Reklama

Komentarze (353)

Dodaj komentarz

Napisał(a): lusi2013 -

Witam was, ja też należę do tych szybkich, naiwnych. Założyłam konto, na szczęście podałam fałszywe dane i potem zorientowałam się, ze to ściema. napisałam szybko wypowiedzenie. Zażądałam potwierdzenia rozwiązania umowy w tym samym dniu, wysyłałam zamiennie na norplay@ i pomoc@, aż przysłali mi wieczorem potwierdzenie rozwiązania umowy, uffff.....bardzo się ucieszyłam i mam nauczkę na przyszłość!!!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Konlu -

Cześć:( , ja też się zarejestrowałem na stronie Plikostrada i minela juz waznosc a nic mi nie przyszlo na poczte . Zapomnialem dodac ze jak sie rejestrowalem na tej stronie podalem wszystko falszywe , ale e-mial prawdziwy.Teraz ze strachu usnelem ten e-mial zeby nic mi nie przychodzilo mam teraz zupelnie nowy e-mial i mam takie pytanie czy zrobią mi cos jak usunelem juz e-mial a jak sie rejestrowalem to podalem wszystko falszywe ?:( mysle ze nie bo jak ? . e-miala juz nie ma a jak przysla list? jak ja wszystko podalem walszywe. ?
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): Margo -

hej widze że nie jestem jedyna "ścigana" przez plikostradę, dostałam po 2 miesiącach od rejestracji mail wzywający do zapłaty 96 zł za usługi świadczone przez tenże portal, najśmieszniejsze jest to że hasło przysłane po aktywacji konta nigdy nie zadziałało i tym samym nie miałam nawet możliwości zalogowania się na zarejestrowanym przeze mnie koncie, wymaściłam do nich mail, w którym napisałam, że z racji powyższego nie poczuwam się do uiszczania jakichkolwiek opłat chyba, że mi prześlą nowe hasło..na razie nic mi nie odpisali, a jutro mija rzekomy termin uiszczenia opłaty, po upywie którego czeka mnie podobno dotkliwa kara finansową.. czy ktoś w ogóle z Was był pociągnięty do odpowiedzialności i ukarany za nie uiszczenie tejże opłaty abonamentowej? Z opinii internaitów, wynika bowiem, że nie ma co przejmować się ich pogróżkami, więc nie zamierzam i ja ulegać i wyrzucać prawie 100 zł w błoto!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): mirco29 -

Złodzieje i oszuści wyłudzili ful kasy od tych co się wystraszyli i zapłacili powinni oddać te pieniądze.Ja wrzucam ich maile jak prawnik poradził do spamu i zero płacenia.Podobno już im do d..py się dobiera prokurator.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): es -

Hej!
Też mam - znany nam wszystkim - problem z Piklostradą! Ja podałam fałszywe dane.
Zadzwoniłam do UOKiK - i pani prawnik powiedziała że takie meile to można śmiało do spamu wrzucić (nie wiem jak jest z osobami, które podały prawdziwe dane).
Pozdrawiam.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Maruda:) -

Nie wiem do końca ale wydaje mi się, że wezwanie uznaje się za skuteczne pocztą a nie mailem, z zachowanie terminów, formy itp. (wszystko w KC). Każdy poważny kontrahent potwierdza umowy na papierze. Mamy tu do czynienia najwyraźniej z naciągaczami. Ilu da się nabrać * 96 zł = zysk.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Dariusz Malinka -

Nie płacić , oni poza zastraszaniem nigdy nie wzywali do sądu. Straszenie przez internet nic więcej..
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kolek -

a co jesli podałem prawdziwe dane i przzysłali mi na maila informacje o zapłacie 96zł co mam zrobić?
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): wkopana -

Ja również dostałam wezwanie do zapłaty,96zł i tu moje pytanie,czy jesli bym zapłaciła to mogę umowę rozwiązac?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ania -

zna ktoś adres plikostrady pocztowy do Poznania? Bo tam skierowali mnie bym napisała odstąpienie od umowy i wysłala do Poznania. A nigdzie nie mozna tego znależć

Załączniki:
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz