnie ci do środka żonę razem z kotem . http://allegr(...)8cf8107
Sam sobie kup. W moim domu posiadam tzw "jamnika", jeszcze z PRL-u .Jest super i jeszcze się nie zepsuł. Co do wpisu powyżej to czytaj ze zrozumieniem. Mój odkurzacz ciagle bierze tyle samo prądu. Dlaczego ciągle podnoszą ceny za prąd? Nie zauważasz tak banalnej rzeczy, czy jesteś buc.https://www.o(...)1e.html
Też mam taki stary Zelmer jest słabiutki ma moc 550 wat , pokazuje go jako zabytek z PRL-u , mam nowoczesny odkurzacz Szweckiej firmy 2200 wat , ciągnie wszystko .Nie wiem ale mi jakoś za Prąd nie podnoszą , płacę tyle samo od kilku lat . Masz jakiś dowód na to że podnoszą za prąd . ? Może chcą podnieść za prąd . Może coś ci się poplątało . ??
Dalej nic nic nie zajarzyłeś. Brawo.

Napisał(a): Blandare51 -

~www

To źle? Czy dobrze?
Do Ciemnogrodu jeszcze nie doszlo, ze w cywilizowanym swiecie swiadomosc jest na wyzszym poziomie, troska o srodowisko staje sie filozofia zycia. Kazda produkcja przemyslowa "zuzywa" srodowisko. Trwalsze urzadzenia to mniejsza produkcja! Nie odniose sie do Twoich okreslen mnie jako barana i lewaka - bo to swiadczy o Tobie. I to niezbyt dobrze - mowiac delikatnie.

Napisał(a): Air842 -

~rowek
~gość
~wew
http://www.po(...)682610/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Unia Europejska zabiła swojego największego wroga!