Uważaj. Naciągają na randkowe SMS-y! (87)

Uważaj. Naciągają na randkowe SMS-y!

Temat dotyczy artykułu: Uważaj. Naciągają na randkowe SMS-y!

"Dlaczego się nie odzywasz? Czekam na wiadomość od Ciebie!" - SMS tej treści z czterocyfrowego numeru otrzymała kilka dni temu Bożena, przemyślanka w średnim wieku. Zdziwiona kobieta zapytała: "Kim jesteś? O co chodzi?". Potem były następne wiadomości...

Komentarze (87)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Darek -

A ja to lubię sprawdzać wszystkie podejrzane numery na infonumer pl!Fajnie, że ludzie dzielą się na tej stronie swoimi doświadczeniami.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Luna -

Mnie nagabywał dzisiaj ktoś z powyższego nr. Znał moje imię, twierdził, że do niego napisałam.W życiu nie brałam udziału w żadnym czacie! Oczywiście zignorowałam tę "rozmowę". PS jestem z Gdańska, więc ten czat działa na całą Polskę.
Odpowiedź (0)

przemyślaki..:):)

Napisał(a): pavic -

tylko debile z przemyśla nabiorą się na prymitywny sposób wyciągnięcia pieniążków od abonenta. Wcale mi tej Pani nie żal a wręcz przeciwnie...... Żenada.!!
Odpowiedzi (4)

A mój kuzyn nabrał się na składanie długopisów

Napisał(a): naiwnych nie sieją -

W tej chwili jest do tyłu prawie 1000 pln.
Odpowiedzi (3)

<blee>

Napisał(a): NatU$ka -

ToO jest czyste naciaganie...
Takie cos powinno byc karane.!!
Odpowiedzi (2)

dla zainteresowanych

Napisał(a): poszkodowany -

Moja żona,też dostawała takie sms-y,no i 1000 pln do zapłaty.Poinformowałem o tym ERę a oni nic z tym nie mogli zrobic,bo ktos wykupuje od nich te numery,a oni twierdza,że nie maja nad tym kontroli.Jezeli chodzi o policję,tez mieli to gdzieś twierdząc,że nie maja odpowiednbiego sprzętu,żeby to wyjaśnić,i moga tylko posłużyć się materiałem dowodowym od ERY,czyli bezsens totalny,dlatego zablokowałem wszystkie te numery,bo taka usługę Era może wykonać.Dlatego proponuję wszystkim zainteresowanym dzwonic i blokowac te numery w Erze.
Odpowiedzi (1)

a ja dostałam smsa NIBY z heyah (nr 4cyfrowy)

Napisał(a): Rima -

że dostanę 3xdoładowanie jeśli do 22.00 wyślę swój kod doładowujący pod nr (i tu nr z playa). Dziwne to było bo heyah nie każe nigdy nr doładowującego nigdzie wysyłać więc weszłam na ich stronę. O takiej promocji ani słowa. Wysłałam do nich maila z pytaniem o co tu chodzi - dostałam odpowiedź, że u nich tej promocji nie ma, a podany nr to nr playa. I żeby to zgłosić na policję. Poszłabym, bo mnie wkur...ło, że ktoś PRAWIE mnie naciągnął na kasę, ale byłam chora przez 2 tygodnie i odpuściłam. Ale jeśli ktoś zainwestował w czterocyfrowy numer, żeby oszukiwać, to zrobił to zapewne na naprawdę dużą skalę...:[
Odpowiedź (0)

manipulacja

Napisał(a): staniu -

juz sam tytul naglowka jest manipulacja, uzywa komunikatow podprogowych, nie dziwie sie tej biednej kobiecie
Odpowiedź (0)

Oszustwo?

Napisał(a): Wyśmiewacz -

Raczej jest to nie etyczne ale do odpisywania nikt ich nie zmuszał świadomie czy nie skorzystali z pewnych usług i jest to normalne że trzeba zapłacić. Co chwila dostaje się takie smsy i ostrzeżenia przed nimi. Można przyrównać to do przechodzenia przez ulice nie po pasach i kierowcę który potrąci takiego kamikadze winnym ale czy oby na pewno nim jest? tak jak i w przypadku odpisywania na takie smsy co chwila słyszy się ostrzeżenia to czy z nich korzystamy zależy od nas w odpisywaniu na takie smsy przeważnie nie traci się życia. Rozwaga i ostrożność zawsze się w życiu przydają a tak rzadko je stosujemy.
Odpowiedź (0)

oj ludzie

Napisał(a): ~zdziwiona -

czasami jestesmy glupcami, ale jak mowi przyslowie polak madry po szkodzie. szkoda tylko ze zawsze to przyslowie sie sprawdza.. wielka szkoda;(
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz